Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpc z błędem?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lolo85
    Junior
    • 09-2008
    • 2

    Sierpc z błędem?

    Witam!
    Co sadzicie o podstawce z tej aukcji:

    Jak ja traktowac, czy jest ona naprawde takim rarytasem, jak jestesmy zapewniani w opisie?
    Traktowac ja jak osobna podstawke, a moze niczym "zwykla" podstawke, ktora nie ma owych "bledow"?
    Pozdrawiam
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Żaden rarytas. Wg mnie totalna porażka. Podstawka po prostu została źle posztancowana tzn arkusz drukarski został krzywo podłożony pod maszynę do wycinania , gilotynę. Żaden poważny kolekcjoner nie uznaje takich różnic. Sprzedawca albo z braku doświadczenia uznał to faktycznie za rarytas albo świadomie szuka jelenia. Nie jestem pewien czy nie jest ona wystawiana już po raz drugi co samo w sobie już znaczy iż rarytasem ona nie jest skoro nie zeszła za pierwszym podejściem mimo niedużej kwoty startowej.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • sergioP
      • 09-2005
      • 1261

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lolo85 Wyświetlenie odpowiedzi
      Witam!
      Co sadzicie o podstawce z tej aukcji:

      Jak ja traktowac, czy jest ona naprawde takim rarytasem, jak jestesmy zapewniani w opisie?
      Traktowac ja jak osobna podstawke, a moze niczym "zwykla" podstawke, ktora nie ma owych "bledow"?
      Pozdrawiam
      W którym miejscu opisu znajduje się zapewnienie, że to rarytas?
      Last edited by sergioP; 24-09-2008, 17:13.
      - Wiesz Luciu, co ci powiem?
      - ???
      - ...napiłbym się piwa.

      ------------------------------------------
      Dzień dobry panu.
      Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

      Comment

      • Bombadil13
        • 05-2005
        • 2479

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
        W którym miejscu opisu znajduje się zapewnienie, że to rarytas?
        Można uznać że RARYTAS= "Ciekawa propozycja"
        Poszukuję

        Comment

        • lolo85
          Junior
          • 09-2008
          • 2

          #5
          Wnioskuje to z opisu aukcji, gdzie zapewnia sie nas, z jakaz wyjatkowa podstawka mamy do czynienia

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎