Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niemieckie wypite piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ariusz
    Senior
    • 06-2009
    • 484

    #31
    Przekroczylem w ostatnia niedziele - wedlug ratebeer.com - granice 5.500 piw "Made in Germany". Wedlug innych kryteriow przetestowalem miedzy 5.100 i 5.900 roznych piw, ale to inna sprawa. 75% mojego zbioru to piwa niemieckie - sprawe mam tutaj ulatwiona, gdyz przebywam w Niemczech juz od dluzszego czasu. Cheers & Prost!

    Comment

    • ariusz
      Senior
      • 06-2009
      • 484

      #32
      W tym tygodniu, wedlug ratebeer.com, przetestowalem 6.000 piwo niemieckie. Z kazdym tysiacem schody sa bardziej strome. Prost & Gesundheit!

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ariusz Wyświetlenie odpowiedzi
        W tym tygodniu, wedlug ratebeer.com, przetestowalem 6.000 piwo niemieckie. Z kazdym tysiacem schody sa bardziej strome. Prost & Gesundheit!
        W kwietniu zaliczyłem piwo niemieckie numer 1400.
        Piwo do zobaczenia w moim kwietniowym albumie na picasie.
        Ale do 6000 raczej nie dociągnę.
        Last edited by sibarh; 17-05-2015, 10:04.
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • ariusz
          Senior
          • 06-2009
          • 484

          #34
          Juz mi blizej juz do 7.000 niz oddalajace sie 6.000. Bedzie mi to ciezko, przes Swietami zrobic sobie prezent siedmiotysieczny.

          Comment

          • ariusz
            Senior
            • 06-2009
            • 484

            #35
            Wczoraj udalo mi przetestowac 7.000 piwo "Made in Germany". Zaryzykuje stwierdzenie: znam wiecej niz polowe piw warzonych w kraju miedzy Renem i Odra!

            Comment

            • Horse1963
              Senior
              • 06-2009
              • 547

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ariusz Wyświetlenie odpowiedzi
              W tym tygodniu, wedlug ratebeer.com, przetestowalem 6.000 piwo niemieckie. Z kazdym tysiacem schody sa bardziej strome. Prost & Gesundheit!
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ariusz Wyświetlenie odpowiedzi
              Wczoraj udalo mi przetestowac 7.000 piwo "Made in Germany". Zaryzykuje stwierdzenie: znam wiecej niz polowe piw warzonych w kraju miedzy Renem i Odra!
              Gratulacje
              1000 nowych piw niemieckich w 8 miesięcy.
              Masz czas pić inne ( nie niemieckie) piwa

              Comment

              • ariusz
                Senior
                • 06-2009
                • 484

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
                Gratulacje
                1000 nowych piw niemieckich w 8 miesięcy.
                Masz czas pić inne ( nie niemieckie) piwa
                Sporo bylo tez polskich craftow i nowych koncerniakow, wiele tez bylo Francuzow, Belgow oraz Holendrow. Inne nacje w mniejszej ilosci < 10 piw na kraj

                Comment

                • Horse1963
                  Senior
                  • 06-2009
                  • 547

                  #38
                  U mnie na koniec 2015 r. 425 szt.

                  Comment

                  • wpadzio
                    Senior
                    • 06-2011
                    • 2645

                    #39
                    U mnie z kolei na dzień 24 stycznia miałem wypitych 660 różnych niemieckich piw (nie licząc tych z innymi/nowymi wariantami etykiet) ze 190 browarów.
                    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                    Serviatus status brevis est
                    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                    Comment

                    • jacekwerner
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2835

                      #40
                      Ja aktualnie 330 piw ze 146 browarów ale to nie jest moje ostatnie słowo
                      Ochotnicza Straż Piwna
                      BAZA = 7446

                      Comment

                      • ariusz
                        Senior
                        • 06-2009
                        • 484

                        #41
                        Juz mniej niz 2.500 piw niemieckich "musze" przetestowac, bym osiagnal magiczna granice 10.000 piw. Nie predko ta granice przekrocze, gdyz postanowilem zadbac troche o watrobe i zredukowac testowanie.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎