Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ręczniki barmańskie abernackiej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10838

    Już prawie od miesiąca nic nie zamieściłem w tym temacie a wiec najwyższa pora zamieścić kilka fotek prezentujące moje nowe zdobycze.
    Na pierwszy ogień zaprezentuję wam troszeczkę nowszą wersję ręczników barmańskich, jaką jest "mata barowa". Poniższa mata pochodzi z niemieckiego browaru "König Ludwig Schloßbrauerei Kaltenberg".
    Attached Files
    Last edited by abernacka; 04-10-2005, 13:55.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10838

      Kolejna w moich zbiorach tzw. egzotyka. Recznik ten pochodzi z brazylijskiego browaru "Indústria de Bebidas Antarctica do Sudeste - F. Maranhão".
      Ps. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Małejżonce i Ironowi za zdobycie go dla mnie na giełdzie w Ciechanowie.
      Attached Files
      Last edited by abernacka; 04-10-2005, 14:01.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10838

        Oto mój pierwszy ręcznik barmański który pochodzi z elbląskeigo browaru "Elbrewery Co."
        Attached Files
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10838

          Kolejny ręcznik browarów Tyskich (aktualnie mam cztery).
          Attached Files
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10838

            Niedawno sprawił mi ogromną niespodziankę browar "Thwaites" z Anglii podsyłając mi oto dwie piękne maty barmańskie i jeden ręcznik barmański. Bardzo dziękuję
            Attached Files
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10838

              A dosłownie wczoraj otrzymałem kolejny polski ręcznik barmański ( jest już ich w sumie min. 18) z KP. Wielkie dzięki
              Attached Files
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10838

                Ale strzeliłem gafę, bardzo proszę moderatora tego działu o przeniesienie dwóch ostatnich moich postów do stosownego tematu dot. ręczników barmańskich.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • peter007
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 2820

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                  Ale strzeliłem gafę, bardzo proszę moderatora tego działu o przeniesienie dwóch ostatnich moich postów do stosownego tematu dot. ręczników barmańskich.
                  A już myślałem, że zrezygnowałeś ze swojej pasji i wyzbywasz się okazów
                  Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10838

                    Tym razem do mojego zbioru doszedł oto ten irlandzki ręcznik barmański.
                    Ps. Nareszcie dorobiłem się dobrego programu do obróbki zdjęć. Teraz mam nadzieję, że zawsze wszyscy będą mieli swoje zęby na miejscu
                    Attached Files
                    Last edited by abernacka; 07-10-2005, 11:30.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10838

                      A to owoc bardzo miłej współpracy kolekcjonerskiej z kolegą Dryx’em. Poniżej zamieszczone angielskie ręczniki barmańskie pochodzą z:

                      Ręcznik –“ Timothy Taylor’s Best Bitter” pochodzi z minibrowaru Timothy Taylor & Co. Ltd. Knowle Spring Brewery z West Yorkshire
                      Ręcznik –“Fuller’s Discovery” pochodzi z Fuller, Smith & Tuner Griffin Brewery z Londynu
                      Ręcznik –“Tangle Foot” pochodzi zBadger Brewery (Hall & Woodhouse) z Dorset

                      Ps. Kolego Marianie wiem, że chcesz dobrze, ale proszę zaprzestań informowania mnie na forum o tym, że można kupić na Allegro ręczniki barmańskie. Niestety ostatnimi czasy pojawiły się na Allegro drobne cwaniaczki, które sztucznie podbijają ceny owych przedmiotów. Informuj mnie o aukcjach na PW, dobrze??
                      Attached Files
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10838

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                        (...)
                        Ps. We wrześniu specjalnie dla mojej kolekcji kupuję szafę (docelowo będzie mogło się tam zmieścić około 500 sztuk
                        Co prawda minął już dawno wrzesień, ale nareszcie pojawiła się w moim domku szafa na ręczniki barmańskie. Teraz się będzie działo
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • marian1920
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 1333

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                          A to owoc bardzo miłej współpracy kolekcjonerskiej z kolegą Dryx’em. Poniżej zamieszczone angielskie ręczniki barmańskie pochodzą z:

                          Ręcznik –“ Timothy Taylor’s Best Bitter” pochodzi z minibrowaru Timothy Taylor & Co. Ltd. Knowle Spring Brewery z West Yorkshire
                          Ręcznik –“Fuller’s Discovery” pochodzi z Fuller, Smith & Tuner Griffin Brewery z Londynu
                          Ręcznik –“Tangle Foot” pochodzi zBadger Brewery (Hall & Woodhouse) z Dorset

                          Ps. Kolego Marianie wiem, że chcesz dobrze, ale proszę zaprzestań informowania mnie na forum o tym, że można kupić na Allegro ręczniki barmańskie. Niestety ostatnimi czasy pojawiły się na Allegro drobne cwaniaczki, które sztucznie podbijają ceny owych przedmiotów. Informuj mnie o aukcjach na PW, dobrze??
                          dobrze, będę tak robił i najmocniej przepraszam

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            Chmielowisko.pl
                            • 06-2004
                            • 6310

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                            Co prawda minął już dawno wrzesień, ale nareszcie pojawiła się w moim domku szafa na ręczniki barmańskie. Teraz się będzie działo
                            Fotkę, fotkę!

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10838

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                              Fotkę, fotkę!

                              Wszystko w swoim czasie
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎