Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja strona

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sopista
    Senior
    • 01-2003
    • 1747

    Po ostatnich "ruchach" zostało "na wynos" 54 browary. Ich aktualny spis na stronie. Przy okazji ponawiam prośbę do koleżanek i kolegów warzących o etykiety z ich wyrobów. Może uda się sprężyć w tym roku i osiągnąć 2000? Mało realne ale kto wie!

    Comment

    • sopista
      Senior
      • 01-2003
      • 1747

      Nowe zdjęcie...

      Comment

      • sopista
        Senior
        • 01-2003
        • 1747

        Wszystkie Tysko - Giełdowe zdobycze już na stronie. Przy okazji, informacja o aktualnym stanie pozostałych jeszcze browarów, które mogą zmienić właściciela.

        Comment

        • sopista
          Senior
          • 01-2003
          • 1747

          2.01.2008 znalazłem taki wpis.

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista Wyświetlenie odpowiedzi
          Nowy Rok otworzył się z liczbą 78 browarów z których etykiety mogą jeszcze zmienić właściciela.
          Dziś to już tylko 45 browarów. Niestety, dopiero po całkowitej wyprzedaży zacznę uzupełniać stronę o etykiety z innych kolekcji (chociaż obiecywałem początek tych działań na wiosnę). Wcześniejsze "wrzucanie" nie swoich etykiet na stronę stworzyło by mi trochę komplikacji związanych ze sprzedażą pozostałych jeszcze etykiet.

          Comment

          • sopista
            Senior
            • 01-2003
            • 1747

            Ilość "Powojennych" dzisiaj przekroczyła 30000. Wprawdzie o 1, ale przekroczyła. W "Domowych" 1580. Kiedy będzie 2000? To zależy tylko od warzących domowe i tworzących jednocześnie etykiety do swych piw. I tu się szeroko do Was uśmiecham... A jeśli już o statystykach. Ponad 78 tys. tych, którzy chociaż raz odwiedzili stronę i już niedługo 1,5 mln wejść.
            Last edited by sopista; 07-06-2008, 18:34.

            Comment

            • sopista
              Senior
              • 01-2003
              • 1747

              Przyznaję z ręką na sercu, że bardzo się ostatnio "opuściłem". Po giełdzie żywieckiej przybyło mi trochę etykiet w tym sporo domowych, niestety, mój wyjazd do Petersburga a teraz sporo zajęć skutecznie uniemożliwia mi ich zamieszczenie na stronie. Dodatkowo, już w piątek "wybywam" na urlop i dopiero po powrocie spróbuje nadrobić zaległości. Gdyby ktoś miał chęć na któryś (któreś) z pozostałych jeszcze 45 browarów to proszę o info do czwartku. Wtedy zdążę się jeszcze zapakować. Dodatkowa informacja - odbiór ewentualnych zamówień możliwy na giełdzie w Człuchowie oraz w Gdańsku, w terminie otwarcia Jarmarku Dominikańskiego.

              Comment

              • sopista
                Senior
                • 01-2003
                • 1747

                Po długiej przerwie zaczynają się pojawiać na stronie nowości. Wprawdzie bardzo wolno, ale jednak. Zapraszam. I trochę statystyki. 1,5 mln wejść stało się faktem. Nowych wejść również przybyło. Na dziś to niemal 84 tys. takich, którzy chociaż raz zajrzeli na stronę.
                Last edited by sopista; 10-08-2008, 08:01.

                Comment

                • sopista
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1747

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista Wyświetlenie odpowiedzi
                  Będą to etykiety z browarów, których już w mojej kolekcji nie ma lub tych, których nie zamierzam się pozbywać (najbliższe okolice Warszawy).
                  To frament mojej starej informacji. Niestety, już nieaktualna. Pierwsze z browarów "około stolicznych" już poszły. Aktualna informacja o tym co zostało naturalnie na stronie.
                  Last edited by sopista; 18-08-2008, 18:59.

                  Comment

                  • sopista
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 1747

                    Po dłuższej przerwie znów zaczęły się na stronie pojawiać nowości. Dziś domowe. I tu mała prośba. Jeśli ktoś rozpozna etykietę #34175 proszę o informację z jakiego jest miasta. Dostałem to piwo na Giełdzie w Żywcu, wypiłem (dobre) ale nie odnotowałem dokładnych danych. I jeśli już w temacie. Nieustająca porośba o kolejne "domowe". Kontakt na PW lub pod zdjęciem na stronie..

                    Comment

                    • sopista
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1747

                      To nie całkiem ten temat ale... Otóż wszedłem w posiadanie nowego komputera z Vistą. I nie mogę znależć drivera do mojego skanera Artec AM12U Plus, który by właśnie pod Vistą był uprzejmy działać. Szukałem, ale może robiłem to kiepsko. Może ktoś już z tym problemem się spotkał. Bez skanera uzupełnianie strony jest mało realne a mam już sporo nowości, które powinny się już dawno na stronie znależć. To jak, pomożecie?

                      Comment

                      • sopista
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1747

                        Zdrowych, Wesołych i Spokojnych Świąt oraz wielu prezentów pod choinką dla odwiedzających stronę i ich Rodzin życzą Administrator i oczywiście ja.

                        Comment

                        • sopista
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 1747

                          Udało się wreszcie zainstalować skaner (pod Vistą!!!) i dziś pierwsze nowe (chociaż bardzo zaległe etykiety). Mam nadzieję, że do Giełdy w Warszawie te zaległości znikną. Przy okazji, na Giełdzie będę miał ze sobą pozostałe jeszcze 47 browarów.
                          Last edited by sopista; 17-01-2009, 17:46.

                          Comment

                          • sopista
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 1747

                            Niby nic wielkiego ale dzisiaj między 24 a 2-gą w nocy "licznik" wystukał okrągłe 100 000. To liczba tych, którzy chociaż raz zajrzeli na stronę.
                            Last edited by sopista; 19-01-2009, 11:28.

                            Comment

                            • sopista
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1747

                              Tradycyjnie już życzę wszystkim Miłych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych. Do życzeń dołącza się administrator.
                              Last edited by sopista; 11-04-2009, 16:00.

                              Comment

                              • sopista
                                Senior
                                • 01-2003
                                • 1747

                                Doszło trochę przedświątecznych nowości.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎