Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja strona

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    Grzesiu-będziesz na giełdzie w Spiżu?
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • sopista
      Senior
      • 01-2003
      • 1747

      Z różnych względów najbliższe to Biała - Podlaska a potem Żywiec. Tylko.

      Comment

      • sopista
        Senior
        • 01-2003
        • 1747

        Żywiec nie wyszedł. Szkoda. Ale trochę nowych etykiet przybyło. Wszystkim, krórzy przyczynili się do zwiększenia moich "domowych" zbiorów bardzo dziękuję. A jest tego już 1888. Mam nadzieję na co najmniej 2000 na koniec tego roku. Wszystkich, którzy chcą się do tego przyczynić zapraszam na stronę (adres pod zdjęciam) lub na PW. Z góry dziękuję.

        Comment

        • sopista
          Senior
          • 01-2003
          • 1747

          Ostatnio administrator miał spore problemy z dostępem do serwera ale to już przeszłość. Nowe, powakacyjne zdjęcie a od przyszłego tygodnia zacznę się pojawiać nowe etykiety. Zebrało się tego nawet sporo. Przypominam też, że do zmiany właściciela zostały jeszcze etykiety z ponad 40 browarów.

          Comment

          • sopista
            Senior
            • 01-2003
            • 1747

            Długo czekała strona na coś nowego, ponad półtora miesiąca. Aż wstyd. Ale znowu zaczęły pojawiać się nowości (no może nie takie już nowości jeśli jeszcze wakacyjnych etykiet nie udało się do końca zeskanować). Mam nadzieję, że teraz jakoś się to już pójdzie.
            Last edited by sopista; 01-11-2009, 18:21.

            Comment

            • sopista
              Senior
              • 01-2003
              • 1747

              Wszystkim Kolekcjonerom i Forumowiczom a także ich Rodzinom życzę Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

              Comment

              • sopista
                Senior
                • 01-2003
                • 1747

                A od Świąt i Nowego Roku trochę już minęło. Na stronie nieco przybyło, dzsiaj ponad dwadzieścia domowych. Zrobiło się 1967 szt. Chciałoby się więcej. I kolejna prośba do wszystkich, którzy mogą się do tego przyczynić. Każda kolejna cieszy i zwiększa możliwość przeglądu bogactwa, jakie stanowią te "obrazki" w gruncie rzeczy prezentujące szeroką gamę piw domowych warzonych w Polsce. A póki co, gorące podziękowania dla tych, którzy przyczynili się do osiągnięcia tej liczby podanej wyżej. I naturalnie, z góry, tym którzy ten zbiór będą uzupełniać.
                Last edited by sopista; 16-02-2010, 19:50.

                Comment

                • sopista
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1747

                  Kolejny rok i kolejne życzenia. Wszystkim zaglądającym na stronę, wszystkim "browarbizoforumowiczom" i ich Rodzinom ja i administrator życzymy Spokojnych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych.

                  Comment

                  • sopista
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 1747

                    Po dodaniu kolejnych etykiet domowych z Wrocławskiego - Browaru Włościańskiego Strachocin ich liczba na stronie przekroczyła 2000. Jak zawsze, chciałoby się więcej. Dlatego ciągła i nieustająca prośba o kolejne. Najbliższy cel to 3000. Zdrowie wszystkich ofiarodawców i tych, którzy jeszcze coś podrzucą

                    Comment

                    • mwa
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 5071

                      Mam Grzesiu parę sztuk dla Ciebie odłożonych.
                      Mam też parę innych browarów domowych, ale spotkamy chyba się dopiero w czerwcu a może wcześniej.
                      Pozdrawiam Cię !!!!

                      Comment

                      • sopista
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1747

                        Z góry dziękuję. Pewnie w Żywcu coś wychylimy.

                        Comment

                        • sopista
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 1747

                          Od wakacji nic nowego na stronie się nie pojawiło (oprócz zdjęcia) . Nie znaczy to jednak, że to koniec strony. Dziś kilka nowości się pojawiło i teraz sukcesywnie (no, mniej lub bardziej sukcesywnie) będą się pojawiać nowe etykiety. A jest tego trochę. W końcu od wakacji trochę czasu upłynęło. I kilka piw udało mi się wypić...

                          Comment

                          • sopista
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 1747

                            Zgodnie z zapowiedzią trochę przybyło. Reszta po długim weekendzie a potem domowe. Ciągle ponad 40 browarów na zbyciu.

                            Comment

                            • sopista
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1747

                              Zakończyłem uzupełnianie, chociaż ciągle nie ruszyłem etykiet zeskanowanych z kolekcji kolegów. Ale to zacznę może jeszcze w tym tygodniu (na pierwszy ogień Koszalin). Niestety, browary, które jeszcze są w moim posiadaniu uzupełniane nie będą z oczywistych względów. Będę dokładał etykiety tylko do tych, które już "wywędrowały z mojej kolekcji". A na razie prośba. W "Domowych" w "Nieznanych" znajduje się 20 etykiet, których "pochodzenia" niestety nie znam. Jeśli ktoś wie więcej na ich temat - miasto, nazwa browaru czy może kontakt ze źródłem ich pochodzenia byłbym wdzięczny za informację. I naturalnie z wdzięcznością przyjmę każdą nowość z tej grupy. Póki co mam ich w swoich zbiorach 2210 (i cały czas nadzieję na więcej).
                              Last edited by sopista; 13-12-2010, 20:25.

                              Comment

                              • mwa
                                Senior
                                • 01-2003
                                • 5071

                                Ostatnią z nieznanych to chyba zwyciężyła w Żywcu rok temu. Browar AS tego użytkownika jest.
                                Może poszukasz jeszcze parę innych w galerii na piwo.org
                                Pozdrawiam Cię !!!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎