Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja strona

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rafal69
    Senior
    • 08-2005
    • 115

    No i to jest pierwsza dobra wiadomość w tym roku!
    (cierpliwie czekamy)
    Last edited by rafal69; 08-01-2012, 00:55. Powód: bo coś tam
    znany gamoń wiosłowy

    Comment

    • sopista
      Senior
      • 01-2003
      • 1747

      Dodam jeszcze, że cały czas skanuję dochodzące etykiety i na dzisiaj jest ich do dołożenia niemal 500 szt. Liczba domowych przekroczyła 2500 szt.
      Last edited by sopista; 08-01-2012, 14:42.

      Comment

      • waclaw67
        Senior
        • 06-2009
        • 485

        GJPBEER

        Witam
        Czy ktoś z Kolegów wie co się stało ze stroną etykiet piwnych GIPBEERa ?
        U mnie nie wchodzi. Dzięki za informację.

        Comment

        • kibi
          Senior
          • 07-2004
          • 1875

          Strona Sopisty nie działa z przyczyn sprzętowych już od dosyć dawna, ale wszyscy (nie wyłączając jej autora) mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś ruszy na nowym serwerze.

          Comment

          • delvish
            Senior
            • 11-2004
            • 3508

            Tu znajdziesz wszystkie informacje.
            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
            (Frank Zappa)

            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

            Comment

            • waclaw67
              Senior
              • 06-2009
              • 485

              Dziękuję za informację.Dawno nie wchodziłem w ten temat na forum i mi gdzieś umknął.

              Comment

              • sopista
                Senior
                • 01-2003
                • 1747

                W zasadzie czekam na przyjazd (przylot) syna z Irlandii. Na razie jednak jeszcze nie wiadomo kiedy się tu pojawi. Jak tylko będę wiedział - dam znać. A strona by się przydała bo trochę etykiet przybyło (nawet od ostatniego wpisu) a co najważniejsze jestem bardzo bliski decyzji pozbywania się już pojedynczych etykiet (chyba, że kogoś interesują pełne browary) a zarówno w jednym jak i w drugim przypadku bez strony będzie ciężko...
                A zostało jeszcze trochę browarów:

                Białystok, Bierzwienna, Braniewo, Bydgoszcz - Bydgoski, Bytów, Chełm - Wist, Chociwel, Chojnów, Ciechanów, Dąbrowa, Drozdowo, Gościszewo, Góra Śląska, Jabłonowo, Kielce - Belgia, Krasnystaw, Krotoszyn, Legnica, Leżajsk, Lublin 1, Lublin 2, Łomża, Małobądź, Niechanowo, Nowa Sól, Okuniew, Olsztyn - Jurand, Ostrów Wielkopolski, Piotrków Trybunalski - Kiper, Podjazy, Pokrówka, Połczyn Zdrój, Poznań - Lech, Przemyśl, Rakszawa,
                Sierpc, Słupsk, Szczecinek, Świdnik, Wąsosz, Witnica, Zaczernie, Zawiercie, Zduńska Wola.

                Jeśli jednak już teraz coś z tego interesuje to pytania proszę na PW.

                Comment

                • sopista
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1747

                  Właśnie dostałem wstępną informację, że syn pojawi się w Polsce pod koniec marca. I tyle jeszcze trzeba poczekać.

                  Comment

                  • sopista
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 1747

                    Decyzja pozbywania się nie pełnych browarów a pojedynczych etykiet dojrzała (nie wyklucza to oczywiście możliwości "przejęcia" kompletu etykiet z będącego jeszcze u mnie browaru). Dopóki strona nie pojawi się ponownie istnieje tylko możliwość kontaktu osobistego. Dodatkowo w miejsce "Przedwojennych" (o tym pisałem już wcześniej) znajdą się Browary Restauracyjne. Te które już istnieją zostaną przeniesione do tej właśnie grupy. To pomysł Darka99, który to pomysł bardzo mi się spodobał.
                    Last edited by sopista; 01-03-2012, 08:55.

                    Comment

                    • sopista
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1747

                      Z marcowego przyjazdu syna nic nie wyszło (powody "pracowe"), będzie w maju. Razem z komputerem i mam nadzieję, że wreszcie...
                      A na razie rozkompletowały się Białystok, Ciechanów, Jabłonowo, Okuniew i Sierpc. Za chwilę będzie to kilka kolejnych browarów. Niestety, póki co taka możliwość (pojedyncze etykiety) istnieje tylko na miejscu.

                      Comment

                      • waclaw67
                        Senior
                        • 06-2009
                        • 485

                        To już nie jest cierpliwe czekanie,to cierpienie.

                        Comment

                        • tete123
                          Member
                          • 09-2007
                          • 84

                          i jak tam sprzęcik i syn już jest
                          http://tadek-mojehobby.blogspot.com

                          Comment

                          • mwa
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 5071

                            Grzesiu, zawitasz do Żywca?
                            Pozdrawiam Cię !!!!

                            Comment

                            • sopista
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1747

                              Witam, chociaż niezbyt radośnie. Ponowny start strony się przedłuża (niezależnie ode mnie) i pewnie nie wcześniej niż po wakacjach nic nie wypali. W Żywcu nie będę (dyżury w firmie na Euro 2012). Nie będę również w Człuchowie bo w domu wzięli się za wymianę rur co i musiałem przesunąć urlop na koniec lipca. Powoli ubywa też etykiet z kolekcji, na dzisiaj właściwie wszystkie browary są już "naruszone". Ale ciągle liczę na kolejne domowe i mam nadzieję właśnie na Żywiec. Jak zwykle ostatnio będzie mnie reprezentował Ahumba i bardzo proszę o jakieś "fanty" na jego ręce. A w3szystkim życzę miłej zabawy na Giełdzie i nie tylko.

                              Comment

                              • sopista
                                Senior
                                • 01-2003
                                • 1747

                                Wprawdzie praktycznie nastąpiło to już wcześniej ale i oficjalnie też to trzeba kiedyś oznajmić. Strona już nie powróci. To co mi jeszcze zostało znajduje się (w nieco innej formie) tutaj: https://picasaweb.google.com/104277525090005225135
                                Jeśli kogoś coś z tego interesuje to proszę o kontakt. Przepraszam wszystkich rozczarowanych ale cóż, tak wyszło.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎