Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja strona

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sopista
    Senior
    • 01-2003
    • 1747

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
    Przeglądając tą stronę od pewnego czasu nachodzi mnie pytanie dlaczego etykiety z Browaru Grybów nie są pod zakładką Siołkowa tylko Grybów? Czy właściciel strony mógłby objaśnić mnie w tym temacie?
    Bardzo dobre pytanie. Swego czasu robiłem porządki w miejscowościach i tak np. Nakło "wywędrowało" do Trzeciewnicy, Wschowa do Nowej Wsi itp. Ale Grybów jakoś został. Może dlatego, że nigdy tam nie byłem. Jeśli to potwierdzona informacja, że Siołkowa nie leży dziś w obrębie Grybowa to nie ma problemów ze zmianą.

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      Możesz śmiało zmieniać. Co prawda miasto Grybów jest dość blisko, bo po drugiej stronie potoku Strzylawka, czyli zasadniczo za ogrodzeniem browaru, to jednak administracyjnie jest to wieś Siołkowa i gmina wiejska Grybów. Potwierdzają to informacje na stronie gminy, mapy topograficzne i in.
      Last edited by delvish; 05-12-2007, 15:53.
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • sopista
        Senior
        • 01-2003
        • 1747

        Jak mi ktoś długo tłumaczy to szybko pojmuję. Delvish bardzo dziękuję za pomoc. Grybów właśnie "przeniósł się" do Siołkowej.

        Comment

        • sopista
          Senior
          • 01-2003
          • 1747

          15-12-2007 to historyczny dzień dla mojej strony. Pojawiły się na niej pierwsze etykiety nie pochodzące z mojej kolekcji (Darku, bardzo dziękuję). Wprawdzie to dopiero początek ale plany są wielkie. W większych ilościach etykiety z innych kolekcji zaczną się pojawiać na wiosnę (a może nieco wcześniej?). Będą to etykiety z browarów, których już w mojej kolekcji nie ma lub tych, których nie zamierzam się pozbywać (najbliższe okolice Warszawy). A póki co za chwilę dwa kolejne browary opuszczą moją kolekcję. Opisy uzupełnię w przyszłym tygodniu.

          Comment

          • sopista
            Senior
            • 01-2003
            • 1747

            Wszystkim Kibicom mojej strony, ich Rodzinom i Wszystkim Znajomym składam życzenia Zdrowych, Spokojnych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Kolekcjonerom, jak zawsze, powiększenia swoich zbiorów.

            Comment

            • kibi
              Senior
              • 07-2004
              • 1875

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista Wyświetlenie odpowiedzi
              Wszystkim Kibicom mojej strony, ich Rodzinom i Wszystkim Znajomym składam życzenia Zdrowych, Spokojnych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Kolekcjonerom, jak zawsze, powiększenia swoich zbiorów.
              Ponieważ życzenia wziąłem do siebie osobiście, dziękuję za nie serdecznie! .
              Wzajemnie Grzesiu! W imieniu własnym i rodziny życzę Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt, a w przyszłym roku spełnienia wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych zamierzeń. Aby być w zgodzie z tematem życzę przekształcenia strony w najpełniejszy katalog polskich etykiet. I żeby portera nigdy Ci nie brakowało! Najlepsze życzenia również dla Małżonki!

              Comment

              • sopista
                Senior
                • 01-2003
                • 1747

                Nowy Rok otworzył się z liczbą 78 browarów z których etykiety mogą jeszcze zmienić właściciela. Info na adres podany na stronie lub na PW. Przy okazji, bardzo dziękuję wszystkim za życzenia Świąteczne i Noworoczne. A co do Świąt i Sylwestra - dobrze, że ten pierwszy tydzień Nowego Roku to tylko trzy dni pracy. W weekend może wreszcie spokojnie "odsapnę". Czego i wszystkim życzę.

                Comment

                • sopista
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1747

                  75 browarów, tyle zostało do zmiany właściciela. Jeśli ktoś jest zainteresowany którymś z nich proszę o kontakt na adres podany na stronie lub PW. Miłego weekendu.

                  Comment

                  • sopista
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 1747

                    W przeciągu kilku następnych dni będzie dokonany upgrade łącza. Może to wpłynąć negatywnie na dostęp do strony. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy. Mimo to zapraszam wszystkich chętnych do zwiększenia swojej kolekcji.
                    Last edited by sopista; 01-02-2008, 07:55.

                    Comment

                    • sopista
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1747

                      Uprzejmie informuję, że na Giełdzie w Warszawie będę miał ze sobą etykiety z 70 pozostałych jeszcze browarów. Chętnych do uzupełnienie kolekcji zapraszam na Giełdę.

                      Comment

                      • sopista
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1747

                        Spis pozostałych jeszcze 66 browarów został podany na stronie. Zainteresowanych zapraszam na PW.

                        Comment

                        • sopista
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 1747

                          Dzięki ostatnim nabytkom ilość "domowych" na stronie wzrosła do 1493 szt. Do "1,5" brakuje więc niewiele. I w tym miejscu kolejna prośba o uzupełnienie kolekcji. Przy okazji. Ze spisu pozostałych jeszcze na stronie browarów ubyło Szczytno. Zainteresowanych pozostałymi tradycyjnie zapraszam do kontaktu.

                          Comment

                          • sopista
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 1747

                            Domowe "wspięły się" powyżej 1,5 k. Dziękuję bardzo dotychczasowym darczyńcom i naturalnie proszę o jeszcze. A wszystkim (nie tylko zaglądającym na moją stronę) życzę Spokojnych i Zdrowych Świąt Wielkanocnych.

                            Comment

                            • sopista
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1747

                              Przed chwilą dowiedziałem się, że moja strona może nie działać nawet kilka dni. Powód - dostawca internetu. Dodam tylko, że i tak mam trochę szczęścia, że syn (administrator strony) jest aktualnie w Polsce. Aby nie kompromitować "netodawcy" nie opisuję szczegółów. Fanów strony przepraszam i zapraszam za kilka dni (nie jestem w stanie powiedzieć za ile).

                              Comment

                              • sopista
                                Senior
                                • 01-2003
                                • 1747

                                Troszku niepotrzebnie sie pospieszył. Już wszystko w porządku. Mam nadzieję, że na dłużej...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎