Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja kolekcja szkła

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wasyll
    Senior
    • 09-2008
    • 1823

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
    Jak będziesz miał gotowe, to wrzuć na PW fotkę, może coś wykorzystam "na wzór"
    Drogi kolego, mówiąc o tym, że półki są adresowane pod szkło, miałem na myśli jedynie to, że nie znajdzie się na nich nic innego poza nim
    Już Ci opisuję, jak to będzie wyglądało. A mianowicie: na jednej ścianie mam regał, szafę narożną, a między te meble wciśnięta szfka z tv, nad którą jest miejsce na 4 półki w odległości ok 30cm i długości 80cm. Szerokość półek to 20cm(mogłem wyrównać do mebli, ale ciężko byłoby mi wyeksponować szklanki z tyłu). Koszt takiego czegoś to zaledwie 35zł. Na jakiś czas w zupełności wystarczy
    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

    Comment

    • wasyll
      Senior
      • 09-2008
      • 1823

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bianco8 Wyświetlenie odpowiedzi
      Beerek i założycielu tematu - nie wiem jak u Was z miejscem ale nie lepiej regał zainstalować? Kiedyś przerabiałem regały z IKEI, nową wersję mają bardziej dostosowaną do lubiących zmiany. Wiem po sobie, że to nie jest droga opcja.
      Regały mieszczą dużo, to fakt, ale niektóre okazy ciężko wyeksponować. Wydaje mi się, że wąskie półki są lepszym rozwiązaniem - nie dość, że dobra ekspozycja, to jeszcze ścianę można wykorzystać.

      pozdrawiam
      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

      Comment

      • Mateusz_89
        Junior
        • 01-2011
        • 8

        #18
        Kolejne dwa okazy do mojej kolekcji. Zaczyna mi brakować miejsca na półce, myślę nad jakimś regałem, tylko muszę jeszcze znaleźć na niego miejsce.
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎