Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo Widzewiak w łódzkiej Strefie Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Piwo Widzewiak w łódzkiej Strefie Piwa

    Wielka niespodzianka jak i zarazem gratka dla kibiców Widzewa!

    Otóż od dziś w sprzedaży oficjalne piwo kibiców Widzewa - Widzewiak
    Piwo zostało wyprodukowane w jednym z regionalnych browarów.
    Jesteśmy pierwszym sklepem w Łodzi, który oficjalnie rozpoczyna sprzedaż tego piwa.


    Strefa Piwa - GAEL s.c. na Kruczkowskiego. Detektywów zapraszam do ustalenia kto to robi?
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • wlodizw
    Junior
    • 03-2011
    • 8

    #2
    Pozwolę sobie zrecenzować ten "trunek". Nadmienię na początku, że robi to prywatna osoba raczej a nie żaden browar.
    alk. 5,8% obj. , ekstraktu nie podano
    KOLOR: jasnobursztynowy
    PIANA: żadna, po 15 sekundach od nalania po ściance znika
    ZAPACH: śmierdzi strasznie, typowy chemiczny kwaśny aromat jak w piwach z najniższej półki
    SMAK: tu to nie wiem czy znajdę odpowiednie słowa aby to opisać... kwaśny, odrzucający, nie czuć chmielowego posmaku wcale. sam kwas i tyle
    WYSYCENIE: niby coś tam pracuje ale znikomo
    OPAKOWANIE: standardowa butelka od piwa, kapsel zwykły czarny, etykiety: front jak od jabola, tył jak od jabola.
    UWAGI: masakra i wstyd, że pod nazwą klubu wypuszcza się takie coś. na etykiecie napisano "piwo prawdziwych Widzewiaków" - wydaje mi się, że jest to ironia jakaś albo ten kto to robi nie pił nigdy dobrego piwa.
    NA KONIEC: najgorzej wydane 2,60zł w moim życiu, po łyku wylałem do klopa. nie polecam zdecydowanie
    Attached Files

    Comment

    • darek99
      Senior
      • 04-2002
      • 2147

      #3
      Kolega z Łodzi a po szklance wnioskuję że kibic Widzewa, także w ocenie piwa nie ma żadnych złośliwości a prawdziwe rozczarowanie, napisz proszę coś więcej o tym piwie, jeśli tak jak piszesz nie robi tego browar to jak to jest? piwo domowego piwowara trafiło do sklepów? Jakiś browar musiał to firmować, przeczytaj dokładnie co jest napisane na kontr etykiecie i daj znać co i jak.
      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
      Epikur z Samos.

      Comment

      • wlodizw
        Junior
        • 03-2011
        • 8

        #4
        No właśnie nic nie ma napisane na temat producenta. Drugi raz tego nie kupię na bank ale mogę cyknąć fotę w sklepie i sam zobaczysz.

        Comment

        • Pankracy
          Senior
          • 10-2007
          • 2768

          #5
          Cyknąć fotkę?!
          Przede wszystkim zapytaj się sprzedawczyni ze sklepu na Kruczkowskiego kto robi dla nich to piwo.

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            #6
            Kolejny, polski mózgotrzep dla kiboli
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #7
              Zrobiono jakąś tajemnicę z tego, jaki browar firmuje to piwo ... po tej recenzji, już wiem dlaczego .

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                #8
                Wam się to piwo może nie podobać, a dla innych. pozwolę sobie zacytować, to "gratka"

                Comment

                • awtard
                  PiwBiz
                  • 12-2009
                  • 186

                  #9
                  Witam serdecznie!

                  Chcielibyśmy poinformować, że piwo nie jest naszym dziełem jak również nie jest warzone wyłącznie dla naszego sklepu tzn. Strefa Piwa - Gael sc w Łodzi, ul Kruczkowskiego 22.

                  Ponadto pragnę również zdementować informacje, iż jest ono warzone przez prywatnego piwowara. Nie wiem kto wymyśla takie bzdury, ale jesteśmy zszokowani tym tokiem myślenia.
                  Z wiedzy jaką posiadam od dystrybutora, piwo jest rozlewane przez jeden z regionalnych browarów i zapewne jakiś detektyw piwny rozwiąże wcześniej czy później tą zagadkę jakie tak naprawdę piwo kryje się pod nazwą Widzewiak.
                  Proszę kierować pytania do Stowarzyszenia Kibiców Widzewa w tej sprawie.
                  Z piwnym pozdrowieniem
                  Łódź ul. Kruczkowskiego 22, poniedziałek - niedziela 9.00 - 23.00
                  Filia Łódź ul. Bartoka 43, poniedzialek - sobota 7.00 - 22.00, niedziela 9.00 - 22.00
                  Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów
                  http://www.facebook.com/strefapiwagael
                  nasze motto:
                  " żeby poczuć smak piwa należy wypić co najmniej 3 piwa "

                  Comment

                  • Myszon007
                    Senior
                    • 02-2007
                    • 1208

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99 Wyświetlenie odpowiedzi
                    przeczytaj dokładnie co jest napisane na kontr etykiecie i daj znać co i jak.
                    Na kontrze jest napisane: "Wyprodukowano w UE dla: Browar Centralny".
                    ♪♫

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #11
                      Takie luźne skojarzenie - swego czasu rozmawiałem z gościem z Grill de Brasil, że gros swojego piwa planują warzyć gdzieś pod Łodzią i stamtąd je rozwozić do lokali (których instalacje byłyby używane symbolicznie). Czyli taka centralizacja, więc może to oni. Tylko nie wiem, czy ten "centralny" browar powstał.

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika awtard Wyświetlenie odpowiedzi
                        Witam serdecznie!


                        Ponadto pragnę również zdementować informacje, iż jest ono warzone przez prywatnego piwowara. Nie wiem kto wymyśla takie bzdury, ale jesteśmy zszokowani tym tokiem myślenia.
                        Można prosić o rozwinięcie tej pięknej tezy?
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika awtard Wyświetlenie odpowiedzi
                          Witam serdecznie!
                          Chcielibyśmy poinformować, że piwo nie jest naszym dziełem jak również nie jest warzone wyłącznie dla naszego sklepu tzn. Strefa Piwa - Gael sc w Łodzi, ul Kruczkowskiego 22.
                          Ponadto pragnę również zdementować informacje, iż jest ono warzone przez prywatnego piwowara. Nie wiem kto wymyśla takie bzdury, ale jesteśmy zszokowani tym tokiem myślenia.
                          Z wiedzy jaką posiadam od dystrybutora, piwo jest rozlewane przez jeden z regionalnych browarów i zapewne jakiś detektyw piwny rozwiąże wcześniej czy później tą zagadkę jakie tak naprawdę piwo kryje się pod nazwą Widzewiak.
                          Proszę kierować pytania do Stowarzyszenia Kibiców Widzewa w tej sprawie.
                          Z piwnym pozdrowieniem
                          Tutaj na forum lubimy jasne zasady gry co w przypadku piw oznacza iż na ich etykiecie/puszce jest napisany jasno browar który je uwarzył.
                          Nie macie się więc co dziwić czy jak to napisaliście wręcz "oburzać" że piwo na ktorego opakowaniu (w tym przypadku ecie) są jakieś enigmatyczne bzdety typu wyprodukowano w UE (dlaczego od razu nie na "planecie Ziemia"?) dla jakiegoś wyimaginowanego "Centralnego Browaru" powodują takie a nie inne komentarze. O smaku samego piwa nie ma się co wypowiadać (zwłaszcza mi który go nie pił) jednak już jedna negatywna opinia kibica ktoremu było ono dedykowane pokazuje wstepnie jego poziom (choć fakt że jedna opinia może być nie miarodajna).
                          Wiem(y) że nie jesteście producentem tego piwa ale z drugiej strony jeżeli je sprzedajecie (może nawet na wyłączność?) to macie chyba prawo wiedzieć jaki browar je wyprodukował. Nie jest chyba tak że kupujecie je wieczorem poprzez tylne drzwi na zapleczu od jakiegoś ponurego rozglądającego się nerowo na boki typa prosto z reklamówki z napisem "Dziękujemy za zakupy"? Zakladam oczywiście że na prawdę nie wiecie kto jest producentem tego piwa.
                          A tak nawiasem mówiąc napis "Wyprodukowano w UE" zauważyłem że przeważnie jest stosowany na produktach ktore nie zostały wyprodukowane w kraju na rynek którego dany produkt jest przeznaczony. Chyba taki napis był na kontrze Okocimia Pszenicznego warzonego (podobno) gdzieś na Litwie i w Niemczech ale to już takie moje rozważania detektywa piwnego.
                          Tak czy siak życzę rozwiązania owej "zagadki"
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            #14
                            W cytacie miało być "szokować" a nie "oburzać". Moje niedopatrzenie aczkolwiek nie wpływające na sens postu.
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • gwzd
                              Senior
                              • 01-2012
                              • 622

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Takie luźne skojarzenie - swego czasu rozmawiałem z gościem z Grill de Brasil, że gros swojego piwa planują warzyć gdzieś pod Łodzią i stamtąd je rozwozić do lokali (których instalacje byłyby używane symbolicznie). Czyli taka centralizacja, więc może to oni. Tylko nie wiem, czy ten "centralny" browar powstał.
                              A instalacje za setki tys. zł planują jako dekorację lokalu?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎