Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo 100szt z etykietką indywidualną

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • artimaja
    Junior
    • 02-2021
    • 1

    Piwo 100szt z etykietką indywidualną

    Piwosze,
    Ponawiam pytanie z 2018 roku gdyż problemu nie rozwiązano.

    Zna ktoś jakiś browar który rozleje piwko o 100 butelek i oklei indywidualnym wzorem etykiety?
    Znalazłem z dwa miejsca ale wymagają minimalnego zamówienia 1000 sztuk. Preferowane miejsce: Górny Śląsk


  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    #2
    Nikt się nie bedzie bawił w sto butelek
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #3
      A dlaczego? Nie wszystkie krafty mają poważne linie do etykietowania. Często są to półautomatyczne naklejarki, gdzie przestawienie rolki to nie taki problem jak w dużych browarach. Myślę, że w pandemii to będą chętni by sprzedać piwo, a jaka etykieta to bez znaczenia.
      Artimaja, znajdź browary z Twojej okolicy i popytaj na FB. Browary odpowiadają na korespondencję, a już jak chcesz zamówić to tym bardziej. Problemem może być etykieta, bo sam projekt może trochę kosztować, ale jak to zamówienie nie na sprzedaż, tylko do własnej dystrybucji to da się w drukarniach online zamówić małe partie. Do ogarnięcia, aby browar zgodził się sprzedać piwo to okleisz sam.

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10737

        #4
        Mysle że każdy mniejszy browar to może zrobić. Tylko kwestia ceny 100 etykiet
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9729

          #5
          Kurde, etki wg swojego wzoru albo gotowca zamawiasz w sieci, dogadujesz się z browarem, że wypuści gołą partię, siadasz w domu z piwkiem i naklejasz tę stówkę. Zajmie Ci to dwa, max trzy piwa...

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10737

            #6
            miałem klienta na 100piw ale etykieta to koszt 1-2zł/szt. Zrobił sobie jakieś krawatki w zaprzyjaźnionej agencji reklamowej
            mozna tu
            Last edited by anteks; 04-02-2021, 12:23.
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9729

              #7
              Nie patrzyłem od strony kosztów, tylko wykonalności przedsięwzięcia.
              Na upartego można kupić 100 tańszych piw, odmoczyć i nakleić swoje.
              Poza tym, nie każde piwo "rzemieślnicze" kosztuje PLN 10 za flaszkę, zwłaszcza w browarze...
              Od razu wyjaśnię - piszę "rzemieślnicze" w cudzysłowie, ponieważ ostatnio u pana Makłowicza padło określenie, że browar Fortuna jest rzemieślniczym... Trochę mi to nie pasuje.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎