Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie Ciechanów, Czarnków z beczki?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • duchśpi
    Member
    • 02-2005
    • 36

    Gdzie Ciechanów, Czarnków z beczki?

    Może ktoś polecić jakieś miejsce w Warszawie z beczkami rzeczonych browarów?
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    #2
    Czarnkowa o ile mi wiadomo nie ma wogóle w Warszawie (z beczki rzecz jasna), Ciechanów jest w Antykwariacie i w Barze Powiśle (przy wyjściu ze stacji PKP Powiśle)

    ps. warto spojrzeć od czasu do czasu do działu Piwo - Gdzie - tam te i ine informacje są zamieszczone
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • dkrasnodebski
      cymbał
      • 05-2003
      • 2316

      #3
      Naprawdę niewiele wysiłku wymaga ustalenie tegoTutaj masz Ciechanów (można nawet niepasteryzowane wypić ino z butli), Czarnkowa w Wawie niet.
      Last edited by dkrasnodebski; 18-03-2005, 14:53.
      Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

      www.radoslawstolar.pl

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        #4
        Błagam korzystaj z wyszukiwarki. Wyobraź sobie, że cxodziennie kilka osób będzie zadawało takie pytania? I ciągle pisać to samo? Knajpy warszawskie, te godne uwagi i w których lane jest piwo z małych browarów znajdziesz w Piwo - Gdzie.
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika duchśpi
          Może ktoś polecić jakieś miejsce w Warszawie z beczkami rzeczonych browarów?
          mam prośbę - nie umieszczaj proszę tego typu pytań w dziale gdzie opsiuje się konkretne knajpy, podobny temat przeniosłem ostatnio - nożliwe że nie zwróciłeś uwagi. W każdym bądz razie zamieszczam swoją uwagę tutaj żeby było wiadomo co i jak.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • duchśpi
            Member
            • 02-2005
            • 36

            #6
            Przepraszam wszystkich za te pytania, ale stawiam je z uwagi na czasy ostatnich odpowiedzi. W ogóle sugerowałbym:
            1. wprowadzenie do Piwo-konkretnie informacji dla każdego piwa, gdzie je można kupić (sklep) lub wypić (beczka) - przez wybieranie z listy województw i dalej konkretnych lokalizacji;
            2. aktualizowanie danych o sklepach i knajpach (kto był i widział - daje znać; wtedy przy danej lokalizacji byłby też określony termin aktualizacji).
            Wiem, że to wymagałoby dużo pracy od aministratora, ale myślę, że warto. Nie wiem, co mam myśleć o lokalach (ostatnio) opisanych parę lat temu. Wszyscy wiemy, że sytuacja zmienia się z dnia na dzień.
            Aktalności informacji mi brakuje - nie wiem, czy wypada mi informować, że np. Miodowe ciechanowskie jest tu i tu, a palone tu i tu...
            W każdym razie dzięki za informacje (zwłaszcza te złe---->Czarnków).

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23782

              #7
              podobny w założeniach system jest opracowany, tylko czeka na wdrożenie. tymczasem trzymajmy się jako takiego porządku by to co mamy było Uzyteczne.

              myślę że wielkim problemem nie będzie dla Ciebie zapytanie w tematach konkretnych knajpek czy dane piwo jeszcze tam jest.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • zythum
                Kot Makawity
                • 08-2001
                • 8305

                #8
                Chodziły słuchy, że Czarnków lany jest w Konstancinie Jeziornej w Starej Papierni ale nikt tego nie sprawdzał.
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                • duchśpi
                  Member
                  • 02-2005
                  • 36

                  #9
                  Fakt, choć trudniej i gorsza informacja. Cieszy za to informacja o opracowanym systemie.
                  Pozdrawiam i na zdrowie!

                  Comment

                  • Wujcio_Shaggy
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 4628

                    #10
                    ART kiedyś obiecywał uporządkowanie działu "Piwo - gdzie" w sposób bardziej przyjazny dla użytkownika; i na pewno o tym pamięta. *)

                    Natomiast część druga - aktualizowanie informacji. Tak jest i teraz - ktoś gdzieś był i widział, że coś jest (albo już nie ma): pisze o tym na Forum (chyba, że ktoś nie pisze z założenia - to i nadal nie będzie pisał, nawet w nowym "środowisku") - data aktualizacji jest. Niestety, nikt nie będzie robił co np. miesiąc obchodu opisanych miejsc tylko w celu aktualizacji danych w browar.biz...

                    *) no i okazało się, że rzeczywiście pamięta
                    Last edited by Wujcio_Shaggy; 18-03-2005, 16:15. Powód: uwaga aktualizacyjna
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                      Niestety, nikt nie będzie robił co np. miesiąc obchodu opisanych miejsc tylko w celu aktualizacji danych w browar.biz...
                      [/I]

                      Cóż za brak ambicji
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Wujcio_Shaggy
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 4628

                        #12
                        To z lenistwa...
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23782

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                          Natomiast część druga - aktualizowanie informacji. Tak jest i teraz - ktoś gdzieś był i widział, że coś jest (albo już nie ma): pisze o tym na Forum (chyba, że ktoś nie pisze z założenia - to i nadal nie będzie pisał, nawet w nowym "środowisku") - data aktualizacji jest. Niestety, nikt nie będzie robił co np. miesiąc obchodu opisanych miejsc tylko w celu aktualizacji danych w browar.biz...

                          *) no i okazało się, że rzeczywiście pamięta

                          spoko, mam pewien (mam nadzieję skuteczy w efekcie) pomysł na opisane sytuacje problemowe.


                          *) co o gwiazdki - niektóre rzeczy powolutku dojrzewają
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎