Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy potrzebne są nam lokale z koncernówkami

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    #61
    A ktoś opisuje sklepy z koncerniakami? To juz by było "lekkie" przegięcie. A koncerniaka zdarzy się czasem wypić, bywają sytuacje w których jest się w miejscu gdzie nie ma piwa innego a nie wypada odmówić. Chociaż ja ostatnio coraz częściej biore sok.

    Comment

    • ZIOMEK2
      Gość
      • 09-2004
      • 2523

      #62
      Większość sklepów z piwami posiada piwa koncernowe ( dobry obrót ), tak jak to ogólne spożycie piw w Polsce i ... nie pisz już proszę takich bzdor jak to z tymi " ruskimi " w Zakopanem - hej !

      Comment

      • Marcin_wc
        Senior
        • 09-2005
        • 2115

        #63
        Ziomku2 od początku było mówione, że chodzi o to, żeby zostały lokale gdzie poza koncerniakami są trudno dostępne piwa, tak samo jak opisujemy sklepy gdzie poza piwami komcernowymi są jesze inne.

        Comment

        • skandal
          Senior
          • 05-2002
          • 1439

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
          Większość sklepów z piwami posiada piwa koncernowe ( dobry obrót ), tak jak to ogólne spożycie piw w Polsce i ... nie pisz już proszę takich bzdor jak to z tymi " ruskimi " w Zakopanem - hej !
          Ale nie piszemy tu o sklepach w których są same koncerniaki! Weź nie udawaj że nie wiesz o co chodzi. Każdy debil wie że w sklepie w którym jest Amber, Ciechanów, Krajan jest też GŻ, CO i KP. A jak masz coś do moich wypowiedzi-tu odnośnie Rosjan-to może w odpowiednim temacie to zasygnalizuj i nie 2 tygodnie po nim. A co widziałem i kogo mijam na ulicy to chyba pozwolisz że sam będe wiedział najlepiej.

          Comment

          • jerzy
            piwoholik
            • 10-2001
            • 4705

            #65
            Dla mnie ważna jest informacja gdzie na pustyni jest woda, a nie gdzie leży jakiś wyjątkowo ciepły piasek.

            Ewentualnie może przydać mi się namiar na dającą kojący cień palmę, nawet jeśli obok niej nie ma czystej wody...
            Last edited by jerzy; 24-01-2006, 19:28.
            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

            Comment

            • boku
              Senior
              • 09-2002
              • 444

              #66
              proporcje

              Dla mnie sklep to nie to samo co knajpa. To są dwa różne pojęcia. W sklepie nie można wypić.
              Knajpa to miejsce "spożywania" piwa. To tak samo jak w portalu motoryzacyjnym nie mówilibyśmy o Fiatach, Volkswagenach itp, a tylko Rolls-Roysach. Jak dla mnie ART zrobił znakomite posunięcie, dzieląc temat browarów na małe, średnie i duże. Jak duży robi milion razy więcej piwa to nawet ze statystyki powinien zajmować tyle uwagi.
              My jeśli uważamy się za elitę piwoszy wystarczy jak poświęcimy dwa razy więcej uwagi na browary średnie i cztery razy więcej (niż wynika to ze statystyki) na browary małe. Wtedy i wilk będzie syty i owca cała.
              Last edited by boku; 25-01-2006, 12:13.

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                #67
                1. Na razie nie będzie żadnych nowych podziałów. Musi wam wystarczyć to, co jest.
                2. Lokal z niekoncernowym piwem też może być niebyt przyjazny.
                3. Nie mam zamiaru usuwać knajp z piwem koncernowym.
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23805

                  #68
                  mogę tylko dodać że istotą rzeczy jest możliwość odpowiedniego filtrowania informacji. miłośnik Lecha znajdzie knajpki z Lechem, miłośnik piw z małych browarów dostanie listę lokali serujących owe piwa. ot tyle. nic ponadto.

                  Beciku - nie rozumiem Twojej postawy - to że jedna -dwie-trzy osoby na kilka tysięcy użytkowników napisze że ich zdaniem jakieś informacje nie powinny być zamieszczane - to od razu to akceptujesz?
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                    Beciku - nie rozumiem Twojej postawy - to że jedna -dwie-trzy osoby na kilka tysięcy użytkowników napisze że ich zdaniem jakieś informacje nie powinny być zamieszczane - to od razu to akceptujesz?
                    Arcie - łącznie ze mną były tylko 3-4 osoby, które są za tym aby opisywać też lokale inne niż te w których serwowane jest niekoncernowe piwo. Nie uważasz, że jest to zdecydowana mniejszość? Skoro większa ilość osób narzeka, że robi się tu serwis pogodzinach.pl czy w wyszukiwarce nic nie mogą znależć to faktycznie mają rację.
                    Bądżmy więc tematyczni.
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                      Arcie - łącznie ze mną były tylko 3-4 osoby, które są za tym aby opisywać też lokale inne niż te w których serwowane jest niekoncernowe piwo. Nie uważasz, że jest to zdecydowana mniejszość? Skoro większa ilość osób narzeka, że robi się tu serwis pogodzinach.pl
                      Becik, w tej dyskusji wzięło udział 21 osób (licząc wypowiedź Arta i Gośki, więc tak naprawdę 19), z czego tylko 4 osoby napisały 5 i więcej postów, a 5 (nie licząc Goski i Arta) zapodało po jednym poście. Jaką zatem WIĘKSZOŚĆ masz na myśli, bo chyba nie większość forumową. Na forum samych użytkowników, którzy maja powyżej 100 zamieszczonych postów jest ok. 290.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                        Jaką zatem WIĘKSZOŚĆ masz na myśli, bo chyba nie większość forumową.
                        Większość głosów biorących udział w temacie.
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          #72
                          Co opisywania lokali z koncerniakami ,jestem za,ale niech to nie będą mordownie z n.p.Tyskim,których na Górnym Śląsku jest pewnie z kilka tysięcy.Niech będzie to lokal,gdzie można zjeść coś dobrego,ma ciekawy wystrój,jest miła obsługa,etc.
                          Sam opisałem chyba ze dwa,czy trzy lokale z piwem z CP,ale nigdy nie wpadłem na pomysł,by opisywać hurtem każdą knajpę.Także jest moja osobista prośba,nie opisujcie byle jakiej knajpki z koncerniakiem,bo ją można znaleźć na każdym rogu w większym mieście.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • gisou
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 230

                            #73
                            Jeszcze jedna kwesti.
                            A co z knajpami, które mają np. w ofercie butelkowej ciekawe piwa?
                            Np. ostatnio z Nikitą w Białymstoku trafiliśmy w pubie Knay na Żywe z Ambera i Ciemne Eire z Czarnkowa. Normalnie z polskich piw lany jest tam Żywiec (oprocz tego zachodnie, co mi utrudnia trochę argumentację )
                            I lokalu nie należałoby opisać, bo leją Żywca? Nie tylko przyjezdni chyba korzystają z serwisu, ale dzięki temu tubylcy też się mogączegoś ciekawego dowiedzieć.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              #74
                              dla mnie głównym kryteriu jest to czy jest tam piwo i czy można ten lokal uznać za ciekawy. z jakich względów? różnie! to przecież subiektywne podejście.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                #75
                                Jeżeli u mnie w mej wiosce napotkałbym na ciekawe piwa butelkowe w knajpie to czemu nie.Wiadomo wolę lane,ale jak mam iść na lanego Bosmana,to wolę pójść na butelkowe z Czarnkowa,czy Ambera


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎