Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak przedstawia się oferta piwna Carrefoura?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika majeure Wyświetlenie odpowiedzi
    Co do Belgii to się zgodzę, wybór jest duży. Natomiast z tymi Czechami to już przesadziłeś, ledwo kilka koncerniaków.
    OK, zastosowałem pewien skrót myślowy - w Carrefour Sadyba zdarza się, że z Czech nie ma nic.
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • OlejOjc
      Junior
      • 08-2008
      • 2

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
      Mi wychodzi 11 ale wątpię żeby Grudniowy był w Kerfurze.
      O dziwo, Grudniowy jest na półce. Początkowo za 14 zł., teraz za niecałe 11 zł.

      Comment

      • Komar_Pafnucy
        Senior
        • 08-2005
        • 1114

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika OlejOjc Wyświetlenie odpowiedzi
        O dziwo, Grudniowy jest na półce. Początkowo za 14 zł., teraz za niecałe 11 zł.
        To mnie zaskoczyłeś. Pozbawia go to nieco elitarności.

        Multitap Crawl
        Multitap Crawl na Facebook

        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          To pewnie rzucili tam te wszystkie niesprzedane egzemplarze z listy niewiele ponad tysiąca butelek

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • wpadzio
            Senior
            • 06-2011
            • 2645

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            To pewnie rzucili tam te wszystkie niesprzedane egzemplarze z listy niewiele ponad tysiąca butelek
            Nie no, przecież część rzucili do Leclerca
            Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
            Serviatus status brevis est
            3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎