Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak przedstawia się oferta piwna Carrefoura?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Fala
    Senior
    • 07-2004
    • 671

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Z pamięci:

    Ciechan zwykły, mocny, pszeniczny i pszczeli; Łomża w bączkach (niepasteryzowana i chyba czasem też zwykła), export i oczywiście pszczela; Perła, Krusovice jasne i ciemne; Paulaner; Weihenstephaner; do tego trochę angielskiej i belgijskiej sztampy (Bombardier, Bishop's Finger, Leffe, Hoegaarden itp.). A, i może też Żywe i pszeniczny Cornelius, chyba wyparłem ze świadomości, bo zwykle wołają za nie koło 6 zł.
    na pewno nie pomyliłeś oferty sklepów?! W sumie, to puławski C. Express zamknięty został na początku tego roku, ale kedyś nie było takiej mnogości. Pamiętam, że był Junak pod niemal każdą postacią :/
    Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
    Admin ma zawsze rację

    PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      Ciechan zwykły, mocny, pszeniczny i pszczeli
      Ciechany to chyba tylko w mazowieckich C.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        #93
        W Expressie nie ma raczej takich fanaberii, jak Weihenstephaner, Krusovice czy belgi. Ciechan to max.

        Expressy nie są ściśle sieciowe i ich oferta jest dużo szczuplejsza. Za to chyba mogą się dogadywać z dostawcami na własną rękę.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • YouPeter
          Senior
          • 05-2004
          • 2379

          #94
          Ciechan max ale to tak jak Pendragon powiedział tylko na Mazowszu. Bo ja nigdy Ciechana nie widziałem w żadnym z Cerrefourów w Małopolsce. A odwiedziłem ich większość z racji wykonywanej pracy.
          Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #95
            Zawsze mi się wydawało, że Albert w Galerii Mokotów przepoczwarzył się właśnie w Express, a nie regularny Carrefour. I od przepoczwarzenia była tam mniej więcej taka oferta, jaką wymieniłem.

            Sprawdzę w tym tygodniu. Może to kwestia lokalizacji, że niby Galeria to bardziej prestiżowe miejsce niż... jakieś mniej prestiżowe miejsce.

            PS Pytek nie określił, skąd jest, więc dostał informacje z Mazowsza. Może następnym razem nie będzie liczył na jasnowidza .
            Last edited by żąleną; 22-04-2011, 01:22.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #96
              Muszę przyznać, że zamiast zupełnie bez sensu gapić się na zielony las, od kilku tygodni mogę oglądać Carref***a z przyległościami prosto z okna. Jednak na szczęście nie jest aż tak blisko, żebym mógł ocenic jego ofertę piwną. A ta, nie wiem jaka musiała by być, żeby mi wynagrodziła ubytek leśnej panoramy...
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • dadek
                Senior
                • 09-2005
                • 4568

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                Zawsze mi się wydawało, że Albert w Galerii Mokotów przepoczwarzył się właśnie w Express, a nie regularny Carrefour. I od przepoczwarzenia była tam mniej więcej taka oferta, jaką wymieniłem.

                Sprawdzę w tym tygodniu. Może to kwestia lokalizacji, że niby Galeria to bardziej prestiżowe miejsce niż... jakieś mniej prestiżowe miejsce.

                PS Pytek nie określił, skąd jest, więc dostał informacje z Mazowsza. Może następnym razem nie będzie liczył na jasnowidza .
                Akurat ten w regularny Żą. W C.Express a obecnie Market jest tylko koncernówa polska + trochę czeskiej. W "hiper" Carrefour czyli w Wawie Arkadia, Wileński i Galeria Mokotów wybór jest dużo większy i oprócz piw które wymieniłeś parę postów wcześniej, tylko w nich są wszystkie Ciechany (chyba że któregoś chwilowo zabraknie). Spotkasz spokojnie także Portery 18% i 22%, Maciejowe i Krzepiaka. Zawsze najwięcej dają do Arkadii nawet nie wystawiając wszystkiego na półki, a w skrzynkach na palecie w głównej alejce.

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  Muszę przyznać, że zamiast zupełnie bez sensu gapić się na zielony las, od kilku tygodni mogę oglądać Carref***a z przyległościami prosto z okna. Jednak na szczęście nie jest aż tak blisko, żebym mógł ocenic jego ofertę piwną. A ta, nie wiem jaka musiała by być, żeby mi wynagrodziła ubytek leśnej panoramy...
                  Ale za to jak panisko możesz spoglądać na niego z góry.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • OlejOjc
                    Junior
                    • 08-2008
                    • 2

                    #99
                    Ciechan w Carrefourze

                    Ostatnio zostałem miło zaskoczony w Carrefour Express w Izabelinie C przy ul. Poniatowskiego. Na półce stało 11 różnych rodzajów Ciechana, i to w przyzwoitych cenach! To chyba swoisty rekord...

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      To chyba liczone z Lwówkiem, bo za nic nie mogę doliczyć się 11 produktów z Ciechanowa.
                      Nawet z Grudniowym Porterem i Krzepiakiem wychodzi mi 10.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • Komar_Pafnucy
                        Senior
                        • 08-2005
                        • 1114

                        Mi wychodzi 11 ale wątpię żeby Grudniowy był w Kerfurze.

                        Multitap Crawl
                        Multitap Crawl na Facebook

                        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                        Comment

                        • wpadzio
                          Senior
                          • 06-2011
                          • 2645

                          A w Leclercu na Bielanach jest, i to poniżej 11 zeta... Czyli można
                          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                          Serviatus status brevis est
                          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            A no tak, przecież są 3 a nie 2 rodzaje Portera.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Piecia
                              Senior
                              • 02-2002
                              • 3307

                              Co do oferty - w Arkadii super! duży wybór Czech, Belgii, z Polski ciechany, Lwówki, Cornelius - a w innej "galerii" Sadyba - dramat - sam sklep taki sam jak w Galerii Mokotów (bez tekstyliów, patelni, namiotów, pralek itp.) a z piwa praktycznie nic wypijalnego (może Porter z Okocimia czy Żywca, Paulaner). Także uwaga co do cen (nie tylko piwa) - Carrefour Arkadia w porównaniu z Carrefourem Sadyba - różnica mniej więcej 25-30%. Na wszystkim.
                              Koniec i bomba,
                              Kto nie pije ten trąba !!!
                              __________________________
                              piję bo lubię!

                              Comment

                              • majeure
                                Senior
                                • 03-2011
                                • 315

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
                                Co do oferty - w Arkadii super! duży wybór Czech, Belgii, ...
                                Co do Belgii to się zgodzę, wybór jest duży. Natomiast z tymi Czechami to już przesadziłeś, ledwo kilka koncerniaków.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎