Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak przedstawia się oferta piwna Carrefoura?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tomasz_Moczarski
    Senior
    • 12-2007
    • 182

    #31
    Koźlak nie jest z Ambera tylko z Browaru Belgia.. Cena bodajże 3.99, ale nie dam głowy.
    Na zyczenie moge wpisac cala liste piw z Carrefoura (uczeszczam do dwoch) i temat zamkniety bedzie :]
    koncerniak = prawie jak piwo :D
    Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
    reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
    Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

    Comment

    • demko
      Senior
      • 01-2008
      • 116

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      Drożej niż w Warszawie
      niestety nie tylko piwo i nie tylko w karfurze. Ok temat można uznać w zasadzie za skończony, dzięki.

      Comment

      • Tomasz_Moczarski
        Senior
        • 12-2007
        • 182

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika demko Wyświetlenie odpowiedzi
        temat można uznać w zasadzie za skończony...
        mozna zrobic spis wszystkich dostepnych piw w sieci carrefour i zamknac temat :]
        albo zrobic porownywarke cen w hipermarketach (jako tabela)

        jeden temat = jeden sklep (mam na mysli siec sklepow, a nie 152900 tematow ) - jesli ktos zauwazy nowe piwo i inna osoba to potwierdzi to bedzie mozna dorzucic do spisu to piwo... kazde piwo najlepiej od razu zlinkowac z tematem na forum - zeby nie tracic czasu na szukanie...

        P.S. Zeby bylo jasne cen promocyjnych nie bedziemy podawac, tylko normalne...
        Last edited by Tomasz_Moczarski; 26-03-2008, 21:27.
        koncerniak = prawie jak piwo :D
        Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
        reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
        Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #34
          Hm, wczoraj w moim Carrefourze Obołoń spadł do 4.50...

          Comment

          • Tomasz_Moczarski
            Senior
            • 12-2007
            • 182

            #35
            ...a Heineken 0,66 do 3,50... w promocji (w gazetce) sa tez: 4pak tatry 7,70, 4pak warki strong - 9,90 oraz harnaś (carslberg/okocim) 6pak 12,37 zł
            koncerniak = prawie jak piwo :D
            Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
            reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
            Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

            Comment

            • Rycho_128
              Senior
              • 03-2007
              • 1039

              #36
              Piwo o nazwie Askania Strong

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petrus Wyświetlenie odpowiedzi
              Ostatnio pojawiły się tanie piwa Askania rozlewane prawdopodobnie we Frankfurcie nad Odrą dla jakiejś firmy ze Słubic.
              Kupiłem w Cerrefour Express (dawny Albert) Gdańsk, Manhattan, niecale 2 złote zielona pucha w wersji mocnej (6,6% Alc.). Wyprodukowane dla Brauserv Sp. z o.o. ul. Transportowa 8, Słubice. Ale kto wyprodukował, to już się nie dowiemy. Wczytywałem się dokładnie. Jak smakuje - jeszcze nie wiem, bo nie mogę teraz wypić. Jak wypiję, to może się pochwalę (o ile będzie czym, w co niestety wątpię).
              Last edited by Rycho_128; 07-05-2008, 20:34.
              Gdański Browar WaRy
              Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
              Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #37
                To daj znać czy przeżyłeś Ja sie wciąż boję kupić, może ten zielony kolor mi się źle kojarzy.

                U mnie teraz piwny dział w C. niemal cały na zielono - jedna półka Lech, druga Carlsberg, trzecia Heineken, do tego kolejne 2 półki z puszkami w/w "piw". No i jeszcze te Askanie upchane tu i ówdzie. Gdy do tego dodać kolejną półkę z piwami smakowymi, to już naprawdę niewiele tam jest do kupienia. Jaby dobrze policzyć to jedna półka butelkowych (np Kamasutra, Kasztelan Mocny, Junaki, Koźlak "kielecki", kilak litewskich i to wszystko) i jedna puszkowych. Nigdy aż taka bieda tam nie była.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Rycho_128
                  Senior
                  • 03-2007
                  • 1039

                  #38
                  W Gdańsku w C-Express dzisiaj żadnej Kamasutry (z GAB-a, jak domniemywam) nie było a reszta, to podobnie jak w Starogardzie. Kasztelana też nie było.
                  Last edited by Rycho_128; 07-05-2008, 21:20.
                  Gdański Browar WaRy
                  Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                  Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                  Comment

                  • hef
                    Junior
                    • 05-2008
                    • 6

                    #39
                    Często bywam w Carrefour'ach i według mnie nie masz się czego obawiać jest tam (przynajmnije w tym co ja bywam) bardzo duży wybór aleto też zależy od wielkości sklepu, skoro ma on powstać z Alberta to może być ciężko

                    Comment

                    • Tomasz_Moczarski
                      Senior
                      • 12-2007
                      • 182

                      #40
                      Apropo Kamasutry - to byl towar NC (tak sie oznacza towar, ktorego juz nie ma w glownym magazynie i sie go nie zamawia)... NC np. jest... Żywiec Porter!!!
                      Takze Kamasutry nie szukajcie - ostatnie 3 butelki w Gliwicach to z miesiac temu widzialem - nawet nie zdazylem sprobowac :/ ... U mnie sa 2 hipermarkety i kazdy oferuje nieco inne piwa, np. w jednym jest goolman a w drugim np. sa niektore promocyjne opakowania ze szklanicami, a w drugim sa inne piwa promocyjne - czasem np. jest promocja Harnas za 1,49, ale dotyczy tylko jednego hipermarketu - pewnie jako promocja przyciagajaca klientow do danego szklepu. Najlepsza promocja byla np. Freeq puszka/butelka za 1 zł!!! Wszystkie smaki... Ale to jeszcze w 2007 roku...
                      Dla zainteresowanych moge zrobic spis z cenami wszystkich dostepnych piw w obydwoch marketach, bo w jednym brat pracuje, a w drugim czesto bywam z racji tego, ze mam niecale 10 min drogi do niego, takze jak co to pisac i bedziemy mieli caly spis
                      Z ostatnich nowosci to jest BECZKA Budweiser Budvar za 46 złotych 5L - nie oplaca sie - w tesco budweiser butelka po 2,72 schodzi, takze jest o wiele tanszy niz w Carrefour - po 3,50 (lol!)... W promocji w tym tyg. sa: 6pak heineken, 4pak warka czerwona (jasne pelne) 8,30, 6pak tatry jasnej pelnej 11,40, junak (:P) 2,15, carlsberg z czapeczka (9 piw i bejsbolowka - niestety nie ma w Gliwicach, bo jak wspomnialem w dziale na forum promocje - transport zaginal :P) 25,95, zywiec 6pak 14,70, harnas 8pak 14,99, DESPERADOS (nowosc od kwietnia na Polskim rynku) 3pak 0,4 (nie 0,33 jak bylo z importowanymi!!!) 9,20 - NAJTANIEJ W POLSCE!!! pojedyncze po 3,6 schodza, takze brac , Okocim Mocne 4pak 10,20, Tatra Mocne 8,85 4pak i to wszystko
                      P.S. Podrozaly Goolmany :/ Z 1,90 na 2,10 :/ 2.15 chyba butelka... To tyle co pamietam reszte moge napisac jak chceta... Pozdrawiam
                      Z tego co ostatnio pilem z ich oferty i moge polecic to: Belfast (taki koźlaczek - 4 miejsce w rankingu browarbiz!) - 2,70 (przy piwach mocnych - gorna polka), Wexford Irish Cream Ale - irlandzkie dobre piwo, ale cena 5,95
                      Last edited by Tomasz_Moczarski; 10-05-2008, 09:16.
                      koncerniak = prawie jak piwo :D
                      Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                      reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                      Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                      Comment

                      • granat862
                        Senior
                        • 12-2004
                        • 945

                        #41
                        W Bełchatowie dostępne :
                        Junaki: Ciemny, Strong
                        Chwaty,
                        Koźlak Ambera
                        Heban,
                        Jabłonowo: Belfast,Imperator, i jakieś inne móżgotrzepy
                        Askania butelka 3,5% (dziewczyna się śmiała się ze mnie co ja piję bo już jej redds jest mocniejszy ) Askania puszka (5%)
                        Goolman
                        Żywiec Porter
                        Donner strong
                        Bavaria (puszka)
                        Guinnes Extra Stount
                        Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          #42
                          Wczoraj dojrzałem u mnie Pszeniczne z Ladenburga warzone dla Tarczyna pod nadzorem piwowara z BrowArmii. Cena była atrakcyjna, bo poniżej 4 zł, bodajże 3.85.
                          Last edited by Pendragon; 17-08-2008, 19:10.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Tomasz_Moczarski
                            Senior
                            • 12-2007
                            • 182

                            #43
                            Ja dojrzalem 3 nowe piwa - jedno gingerowe chyba hiszpanskie 0,33 puszka za 4,09
                            2 pszeniczne, ale zerkne przy okazji jakie to nazwy... :] Importowane na bank bylo jedno!
                            I wiem, ze wczesniej nie widzialem ich u konkurecyjnych marketow ;P
                            Last edited by Tomasz_Moczarski; 30-08-2008, 14:57.
                            koncerniak = prawie jak piwo :D
                            Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                            reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                            Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                            Comment

                            • lmd
                              Junior
                              • 06-2003
                              • 9

                              #44
                              Dziś byłem w Carrefourze w Sopocie i oferta naprawdę marna. Prawie same koncerniaki. Zdecydowałem się na Askanię Strong i nie żałuję Cena 1,69!!! Smak naprawdę dobry, polecam
                              Piwo jest dobre, Piwo pic trzeba!!!

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                #45
                                Te złamasy podwyższyły cenę Baltasa o połowę - teraz kosztuje prawie 5 zł. Tuż obok Żywe za niecałe 6 zł, po prostu sezon na jelenie. A nie, przepraszam, to pozycjonowanie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎