Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo z Czarnkowa w okolicach Czarnkowa/Trzcianki/Wałcza?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    Piwo z Czarnkowa w okolicach Czarnkowa/Trzcianki/Wałcza?

    Witam,
    zwrócono mi słusznie uwagę, że pisałem o moim problemie w złym temacie, dlatego zakładam nowy. A więc...

    18.12 wybieram się na 3 dni do Wałcza na imprezę firmową. Obiecałem kupić kilka skrzynek piwa z browaru Czarnków kilku użytkownikom forum (no i sobie oczywiście też ).
    Problem w tym, że zamknięta jest knajpa przy browarze, w której co roku kupowałem piwo (informacja potwierdzona bezpośrednio w browarze).
    Ładna Pani powiedziała mi, że piwo mogą mi sprzedać w browarze, ale tylko od poniedziałku do piątku do godziny 15.
    Problem w tym, że ja będę tam we czwartek ok. 20 a w piątek mogę nie mieć czasu (będę "wigiliował" w Wałczu), wracam w sobotę ok. 10 i właśnie wtedy planuję dokonać zakupu.

    Proszę więc o podpowiedź gdzie w okolicach Czarnkowa/Trzcianki/Wałcza mogę kupić piwa z browaru Czarnków w ilościach 5-6 skrzynek (chodzi mi głównie o to, żeby były w tych kartonowych opakowaniach - względy transportowe). Mógłbym kupić to piwo pewnie w pierwszym lepszym sklepie w tamtym rejonie, ale kupowanie 120 piw luzem to pewien problem.

    Z góry dziękuję za pomoc
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎