Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sklepy z piwem - dział zamknięty

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marcopolok
    Senior
    • 10-2001
    • 2334

    #91
    Proponuję abyś poczytał-a od początku ten rozdział
    bez brody...

    Comment

    • ziem
      Senior
      • 11-2001
      • 134

      #92
      marcopolok napisal/a
      Proponuję abyś poczytał-a od początku ten rozdział
      Przepraszam,rzeczywiście to nie to co miałem na mysli.Porąbały mi się rozdziały.
      tradytor

      Comment

      • grzech
        Senior
        • 04-2001
        • 4592

        #93
        ART - ratuj !!!

        Ten temat stał się kolosalnie pogmatwany !!!

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #94
          tak wiem, podzielę go na czynniki pierwsze, tymczasem dla każdego nowego sklepu twórzcie proszę nowy temat w tym dziale.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #95
            Krzysiu napisal/a
            adam16 – Geant, Katowice

            Skoro mogą być sklepy to niech będzie i GEANT.
            Ostatnio pojawiły się tam nowe ciekawe i niestety troszeczkę drogie piwa z Niemiec, Belgii, Włoch i Wielkiej Brytanii. W katowickim Geant znajdują się one na specjalnym stoisku - piramidce, niestety umieszczonym nie tam gdzie tradycyjnie są piwa, tylko wśród win. Wybór duży - sam ostatnio zakupiłem kilka z nich, m.in Monchshof Premium Lager, Grimbergen Blonde, Bishops Finger i inne.
            Temat stary więc pozwolę sobie nie otwierać nowego.
            Katowicki Geant zszedł na psy. W tej chwili zero wyboru. O sytuacji niech świadczy fakt iż jedną trzecią rejonu zajętego wcześniej przez piwo zajęła Coca-cola
            Last edited by adam16; 03-01-2002, 09:53.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • Andi
              Senior
              • 07-2001
              • 1915

              #96
              adam16 napisal/a

              Temat stary więc pozwolę sobie nie otwierać nowego.
              Katowicki Geant zszedł na psy. W tej chwili zero wyboru. O sytuacji niech świadczy fakt iż jedną trzecią rejonu zajętego wcześniej przez piwo zajęła Coca-cola
              Nic sie nie martw tak jest wszedzie
              u nas zamykaja Interspary czy Reale a otwieraja w ich miejsce Wohlmarkt to siec z Usa i dominacja ich jest wszystko z USA a wiec COLA,Mc Donalds itp itd
              to objaw niestety spotykany na calym swiecie ze siec z USA zalewa rynek Europejski i wiele produktöw dotychczas oferowanych poprostu znika z pulek.
              A wiec jeszcze raz potwierdzenie tezy ze pieniadz zadzi a klient musi sie dostosowac -ale czy to jest sluszne-moze by tak wprowadzic bojkot tych duzych-
              ja na przyklad kupuje piwo tylko w specjalnych "Getränktemarktach"-jest wiele taniej i wybör olbrzymi
              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

              http://www.andreas-kronkorken.de

              Comment

              • matuss
                Member
                • 12-2004
                • 41

                #97
                Żabka - Świdnica
                Jest tych sklepów kilka, a po nich porozrzucane różne browary. Oto, co udało mi się znależć:
                Budweisser Buder, Tyskie Książęce, Grolsch, Goolman, Bud - chyba tyle z tych trudniej dostępnych.
                Eko - Żarów (mała ojczyzna ;P)
                Krusovice Cerne, Budweisser Samson (nie wiem, czy jeszcze jest), Kramer Mild, Miller, Royal (wie ktos może, co to takiego? jeszcze nie kupiłem), Steffi. Poza tym można było kupić Tyskie w 5 - litrowej beczułce - to tyle, ile pamiętam
                Matuss

                Kłamstwo zdąży obiec pół świata, zanim prawda włoży buty - James Callaghan

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎