Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mapy Piwne - spis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wcempura Wyświetlenie odpowiedzi
    To ja też chciałem pochwalić się swoją mapą piwną.
    Mapa zawiera znaczniki miejsc z których posiadam "eksponaty" - etykiety z piw które wypiłem (w większości) oraz podstawki pod piwo.
    Mapa browarów - Wojtek Cempura - kolekcja etykiet piwnych i podstawek pod piwo. (mojepiwo.com)
    Twoja mapa jest ładna, ale ma jedną wadę: zaznaczyłeś na niej kontraty jako browary funkcjonujące w miejscach, w których nigdy nie było stacjonarnego zakładu.

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wcempura Wyświetlenie odpowiedzi
      To ja też chciałem pochwalić się swoją mapą piwną.
      Mapa zawiera znaczniki miejsc z których posiadam "eksponaty" - etykiety z piw które wypiłem (w większości) oraz podstawki pod piwo.
      Mapa browarów - Wojtek Cempura - kolekcja etykiet piwnych i podstawek pod piwo. (mojepiwo.com)
      Znaczniki sa w miejscach gdzie sa laptopy kontraktowców Za miastem możesz zmienić na Rumianek
      Mniej książków więcej piwa

      Comment


      • wcempura
        wcempura commented
        Editing a comment
        Już poprawione - dziękuję za zwrócenie uwagi.
        To pewnie nie jedyny błąd
    • wcempura
      Junior
      • 10-2002
      • 5

      Zaznaczenie browarów kontraktowych to świadomy wybór. Planuję zrobić na mapie legendę, ale to może kiedyś.

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wcempura Wyświetlenie odpowiedzi
        Zaznaczenie browarów kontraktowych to świadomy wybór. Planuję zrobić na mapie legendę, ale to może kiedyś.
        Jaki sens jest zaznaczac browary w prywatnych mieszkaniach w bloku czy też skrytka/ biurko?
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • wcempura
          Junior
          • 10-2002
          • 5

          Strona powstała na podstawie kolekcji etykiet z wypitych piw. Gdzieś musiałem zaznaczyć sobie na przykład BroKreację, w 2015 roku robili piwo w Szczyrzycu. Zostawiam tak jak jest, mam już sposób na zaznaczenie browarów na mapie jako kontraktowe ale zajmie to trochę czasu .

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wcempura Wyświetlenie odpowiedzi
            Strona powstała na podstawie kolekcji etykiet z wypitych piw. Gdzieś musiałem zaznaczyć sobie na przykład BroKreację, w 2015 roku robili piwo w Szczyrzycu. Zostawiam tak jak jest, mam już sposób na zaznaczenie browarów na mapie jako kontraktowe ale zajmie to trochę czasu .
            To ze Szreniawą był by duuuży problem
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎