Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Opole-Osowiec-Wroclaw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • thEND
    Junior
    • 07-2001
    • 3

    Opole-Osowiec-Wroclaw

    Jako ze jestem zdania ,iz o smaku PIWA decyduje przede wszyskim KLIMAT SPOZYCIA
    a kazdy niestandardowo niecodzienny pomysl na DEGUSTACJE tego boskiEGO trunku
    napelnia mnie pozytywnymi vibracjami po czubek golwy - proponuje nastepujaca
    kompozycje miejsc i czasu... picia, na ... powiedzmy ... czwartkowa impreze:
    wczesnym wieczorem, posrodku lasu, nad zamglonym jeziorem najelepiej smakuje
    TYSKIE z szesciopaka spozywane w doborowym towarzystwie niezastapionych kumpli
    Klimatu najlepiej nadaja tu niesamowite dzwieki LORDS of ACID...
    nieco pozniej (dla odmieny hie) QfLOVE TYSKIE, przy hawajskiej pizzy w jakims milym, niepozornym lokalu
    dalej... jazda samochodem... Tak, klimat podrozy jast naprawde nastrajajacy
    transowa muzyczka, chlodny browar (kierowcy nie pija hie), cos do palenia (?!)
    proponuje trase Opole -> Wroclaw... prosta droga, duze predkosci, malo niebieskich (hi) autek
    a na miejscu o 2:00 w nocy... jest taki lokal... SCENA, niedaleko rynku (znacie?)
    Jesli lubicie piwko w transowym klimacie i pokreconym towarzystwie nie mogliscie traffic lepiej!
    PO dwoch ZYWCACH (6 dzikow za sztuke) dwie godziny na parkiecie "to bardzo smaczna bulka z maslem"
    powrot w rodzinne (opolskie) strony gdzies o 4:30 nad ranem po takiej kombinacji wydaje trwac jedynie 5 min...

    SCENAriusz takiego wypadu osobiscie mialem przyjemnosc testowac
    Goraco polecam, zaznaczajac przy tym, ze byla to calkiem spontaniczna akcja

    btw. wiem ze malo tu konkretow o piwie, ale jak pisalem - dla mnie liczy sie klimat
    A Wasze wakacyjne hmm... balangi ???????????????????????????????????
    A jak Wy lubicie pic swoje PIwo ??????????????????????????????????????????
  • sensor
    Senior
    • 02-2001
    • 817

    #2
    Ciekawe jak brzmią dzwięki Lords of Acid pośrodku lasu nad zamglonym jeziorem? Pewnie ładnie się niosą wprowadzając zwierzynę wszelaką w stan głębokiego..... odprężenia ?
    Dowiedz się więcej o piwie - www.piwoznawcy.pl
    Kursy, szkolenia, raporty sensoryczne.

    Comment

    • Radegast
      Senior
      • 02-2001
      • 1124

      #3
      Nie dziwi mnie to, że SCENA ma pokrecone towarzycho.
      Jak się oriętuje jet to lokal dla zoriętowanych seksualnie inaczej
      Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

      Comment

      • Kieliszek
        Gość
        • 06-2001
        • 68

        #4
        Rzeczywiście SCENA-riusz niekiepski......jadnak ja nie WNIKAŁ-bym tak GŁĘBOKO w transowy klimat.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎