Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwna kartografia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Przyjrzę się tej Słowacji, a tymczasem zaktualizowana Hesja
    Last edited by Pendragon; 03-10-2011, 18:45.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Słowacja zaktualizowana.
      W Martinie browarek mieści się w której części hotelu - tej bliżej kortów, czy dalszej?
      Czy któreś browarki powinni zostać przeniesione z "żółtych" do "błękitnych"?
      Last edited by Pendragon; 04-10-2011, 19:09.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10838

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        Słowacja zaktualizowana.
        (...)
        Coś z tą mapą jest nie tak.
        Nie wyświetlają mi się pinezki.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          U mnie działają. Chemmobile też ma problem ze swoją mapą, podejrzewam że to Google znowu coś miesza i są kłopoty na niektórych konfiguracjach systemowych.
          Marcinie - sprawdź czy mapa działa gdy jesteś wylogowany z Google Maps.
          Last edited by Pendragon; 05-10-2011, 09:45.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Dzisiaj doszły aktualizacje Turyngi oraz Szlezwiku-Holsztynu.
            Last edited by Pendragon; 05-10-2011, 21:48.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Mapa Czech doczekała się dość dużej aktualizacji, zaszło tam też kilka zmian:
              - ponumerowanie browarów
              - przeszeregowania w kategoriach (średnie to teraz te, które warzą od 20 tys. do 500 tys. hl)
              - bardziej rozbudowane opisy - godziny otwarcia, asortyment (tych mniejszych)
              - zaznaczenie browarów z własnym noclegiem (kropka) - jeszcze porównam to z listą na forum

              W przyszłości dodam jeszcze linki do tematów na forum (dotyczy minibrowarów).

              PS - no i mamy kolejny, 158 browarek...
              Last edited by Pendragon; 16-10-2011, 22:41.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                Zastanawiam się czy ten browarek w Hostivicach (numer 090) działa?
                Ich strona wciąż nic nie wspomina o własnym piwie, na spisach go nie widzę, na forum tematu nie ma, a przynajmniej wyszukiwarka tego nie znajduje. Właściwie to nie pamiętam skąd go ja wziąłem.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • dadek
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 4577

                  Według mnie to pomyłka wynikająca z tego, że Hostivice to miejscowość w której właściwie mieści się browarek Chýně. Administracyjnie Pivovarský dvůr jest właśnie przypisany do tej miejscowości, a Chýně to tylko część Hostivic. Czeskie miejscowe, jak się wydaje dobrze poinformowane źródła, też nie wiedzą nic o nowym browarze w tej okolicy.

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    Tylko czemu ulokowałem to w tej właśnie knajpie? Może za dużo desitek wypiłem tego dnia
                    No nic, przy następnej aktualizacji usunę.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Już wiem!
                      Artykuł, który pod koniec zeszłego roku wynalazł docent (temat "Więcej browarów w Czechach").
                      A więc było coś na rzeczy, ale chyba jeszcze nie wystartowało.
                      Last edited by Pendragon; 17-10-2011, 14:09.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • dadek
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 4577

                        Ok, ale zauważ że jest to opisane jako "domácí pivovarek" czyli raczej ktoś sobie warzy w domu. Ale może ma jakieś plany rozszerzenia działalności? Póki co moi koledzy z Prahy nic o tym nie wiedzą.

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Tak właśnie musi być, no bo po co by o nim wspominali? To nie był w końcu artykuł o piwowarach domowych.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • zgroza
                            Senior
                            • 03-2008
                            • 3597

                            1. Na mapie Brandenburgii zła strona Lido Senftenberg - http://www.hotel-leonwood.de/restaurant.html
                            2. Browar w Neuzelle warzy ok. 30 tyś hekto, więc niebiesko, a nie błękitnie.
                            Lotna ekspozytura browaru

                            Też Was kocham.

                            Comment

                            • karol1000
                              Senior
                              • 09-2007
                              • 1823

                              Pendragonie - mała adnotacja do mapy berlińskich browarów:
                              na mapie znajdują się 3 filie

                              Lindenbräu [filia Linden-Hopfinger]
                              Berlin, Bellevuestraße 1, linden-hopfinger-braeu.de czynne: ndz-czw: 11-1:30, pt-sob: 11-2:30

                              Hopfingerbräu [filia Linden-Hopfinger]
                              Berlin, Europaplatz 1, linden-hopfinger-braeu.de czynne: 1.04-30.09 > codz. 9-22:30 1.10-31.03 > codz. 11-22:30

                              Hopfingerbräu im Palais [filia Linden-Hopfinger]
                              Berlin, Ebertstraße 24, www.linden-hopfinger-braeu.de czynne: codz. 11-24

                              Ta sieć warzy tylko jedno piwo Weizena i robią to w Sonycenter na Bellevuestraße 1 (przy Potsdamer Platz). W pozostałych knajpach na dworcu (Europaplatz) i przy bramie brandenburskiej (Ebertstr.) mażna się napić piwa robionego w Sonycenter oraz piw z Hofbräuhaus Traunstein. Wyrzuciłbym z mapy te dwie knajpy które minibrowarami nie są bo informacje na mapie wprowadzają w błąd.

                              Druga sprawa:
                              Browarek BrewBaker przeniósł się na Arminiusstr. 2-4
                              10551 Berlin

                              Proszę o zmiany i pozdrawiam
                              LP

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                OK, dzięki za info. Powoli aktualizuję mapy niemieckie, więc i na Berlin przyjdzie wkrótce czas.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎