Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie ciekawe piwa do baru piwnego w Opolu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    #16
    Mimo, że nie jestem z Opola i klientem nie jestem, ale skoro już zabrałem głos w tym wątku...

    Beczkowe być musi. Skoro tylko taki wybór może być (czemu taki?) to z beczki Skalak.
    A do tego wszystkie wymienione butelki. Po 3 miesiącach sprawdzić co schodziło, a co nie i ew. zrezygnować z niektórych marek.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • wojtekfeduni
      Senior
      • 09-2010
      • 133

      #17
      bo bar juz długo jest tylko sprzedawane są koncernówki a chciałem spróbować czegoś innego
      Last edited by wojtekfeduni; 10-04-2011, 18:03.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        #18
        No tak, ale możliwości jest dużo więcej niż Racibórz, Skalak czy Svijany, dlatego pytałem czemu akurat te. Ale i tak gdy będzie z beczki Skalak czy Racibórz, to i tak będzie sukces na tej opolskiej pustyni. Proponowałbym iść za ciosem i nie ograniczać się do jednego beczkowego, chociażby z tej listy. Samotny nalewak wygląda dość smutno

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • wojtekfeduni
          Senior
          • 09-2010
          • 133

          #19
          listę piw dostałem od hurtowni z kegów mały wybór

          starałem się wybierać te ciekawsze i takie wypisałem
          patrzyłem też na cenę te droższe se odpuściłem

          i nie mogę wprowadzić wszystkich bo nie sprzedam ich ale coś pomyśle
          niech odezwą się ci z opola i wyrażą swoją opinie

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            #20
            Ja nie jestem z Opola ale jeśli mogę coś poiwedzieć od siebie to chciałbym stwierdzić, że taki duet z nalewaków Skalak+Raciborskie to byłoby coś wspaniałego. Jeśli konkurencja tkwi po uszy w koncerniakach to już masz plus na wstępie za oryginalność a drugi za dobór fajnych piw

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              #21
              Moim zdaniem (konsumenckim) lokal musi się wyróżniać na tle konkurencji asortymentowo, albo cenowo. Inaczej - bye bye.
              Zrozumiałem, że prosisz by pomóc skreślić coś z butelkowych, bo się nie sprzedadzą?
              No to do odstrzału z podanej listy - obydwa Jabłonowa (chociaż to jedno to tak naprawdę jest niemieckie) i ew. Podskalak (niestety, zbyt słaby jak dla polskiego nieuświadomionego konsumenta, lubiącego %) - Svijany 10 godnie będzie reprezentować ten segment, chociaż na lato i Podskalak byłby akurat.
              Last edited by Pendragon; 10-04-2011, 19:10.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Kwadri
                Senior
                • 10-2009
                • 1216

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojtekfeduni Wyświetlenie odpowiedzi
                teraz mi powiedzcie czy byli byście chętni na butelkę czy jednak wolelibyście kega

                i jakie piwo z tych

                Keg skalak, Raciborskie badź raciborskie zielone

                butelka:
                opat svetly lezak 12% ,Jabłonowo tradycyjne, Jablonowo weissbier ,Podskalak 4,2% , Raciborskie,Raciborskie Zielone, Twierdzowe, Skalak 11% ,Svijany desitka, Svijany kneżna, Svijany maz, Svijany rytir, Raciborskie Ciemne,
                Opole jest tak biedne na mapie lokali z dobrym piwem, że jak będziesz miał Skalaka i coś z Raciborza w nalewaku to będzie wybitny sukces. Kilka fajnych butelkowych pozycji tylko umocni atrakcyjność.
                www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12203

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja nie jestem z Opola ale jeśli mogę coś poiwedzieć od siebie to chciałbym stwierdzić, że taki duet z nalewaków Skalak+Raciborskie to byłoby coś wspaniałego. Jeśli konkurencja tkwi po uszy w koncerniakach to już masz plus na wstępie za oryginalność a drugi za dobór fajnych piw
                  Zgadzam się z kolegą, a znam opolski rynek. Skalaki i Racibórz mają całkiem duży wybór i możesz zatem mieć zmienną ofertę z tych dwóch browarów (dobierać sobie czasami ciemne z Raciborza na jasne Skalaki i odwrotnie), co dodatkowo zaciekawi klientów. Póki co są to dwa nowe, ciekawe browary w naprawdę dużym mieście, w którym nie ma ciekawych lanych piw. Jest nisza i to duża.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #24
                    Napisz proszę gdzie znajduje się Twój lokal z piwem które zamierzasz wprowadzić bo od kilku lat już nie ma gdzie pić Piwa w tym mieście

                    Liczę oczywiście na piwo z beczki! Ew. proszę o maila, jako że mieszkam w Opolu to może będę mógł coś podpowiedzieć.

                    Polecam na początek mieć jasne z Raciborza i dodatkowo ciemne Svijany, Skalaki często kacogenne bywają.
                    Last edited by ART; 13-04-2011, 15:17.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • baklazanek
                      † 2014 Piwosz w Raju
                      • 08-2001
                      • 3562

                      #25
                      Zgadzam się z Artem, najlepiej coś ciekawego w kegu wprowadzić do lokalu. A jako uzupełnienie mogą być piwa butelkowe. Jak pojawi się lany Racibórz, to kilku klientów masz już pewnych
                      I przyłączam się do pytań, o który to bar chodzi?

                      Comment

                      • wojtekfeduni
                        Senior
                        • 09-2010
                        • 133

                        #26
                        Bar viktoria sosnkowskiego 4A/14

                        okolice castoramy

                        obok pizzeri allibaba badź STSU
                        Last edited by wojtekfeduni; 13-04-2011, 21:18.

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          #27
                          No to admini już są zadowoleni. 10 czy 15 minutek spokojnego marszu przez osiedle, lub 3 przystanki 15 czy 18
                          O ile dobrze kojarzę, oczywiście.
                          Last edited by Pendragon; 13-04-2011, 21:52.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Kwadri
                            Senior
                            • 10-2009
                            • 1216

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            No to admini już są zadowoleni. 10 czy 15 minutek spokojnego marszu przez osiedle, lub 3 przystanki 15 czy 18
                            O ile dobrze kojarzę, oczywiście.
                            Oczywiście dobrze kojarzysz Ja mam troche dalej, ale jak będzie coś ciekawego w nalewaku to będę często odwiedzał.
                            Last edited by Kwadri; 13-04-2011, 21:58.
                            www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              #29
                              I jeszcze #7, bo edycja się skończyła. Mogą być też 2 przystanki, ale skoro już kasować... Tak wiem, zboczony komunikacyjnie jestem
                              Last edited by Pendragon; 13-04-2011, 22:00.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • Zaku
                                Junior
                                • 03-2011
                                • 13

                                #30
                                Super, mam tam bardzo blisko. Od kiedy zamknęli Remont po drugiej stronie ulicy to jest to jedyne miejsce gdzie piwa się można normalnie napić. Jak będzie Racibórz to będę częściej zaglądał.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎