Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie ciekawe piwa do baru piwnego w Opolu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wojtekfeduni
    Senior
    • 09-2010
    • 133

    #31
    I jeszcze Karaoke co piątek

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      #32
      A nie masz podpisanej umowy z GŻ na wyłączność ich produktów? Z tego co kojarzę, to wyposażenie Żywca króluje u ciebie.

      Comment

      • wojtekfeduni
        Senior
        • 09-2010
        • 133

        #33
        nie mam tyko ogródek z warki jest i trochę obrazków z tyskiego

        Comment

        • wojtekfeduni
          Senior
          • 09-2010
          • 133

          #34
          mam pytanie jaka hurtownia sprowadza piwa do Piotra i Pawła ktoś wie??

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojtekfeduni Wyświetlenie odpowiedzi
            mam pytanie jaka hurtownia sprowadza piwa do Piotra i Pawła ktoś wie??
            101 piw z Wrocka przynajmniej kiedyś.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • wojtekfeduni
              Senior
              • 09-2010
              • 133

              #36
              101 piw minimum zamówienie to 50 jednostek dlatego odpada

              Comment

              • wasyll
                Senior
                • 09-2008
                • 1823

                #37
                Szczerze mówiąc nie zapędzam się często w tamte rejony, ale jak tylko sprowadzisz piwa, o ktorych była mowa w temacie to napisz, z chęcią się wybiorę
                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                Comment

                • wojtekfeduni
                  Senior
                  • 09-2010
                  • 133

                  #38
                  witam zna ktoś hurtownie Dionizos Kędzierzyna koźla

                  I co byście powiedzieli na

                  Holbe Premium badź Litowel Dark

                  moim zdaniem Litovel lepszy ale ogólnie nie wiem czy warto

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 08-2001
                    • 3562

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojtekfeduni Wyświetlenie odpowiedzi
                    witam zna ktoś hurtownie Dionizos Kędzierzyna koźla

                    I co byście powiedzieli na

                    Holbe Premium badź Litowel Dark

                    moim zdaniem Litovel lepszy ale ogólnie nie wiem czy warto

                    Ja bym chętnie przychodził na ciemnego Litovela. Niestety Holba niczym szczególnym sie nie wyróżnia, przynajmniej takie jest moje zdanie.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ja bym chętnie przychodził na ciemnego Litovela. Niestety Holba niczym szczególnym sie nie wyróżnia, przynajmniej takie jest moje zdanie.
                      No ale Ciemnemu Litovlowi (Litovlu?) będzie smutno samemu, z jasnym u boku byłoby mu raźniej
                      Wojtekfeduni - nie bądź panienka, co chciałby i się boi. Miesiąc już minął, kupisz w końcu coś do lokalu?
                      Last edited by Pendragon; 11-05-2011, 20:42.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • wojtekfeduni
                        Senior
                        • 09-2010
                        • 133

                        #41
                        lokal nie jest mój tylko mojej Mamy więc trzeba ją przekonać(cały czas kombinuje) a że hurtownia była i przyniosła ofertę (podpierając się opinią Browaru.biz że wysokie noty wystawione produktom z Hanuszowic przez użytkowników portalu browar.biz więc jest szansa na jeden z tych browraów.

                        Comment

                        • wasyll
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 1823

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wojtekfeduni - nie bądź panienka, co chciałby i się boi. Miesiąc już minął, kupisz w końcu coś do lokalu?
                          Lokal jest Mamy, więc opóźnienie uzasadnione
                          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #43
                            Pojedź na start sam po tych kilka beczek (albo zamów kurierem od dystrybutora), przygotuj się nieco marketingowo do uruchomienia nowego tematu piwnego w lokalu, zaproś nas na rozpoczęcie pierwszych KEGów (bynajmniej nie mam na myśli darmowej degustacji ), pokażemy naszą obecnością że jest zainteresowanie tematem i tym na pewno przekonasz osobę decyzyjną do dalszych działań. Na początek musisz co nieco zainwestować czasu i pieniążków, które od pierwszej beczki się nie zwrócą ale z każdą kolejną - już będzie lepiej. Nie są to specjalnie kosztowne działania od których piowinieneś zacząć.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                              Na początek musisz co nieco zainwestować czasu i pieniążków, które od pierwszej beczki się nie zwrócą ale z każdą kolejną - już będzie lepiej. .
                              No ja nie wiem czy się nie zwrócą. Kokosów może nie będzie, ale jeśli jest pasteryzowane, to raczej sprzeda się wszystko i nie trzeba będzie wylewać. Czeskie piwo w beczce to przeciętnie 130-150 zł za beczkę, jeśli kurierem to + 100 zł, ale to przez cały kraj, z Wrocławia do Opola , to będzie pewnie dużo mniej. Ale przecież nikt nie zamawia kurierem jednej beczki, więc koszt transportu rozkłada się na całość zamówienia. Przy takich kosztach, to kufel piwa kosztuje powiedzmy 2.50. Wszystko co powyżej to zysk pubu. wyceńmy kufel na 5.00 - nie wiem czy to na opolskie warunki dużo? 100% marża to chyba jednak dobra sprawa, nie? A jak się fama rozejdzie o ciekawym pubie, to 100% marża, ale jakie obroty przy tym... Tu się nie ma co wahać skoro już pub dział i nie trzeba wykładać majątku na start.
                              Last edited by Pendragon; 11-05-2011, 22:10.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • wojtekfeduni
                                Senior
                                • 09-2010
                                • 133

                                #45
                                ale co do czeskich beczek to hurtownia dowozi ale ceny powyżej 200

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎