Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Świat Piw Przemyśl? o co tu chodzi? współpracować czy też nie?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cielak
    Senior
    • 03-2004
    • 2890

    #16
    nic nowego. Znam przynajmniej 10 takich "podmiotów gospodarczych" co tak robią.
    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

    Comment


    • #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kapsel2 Wyświetlenie odpowiedzi
      To podlega do zgłoszenia do jakiegoś urzędu. dziwię się tym ludziom , że nikt nie zareagował do tej pory.

      I oto niezachwiana wiara w sprawczą moc urzędu ...

      Comment

      • kapsel2
        Junior
        • 07-2013
        • 9

        #18
        pewnie i tak jest, ale internet powinien nam być pomocny aby się przed takimi "hurtowniami ustrzec"

        mam tyle info o tej firmie, że dziwię się że nikt nie poruszył wątku wcześniej przede mną.

        czy oni mają taką moc i wszystkich zastraszają ze milczą?

        ponadto sprzedają piwo ze słowacji poniżej ceny zakupu, aby tylko kogoś zlikwidować, a dokładnie mówiąc sklep ze swoim logiem, który stopniowo rezygnując ze współpracy z nimi staje się ich konkurencją, tylko dlatego, że na pewnych piwach jest różnica 2 zł + but bezzwrotna za 0,50zł to na piwie daje aż 2,50 różnicy.

        Comment

        • Rzeszowiak
          Piwny Radykał
          • 04-2009
          • 1596

          #19
          Kto jest "w temacie" ten wie, ale informacje trzyma dla siebie. Gdyby nagle zaczęto tutaj o tym pisać zaraz padły by oskarżenia o celowe rejestrowanie się aby zrobić antyreklamę. Chyba wszystko zostało już napisane w tym wątku. Kto będzie zainteresowany zaczerpnie informacji u osób dokładniej zorientowanych, tak jak Ty to zrobiłeś. Komu pewne rzeczy nie przeszkadzają ten nawiąże współpracę. I tyle.

          Comment

          • kapsel2
            Junior
            • 07-2013
            • 9

            #20
            [QUOTE=Rzeszowiak;1132350]Kto jest "w temacie" ten wie, ale informacje trzyma dla siebie. Gdyby nagle zaczęto tutaj o tym pisać zaraz padły by oskarżenia o celowe rejestrowanie się aby zrobić antyreklamę.

            zabawne jest to, że uzytkownik ŚP właśnie oskarża ten temat właśnie o to , że to antyreklama...to jest drodzy koledzy ostrzezenie!!!!!!!!!nawet nie będę prosił o cennik...

            Comment

            • StaraDrukarnia
              Junior
              • 07-2012
              • 19

              #21
              Bardzo smutne jest to co czytam, Rzeszów duże miasto jest miejsce dla dwóch na pewno.
              No ale apropo ostrzeżeń też z takimi się spotkałem rozpoczynając współprace z Światem Piw, ostrzeżenia bardzo mocne i podważające samą legalność działania firmy. Jako że wypłynęły od bardzo mocno siedzącego w temacie kolegi i bardzo że tak powiem zasłużonego dla piwnego Rzeszowa, to wziąłem sobie do serducha i sprawdziłem żeby nie wtopić otóż wyszedłem na kompletnego idiotę a ostrzeżenia okazały sie do granic możliwości nieprawdziwe już bardziej nieprawdziwe nie mogły chyba być. Od ponad roku współpraca z Światem Piw układa sie wzorowo, dostawy na czas zgodnie z zamówieniem, asortyment szeroki mamy to co chcemy kiedy chcemy, ceny git wszystko gra. Także każdy kij ma dwa końce.
              Last edited by StaraDrukarnia; 23-07-2013, 23:37.

              Comment

              • hotgorski
                Junior
                • 12-2011
                • 21

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                Gdyby nagle zaczęto tutaj o tym pisać zaraz padły by oskarżenia o celowe rejestrowanie się aby zrobić antyreklamę.
                Tak się przyglądam dyskusji i chłodnym okiem:

                Gość kapsel2 zarejestrował się w dniu, w którym założył temat. Już sam tytuł w jego założeniu miał zasiać wątpliwości u potencjalnych klientów. Bo ktoś kto ma dobre intencję zatytułowałby wątek na tysiąc innych sposobów, ale raczej nie tak.

                Już w pierwszym poście, jako osoba nie zorientowana w temacie wykazał się bardzo dobrą wiedzą (lub pamięcią) wymieniając nie tylko sklepy należące do sieci Świata piw, ale także te, które z tej współpracy wg niego zrezygnowały (może notował

                Bardzo szybko zaczyna używać epitetów w stylu "oszukują", "okłamują", czyli pierwsze oznaki emocjonalnego podejścia do sprawy. Na tym etapie poszukiwania informacji o tej firmie, tak mocne akcentowanie pewnych niedociągnięć wydaje się co najmniej dziwne i trochę to pachnie poszukiwaniem negatywów na siłę.

                Potem mamy już tylko bardzo emocjonalne wpisy, co właściwie skłania do przekonania, że ten gość miał do czynienia z tą firmą już wcześniej i po prostu ma o coś żal. Skoro wadą jest dla niego to, że ktoś daje bardzo dobre ceny na jakiś towar, to chyba znak, że się zagalopował. Nie mówiąc już o doskonałym zorientowaniu się w cenach w/w towarów.

                Czy możesz kapsel2 podać informację, w jakim mieście masz sklep i jakieś namiary? Być może będą mogły się skontaktować dzięki temu z tobą inne podmioty, o których nie wydałeś tak druzgocącej opinii i zaproponować Ci współpracę.

                Comment

                • kapsel2
                  Junior
                  • 07-2013
                  • 9

                  #23
                  Kolego Hotgorski, po pierwsze wierz mi nie jest problemem zdobyć tego typu info. Wystarczył pobyt w „niby” sieciach sklepów Ś.P. i okazuje się, że one do niego nie należą. Ponadto w czym problem aby popytać o ceny?, ludzi pytałem po ile kupują, a po ile te piwa są w Browarach. I naprawdę nie wymagało to ode mnie najmniejszego wysiłku, tym bardziej że handlem zajmuje się od kilku lat

                  Pozdrawiam,

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwa-i-wody-regionalne Wyświetlenie odpowiedzi
                    Skarbnica wiedzy to jest bezpośredni kontakt, telefon, spotkanie. Prosisz o ofertę, zadowala Cię, zamawiasz, płacisz za towar i jesteś zadowolony. Do czego tu trzeba więcej strzępić klawiaturę.

                    Nie jestem ich adwokatem, stronę mogliby uaktualnić, fakt, ale ten problem dotyczy 90% firm w branży. Hurt działa prężnie, mogę potwierdzić. Mam pozytywne doświadczenia. A co do franczyzn, może nie płacili za towar? Kto wie. Ale nie chcę mi się plotkować
                    Informacje z forum specjalistycznego są równie ważne jak "kontakt telefoniczny".
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojmat74 Wyświetlenie odpowiedzi
                      I oto niezachwiana wiara w sprawczą moc urzędu ...
                      Wolisz lincz?
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • Maggyk
                        Szara Adminiscjencja
                        • 05-2004
                        • 5615

                        #26
                        Temat zamykam. Wszystko co miało zostać napisane to już zostało.

                        Jestem skłonna temat otworzyć, o ile dostanę umotywowaną prośbę na PW.
                        Last edited by Maggyk; 16-01-2014, 21:44.
                        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                        Piwo domowe -
                        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                        Reklama w BROWARZE
                        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎