Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Bydgoszcz, Poznańska 8, Regionalna Warzelnia Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10836

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
    (...) szkła kupić nie można.
    Można: http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=45191
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #77
      Może już nie można
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2866

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
        Może od Twojej wizyty się coś zmieniło lub masz większą siłę perswazji. W każdym razie podczas mojej sobotniej wizyty kategorycznie stwierdzono, że nie mogę nic kupić i wszelkie próby odwoływania się do wyższych instancji nic nie dały.
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
          Może od Twojej wizyty się coś zmieniło lub masz większą siłę perswazji. W każdym razie podczas mojej sobotniej wizyty kategorycznie stwierdzono, że nie mogę nic kupić i wszelkie próby odwoływania się do wyższych instancji nic nie dały.
          A czym uzasadniali?
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Rycho_128
            Senior
            • 03-2007
            • 1039

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            A czym uzasadniali?
            Jak byliśmy z ekipą w Warzelni 9 maja to szkła nie można było kupić. Dokładnie było tak, że otrzymaliśmy od obsługi odpowiedź, że oczywiście, szkło jest, można itd, ale... akurat teraz nie można, bo nie nabite na kasę i nie można skasować. Ale przyjdą panowie za kilka dni, na pewno będzie...
            Gdański Browar WaRy
            Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
            Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10836

              #81
              A pytaliście się ile kosztuje kara za stłuczone szkło?
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Rycho_128
                Senior
                • 03-2007
                • 1039

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                A pytaliście się ile kosztuje kara za stłuczone szkło?
                O "koszt kary" nie pytaliśmy
                Gdański Browar WaRy
                Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10836

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
                  O "koszt kary" nie pytaliśmy
                  W ponad 50% procentach po tym pytaniu, pada odpowiedź "w porządku".
                  Last edited by abernacka; 16-05-2011, 12:14.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #84
                    Możesz założyć nowy temat czy w ten sposób wydębianie szkła jest moralnie w porządku
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • grzeber
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 2866

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                      W ponad 50% procentach po tym pytaniu, pada odpowiedź "w porządku".
                      Rozumiem Abernacki, że drążysz temat "moralność a sprzedaż na allegro" a uważasz, że w przypadku gdy obsługa nie chce sprzedać szkła można się posunąć do pomysłów ze "stłuczeniem".

                      U mnie odpowiedź była, że na razie nie sprzedają może w przyszłości. Obsługa stwierdziła też (z chumorem więc nie odebrałem tego obraźliwie), że skoro nie mogę kupić szkła to będą mnie teraz jako klienta musieli baczniej obserwować czy samowolnie czegoś nie wyniosę. Jak prosiłem o podstawki to również dostałek tylko kilka ze stwierzeniem, że więcej nie można i prośbą abym się z nimi raczej nie obnosił i je niezwłocznie schował.
                      pozdrawiam
                      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10836

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        Możesz założyć nowy temat czy w ten sposób wydębianie szkła jest moralnie w porządku
                        Jak wydębienie? Tylko kupno a przy okazji udowadniam, że jednak na tym szkle mi zależy.
                        W kolekcjonerstwie trzeba być również upartym, gdyby nie to, wiesz ile browarów mniej bym zobaczył.
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
                          - pils: pity "próbniku" klarowny, słabo wysycony gazem, o dosyć mocnej goryczce. Jak dla mnie w sumie był najciekawszym piwem i postanowiłem zamówić go w wersji normalnej. Zamówiony przyszedł od strony "River Side Baru" (a nie miejsca z nalewakami przy kadziach), miał lepszą pianę oraz wysycenie oraz mniejszą goryczkę. Nie chcę siać tu fermentu ani sugerować się poprzednimi wpisami ale wydawał się być innym piwem niż ten pils z próbnika.
                          Wniosek jest taki, że należałoby wybadać jakież to piwa mają w tym Riverside. I to zarówno lane, jak i butelkowe. Myślę, że zagadka bydgoskich piw zostanie wtedy rozwiązana...

                          Coś mi się tak wydaje, że widziałem przez szybę, jak od tamtej strony piwa w pełnych kuflach wędrowały w naszą stronę. Nie zwróciłem jednak na to najmniejszej uwagi, no bo żadnych podejrzeń wtedy jeszcze nie było. Rychu, ty siedziałeś przodem, kojarzysz coś takiego?
                          Last edited by Pendragon; 16-05-2011, 12:26.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10836

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
                            (...) szkła można się posunąć do pomysłów ze "stłuczeniem".
                            (...).
                            Po raz kolejny domysły. Wszystko trzeba naswietlić w sposób przyjazdny a nie mówić o stłuczce z grobową powagą. Jak widać jeszcze wiele przed tobą.
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • grzeber
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 2866

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                              Po raz kolejny domysły. Wszystko trzeba naswietlić w sposób przyjazdny a nie mówić o stłuczce z grobową powagą. Jak widać jeszcze wiele przed tobą.
                              Jakie domysły? Napisałeś to wyraźnie kilka wiadomości wyżej:
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                              A pytaliście się ile kosztuje kara za stłuczone szkło?
                              Rozumiem, że w innych sytuacjach jak coś Ci się spodoba, chcesz to kupić lub zdobyć, a sprzedawca się nie zgadza to też tak "załatwiasz sprawy"? Jak byłem dużo młodszy to parę razy zdarzyło mi się, że na ulicy podeszło do mnie kilku wyrostków i pytali się czy nie mam komórki bo chcą zadzwonić lub chcą pożyczyć 3 złote. Też robili to z humorem i w sposób przyjazny.

                              Widać panie Abernacki jeszcze wiele przede mną.
                              pozdrawiam
                              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23782

                                #90
                                Powiedzmy sobie szczerze - to szantaż (delikatny bo delikatny, ale szantaż).
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎