Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Idziego Radziszewskiego 2A, Cafe Bar Aviator

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Warzywo
    Senior
    • 08-2016
    • 955

    Lublin, Idziego Radziszewskiego 2A, Cafe Bar Aviator

    Nieco znudzeni wystrojem Wielokranu oraz głodni obiadowo (bo tam tylko drogie i nie zachęcające kanapki) przerzuciliśmy się na przeciwko do Baru Aviator. W środku nie ma wiele specjalnego, ot stoliki i kanapy, taka elegancja lat 90. Ciekawe malunki na ścianach nawiązujące do filmu Aviator wprowadzały ożywienie. Przed lokalem mały ogródek. Jedzenie mocno przeciętne (pizza, burgery) dało się zjeść ale nic ponadto.
    To co najlepsze to piwo - Zwierzyniec Pils i drugie które mi naprawdę smakowało EPA ze Zwierzyńca w dobrej cenie 7 zł.
    ogólnie na szybkie piwko ze Zwierza i sruuu w drogę.
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #2
    Jeśli jest EPA, to wtedy może warto, bo to jedno z nielicznych piw ze Zwierzyńca/Perły, które da się pić. Poza tym lokal też niczym się nie wyróżnia ciekawym.

    Comment

    • Warzywo
      Senior
      • 08-2016
      • 955

      #3
      Tak tylko dla EPA warto. Ale było to jedyne miejsce (Perłowa była jeszcze zamknięta jak przy niej byliśmy) gdzie znalazłem EPA ze Zwierza.

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4312

        #4
        Nadal przed knajpą parasole Perły, ale nad wejściem napis Craft Beer a na szybach loga około dziesięciu najbardziej znanych browarów kraftowych w Polsce. Było zamknięte, więc nie wiem, czy tylko butelki, czy także lane. Tak czy owak, przybył kolejny lokal tego typu w Lublinie.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎