Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Jagiellońska 22, Po Drugiej Stronie Lustra [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgoda
    Senior
    • 05-2005
    • 3516

    Ja właśnie piję.
    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

    Comment

    • zgoda
      Senior
      • 05-2005
      • 3516

      Pils z Olbrachta ewidentnie skisły, proponuję omijać szerokim łukiem.
      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

      Comment

      • Jurandofil
        Senior
        • 10-2007
        • 976

        Dotarłem 19:30.
        Czy Ty to byłeś Ty?
        Pacific z Artezana bardzo przyjemną nowością w PDSL
        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

        Comment

        • wpadzio
          Senior
          • 06-2011
          • 2645

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
          Dotarłem 19:30.
          Czy Ty to byłeś Ty?
          Pacific z Artezana bardzo przyjemną nowością w PDSL
          Nieee.. to nie był on. Nie miał maski.
          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
          Serviatus status brevis est
          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
            Nieee.. to nie był on. Nie miał maski.
            Eetam - maskę szydercy Zgoda zawsze ma na sobie

            P.S. To ze stuprocentową pewnością nie byłem ja
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • zgoda
              Senior
              • 05-2005
              • 3516

              Za dobrze mi ten Pacyfik wchodził, około 19 przerwałem sesję i poszedłem się poszwędać dla nabrania powietrza. Miałem plan wrócić i jeszcze się dobić Pacyfikiem, ale jakoś mnie zaniosło w drugą stronę, do Czeskiej.
              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                Za dobrze mi ten Pacyfik wchodził, około 19 przerwałem sesję i poszedłem się poszwędać dla nabrania powietrza. Miałem plan wrócić i jeszcze się dobić Pacyfikiem, ale jakoś mnie zaniosło w drugą stronę, do Czeskiej.
                Nie mogłeś poczekać do jutra?

                Comment

                • Jurandofil
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 976

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                  Za dobrze mi ten Pacyfik wchodził, około 19 przerwałem sesję i poszedłem się poszwędać dla nabrania powietrza. Miałem plan wrócić i jeszcze się dobić Pacyfikiem, ale jakoś mnie zaniosło w drugą stronę, do Czeskiej.
                  To Czeska jest teraz otwarta w poniedziałki?
                  Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                  Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                  Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                  Comment

                  • zgoda
                    Senior
                    • 05-2005
                    • 3516

                    Nie jest. Jak się doczłapałem to pocałowałem klamkę.
                    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                    Comment

                    • fuliano
                      Senior
                      • 07-2010
                      • 1825

                      Ma ktoś ochotę na , bo jakoś w domu na przywitanie nastrój mi zepsuto i chyba mam ochotę wyjść

                      Comment

                      • purc
                        Senior
                        • 02-2009
                        • 650

                        Wybór piw znakomity, temperatura do przyjęcia. Niestety przykro mi pisać o pubie , który uznałem nie tak dawno temu za najlepszy w Warszawie - chamstwo obsługi /mam na myśli głównie 2 panie - wysoką blondynkę, która nie chciała się przedstawić i Joannę/ przekroczyło akceptowalne granice . Byłem w życiu w kilkudziesięciu pubach w bardzo wielu krajach , ale jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło na trafić na taką kilkuosobową zmowę 4 kobiet, żeby dopiec klientowi. Stanowczo żądam od Michała przywrócenia normalnych relacji klient- obsługa i przywrócenia własciwych proporcji - właściciel - klient - barmanka/ w tej kolejności/.
                        Panie swoje fochy moga stroić w domu. Ewentualnie potrenować nalewanie.

                        Comment

                        • Po_Drugiej_Stronie_Lustra
                          Member
                          • 10-2012
                          • 52

                          Ja radziłabym Szanownemu Panu zachować odrobinę (!) kultury osobistej albo się jej nauczyć (choć w tym wieku chyba już niewiele da się zrobić). Proszę, aby oprócz patrzenia na nasze zachowanie, zastanowił się Pan nad tym, skąd to zachowanie wynika. Wydaje mi się, że pokazywanie palcami jest uznawane na całym świecie za niekulturalne. Dla niewtajemniczonych - przychodzę wczoraj do pracy, a tutaj Szanowny Pan Purc siedzący z współbiesiadnikami nie omieszkał w bardzo prostacki sposób pokazywać na mnie i moją koleżankę palcami i mówiąc głośno (o godzinie 22 jest pełno ludzi więc jest głośno, ale skoro słyszałam co do joty to za barem to znaczy że mówił głośno) że to są chamskie barmanki i "ja o nich napiszę na forum" oraz zaczyna tutaj wymieniać, że trzeba nas zwolnić i inne pejoratywne określenia w moim kierunku, to uważam za brak kultury. Żeby było "śmieszniej" po paru minutach od głośnej opinii na mój temat Szanowny Pan Purc podchodzi do mnie do baru i prosi o rozejm bo"przecież ta walka jest bezsensowna". Chyba gorszego chamstwa nie widziałam, najpierw mnie obraża a potem podchodzi i jak gdyby nigdy nic prosi o rozejm Ma Pan prawo do osobistej opinii, każdy je ma, jednak proszę aby przekazywanie opinii na mój czy kogo innego temat odbyło się w prywatnym zasięgu rozmowy a nie na forum. To oczywiście tylko wczorajszy przykład, zachowań Pana Purca było wiele karygodnych i poniżej poziomu kultury. Jeśli wymagamy jej od innych, nauczmy się też jej sami. To, że jestem barmanką nie oznacza, że nie oczekuję kultury i że szacunek mi się nie należy. Relacja barman - klient może być dla niektórych trudna do zrozumienia, jestem "tylko" barmanką, nie oznacza że można mną pomiatać. Ja rozumiem, że w barze jest alkohol jednak całe życie uważam, że jeśli ktoś nie umie pić niech nie pije
                          użyłam konta baru w celu wypowiedzenia się na powyższy temat, piszę to ja osobiście, a nie Szef.
                          z wyrazami szacunku,
                          Joanna
                          Last edited by Po_Drugiej_Stronie_Lustra; 23-02-2013, 12:59.

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Mam nadzieję, że Panu Purcowi zrobiono fotkę, powieszono na ścianie z komentarzem: "tych klientów nie obsługujemy"
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • Po_Drugiej_Stronie_Lustra
                              Member
                              • 10-2012
                              • 52

                              Niestety nie leży to w moich kompetencjach

                              Comment

                              • emes
                                Nadszyszkownik Chmielowy
                                • 08-2003
                                • 4275

                                To teraz peruka, ciemne okulary, inny zestaw ubrań i nadal można próbować przychodzić

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎