Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Twarda 42, Chmielarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    Czemu nie powiedziałeś, że będziesz dzisiaj? Siedzę w domu, oglądam ...a mógłbym pić piwo w knajpie
    Bo sprawa ważyła się do ostatniej chwili. Nie martw się, w Chmielarni dziś nic byś nie pooglądał, a ja i tak nie miałem nic ciekawego do powiedzenia, o czym zaświadczy Tfur, który szybko wyszedł, oraz Dadek, który cały czas nawijał z czeskim maszynistą. Fuliano siedział przy innym stoliku, Becik z połowicą zmył się od razu po wejściu, a Mason robił sztuczny tłok za barem. Ogólnie dół.

    Na plus - płatność kartą.

    A teraz na poważnie. Wystrój mi się średnio podoba, jakiś taki nijaki, ale oferta wynagradza, jedyny zgrzyt to kwaśny Blond z Manufaktury. Podoba mi się decyzja o podpięciu jednego piwa w cenie sesyjnej. Opat Bitter za 6 zł to świetny stosunek jakości od ceny. Jedzenie bardzo dobre. Gwar faktycznie mocno wchodzący w uszy, może z powodu niskich sufitów? Doskonałą sprawą jest szczegółowy rachunek, łatwo będzie wprowadzić piwa do dziennika.

    Comment

    • siersc21
      Junior
      • 04-2012
      • 5

      Szanowni !!! Nie wiem czy Sławek anonsował, ale od poniedziałku ruszmy z dowozami żarełka. Zamówienia można składać pod nr : 625010271 Menu szczegółowe pod adresem: https://www.facebook.com/media/set/?...9011511&type=1
      Pozdrawiam i zapraszam
      Mikołaj
      Na ewentualne pytania odpowiadam z wyprzedzeniem: tak, piwko też bedziemy dowozić, ale w późniejszym terminie. Jak dorobimy się butelekl!!

      Comment

      • yoda79
        Senior
        • 01-2013
        • 861

        Jaka strefa dowozu?

        Comment

        • siersc21
          Junior
          • 04-2012
          • 5

          Zarys wstępny(wszystko może się zmienić), ale nie podstępny:
          Obszar dostawy
          zachód - Prymasa 1000-lecia,
          połnoc - Powązkowska, Rondo Babka, Słonimskiego
          wschód - Wisła
          południe - Banacha, Rakowiecka

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            Dzisiaj dzięki uprzejmości szefa kuchni Rama, miałem okazję zwiedzić kuchnię Chmielarni. Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie, jest odpowiednio duzo miejsca, piec tandoor nie jest gdzieś wciśniety, tylko ma naturalne wolne miejsce. Jest gorąco, ale jest dość dużo wolnego miejsca na swobodne przemieszczanie. Pracuje, oprócz Rama, conajmniej trzech kucharzy wyglądających na Nepalczyków, myślałem, że się z nimi nie dogadam, ale pierwszego co zagadnąłem, to się okazało, że jest w Polsce już 6 lat i potrafi się porozumiewać po polsku. Miałem okazję próbować placek dopiero co upieczony w piecu tandoori, fajna sprawa. Kuchnia Chmielarni nie jest jakimś przypadkiem, tylko jakość ma odpowiednie podłoże profesjonalizmu, pasji i odpowiednich warunków.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika siersc21 Wyświetlenie odpowiedzi
              Szanowni !!! Nie wiem czy Sławek anonsował, ale od poniedziałku ruszmy z dowozami żarełka. Zamówienia można składać pod nr : 625010271 Menu szczegółowe pod adresem: https://www.facebook.com/media/set/?...9011511&type=1
              Pozdrawiam i zapraszam
              Mikołaj
              Najdroższe espresso w kraju, ba, droższe spotkałem tylko w Szwajcarii i Liechtensteinie, za 5 CHF
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • legart
                Senior
                • 06-2012
                • 913

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                Najdroższe espresso w kraju, ba, droższe spotkałem tylko w Szwajcarii i Liechtensteinie, za 5 CHF
                w Londku Zdroju widziałem expresso za 3 funty a London Pride za 6

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  Kolejna wizyta i jak zwykle pyszne jedzenie i świetne piwo (Perchesse i szczególnie mistrz Lindemans Witte). Może trochę ten niski sufit nastraja nieco klaustrofobicznie (jak już trzeba się przyczepić )
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    Zapomniałem dodać, że w sobotę byliśmy raczeni tym co tygryski lubią najbardziej (w sensie muzyki) - Ramones, Sex Pistols, Kult, Breakout...
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      A miałeś bojkotować Chmielarnię...
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • yoda79
                        Senior
                        • 01-2013
                        • 861

                        Muzyka (jak nie jest za głośna) to oprócz konkretnego piwa i Masona za barem wielki atut Chmielarni.

                        Comment

                        • fuliano
                          Senior
                          • 07-2010
                          • 1825

                          Ale za klimę to się zabierzcie jak najszybciej

                          Comment

                          • VanPurRz
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 4229

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                            A miałeś bojkotować Chmielarnię...
                            Już pisałem, że żona mnie zmusiła znaczy przekonała
                            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                            Comment

                            • emes
                              Nadszyszkownik Chmielowy
                              • 08-2003
                              • 4275

                              Na forum Widzewa trzeba napisać gdzie ich kibic chodzi, tam się żoną nie wytłumaczy

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Do której dziś czynne?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎