Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Twarda 42, Chmielarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9735

    Tyle piejecie o tym lokalu, że już sam nie wiem, czy na wbicie w sobotę po południu trzeba/można jakoś/coś rezerwować?

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
      Ta deska za 15 za krany od 12-16 to chyba średnio się Wam opłaca.
      Co nie znaczy,że przyjdę i nie zamówię Choć już np. Halcyona próbowałem.
      Szybka reaakcja na sugestie Klienta-w tej materii już są zmiany

      Co do rezerwacji-warto :-) na obecną chwilę komplet
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
        Szybka reaakcja na sugestie Klienta-w tej materii już są zmiany
        Czyli wyższa cena czy uzależniona od wybranego zestawu?

        Comment

        • Mason
          Senior
          • 02-2010
          • 3280

          Uzależniona od zestawu, standardowa deska zostaje w cenie 15, najdroższe piwa są w opcji Deska+, za 20 złotych. Najdroższe, czyli od 20 za 0,5 litra.
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            No to jako naczelny hejter browar.bizu (wiem trochę sobie pochlebiam) stwierdzam, że wszystko rozwija się w znanym nam już kierunku...
            Niebawem promocje się skończą, zniknie sesyjniak za szóstaka itd...

            To na razie taki sen mający wiele z doświadczeń innych stolicznych lokali, ale...

            Chmielarnio - nie idźcie tą drogą...
            Last edited by iron; 11-07-2013, 22:59.
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • warzechow
              Senior
              • 07-2005
              • 354

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
              No to jako naczelny hejter browar.bizu (wiem trochę sobie pochlebiam) stwierdzam, że wszystko rozwija się w znanym nam już kierunku...
              Niebawem promocje się skończą, zniknie sesyjniak za szóstaka itd...

              To na razie taki sen mający wiele z doświadczeń innych stolicznych lokali, ale...

              Chmielarnio - nie idźcie tą drogą...

              Wybacz, ale nie masz racji.
              Przychodzę i biorę deskę najdroższych - nr. 5,12,13,14 i 15.
              Zbiorcza cena za 5 tych piw a 0,5 litra to 96 pln, czyli 19 i 20 gr. za piwo duże.
              Co oznacza 3,84 pln za 100 ml - czyli cena deski - 19 zl i 20 groszy i to licząc po cenach dużych piw.
              Ironie, przyznaj - NIE POLICZYŁEŚ

              Tak na serio wycena deski jest kłopotliwa. Nie wiem, czy pamiętacie ( rany, kiedy to było , ale przez pierwsze chyba dwa dni były ceny poszczególnych piw w kategorii 100 ml. Ceny były adekwatne, ale klepanie tego wszystkiego na kasę było praktycznie niewykonalne. Stąd pomysł z 15 pln, oparty na fakcie, że większość piw zamawianych na deskę mieści się w przedziale 10-20 pln. Tracimy na piwach powyżej 15, zyskujemy poniżej 15 - wszystko się wyrówna i uklepie na poziomie 15 i jest git. Ponieważ przychodzą coraz ciekawsze piwa, ale naprawdę koszmarnie drogie, pierwotnie miały być one wyłączone z oferty deskowej. Ale Mason zarządził vipowską Deskę+ i dobrze się stało.

              Comment

              • kloss
                Senior
                • 03-2003
                • 2526

                Jak dla mnie lokal ma tylko jedną wadę - okrutny gwar, że własnych myśli nie słychać, a rozmowa przy stoliku jest koszmarem. Myślę, że to wina akustyki pomieszczenia(dość niski sufit).

                Comment

                • fuliano
                  Senior
                  • 07-2010
                  • 1825

                  A ja dziś mam zamiar zweryfikować kolejny mankament, czyli klimę

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    Pomysł z Deską+ wyjątkowo oceniam pozytywnie bo zostawiono Deskę standard. Piwa kosztujące ok. 20 złotych przy desce za 15, schodziły by tylko jako deska
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • emes
                      Nadszyszkownik Chmielowy
                      • 08-2003
                      • 4275

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                      A ja dziś mam zamiar zweryfikować kolejny mankament, czyli klimę
                      Poczekaj na upały, teraz nie ma sensu

                      Comment

                      • fuliano
                        Senior
                        • 07-2010
                        • 1825

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Poczekaj na upały, teraz nie ma sensu
                        Muszę mieć porównanie
                        Last edited by fuliano; 12-07-2013, 08:49.

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wybacz, ale nie masz racji.
                          Przychodzę i biorę deskę najdroższych - nr. 5,12,13,14 i 15.
                          Zbiorcza cena za 5 tych piw a 0,5 litra to 96 pln, czyli 19 i 20 gr. za piwo duże.
                          Co oznacza 3,84 pln za 100 ml - czyli cena deski - 19 zl i 20 groszy i to licząc po cenach dużych piw.
                          Ironie, przyznaj - NIE POLICZYŁEŚ

                          Tak na serio wycena deski jest kłopotliwa. Nie wiem, czy pamiętacie ( rany, kiedy to było , ale przez pierwsze chyba dwa dni były ceny poszczególnych piw w kategorii 100 ml. Ceny były adekwatne, ale klepanie tego wszystkiego na kasę było praktycznie niewykonalne. Stąd pomysł z 15 pln, oparty na fakcie, że większość piw zamawianych na deskę mieści się w przedziale 10-20 pln. Tracimy na piwach powyżej 15, zyskujemy poniżej 15 - wszystko się wyrówna i uklepie na poziomie 15 i jest git. Ponieważ przychodzą coraz ciekawsze piwa, ale naprawdę koszmarnie drogie, pierwotnie miały być one wyłączone z oferty deskowej. Ale Mason zarządził vipowską Deskę+ i dobrze się stało.
                          Dokladnie myślalem że jest tak jak piszesz - sam byłem świadkiem, jak do deski klienci zamawiali i tańsze i droższe piwa.
                          Oczywiście robicie jak uważacie i sami wiecie najlepiej w kwestii kosztów, ale wyglada to mało fajnie i profesjonalnie (źle skalkulowana cena deski na początku) i skojarzenia z Bierhalle i zmianą cen na początku i po chwili działania nasuwają się same...

                          Wiem, nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Będę Wam kibicował i obserwował rozwój sytuacji.
                          Last edited by iron; 12-07-2013, 09:02.
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • warzechow
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 354

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Poczekaj na upały, teraz nie ma sensu
                            W ogóle nie ma sensu, bo ekipa klimowa z powodu pogrzebu ( chyba pracownika ? ), przełożyła się na świt poniedziałkowy. Ale i tak zapraszam na weryfikacje pt.
                            Jak pije się Deskę + za 20 pln bez klimy, gdy chłodniej na dworze

                            Comment

                            • kloss
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 2526

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
                              ekipa klimowa z powodu pogrzebu ( chyba pracownika ? )
                              Zamarzł?

                              Comment

                              • warzechow
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 354

                                Nie powiedzieli

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎