Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Twarda 42, Chmielarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Ok, ale w Anglii pół knajpy, jak nie więcej, to stali bywalcy. W Warszawie takie zjawisko występuje dość rzadko.

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
      Jak w Famie, no to spoko
      Myślisz, że w Warszawie nie mają umiejętności trafiania do tarczy tylko mają umiejętności kręcenia patykiem wsadzonym do stołu?
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
        Myślisz, że w Warszawie nie mają umiejętności trafiania do tarczy tylko mają umiejętności kręcenia patykiem wsadzonym do stołu?
        Lotką nie dość, że trzeba trafić to jeszcze utrzymać się po rzucie

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          Ok, ale w Anglii pół knajpy, jak nie więcej, to stali bywalcy. W Warszawie takie zjawisko występuje dość rzadko.
          No to jeszcze wam trochę brakuje. Czyli na razie jest bieganie po mieście po knajpach zamiast zadomowienie się w jednej. No ale po latach posuchy to normalne, unormuje się.
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Nie wiem, jak inni, ale ja to mógłbym się zadomowić w knajpie rzut beretem od domu, a jak jadę na miasto, to lubię czasem pójść tu, czasem gdzie indziej, żeby była odmiana. Poza tym tak naprawdę lubię biegać po mieście, przynajmniej jak jest ciepło.

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              Jak Cyganie? Bez swojego domu?
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                Jak Cyganie? Bez swojego domu?
                Naszym domem była Rybitwa, ale jak praktycznie wszystkie takie lokale system je zlikwidował
                Nowoczesne knajpy nie mają "tego czegoś" co powodowało, że miało się swój dom w knajpie. Abstrahując nawet od wysokich cen (trzeba mieć naprawdę gruby portfel żeby w ogóle spróbować się gdzieś zadomowić).
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • rohozecky
                  PremiumUżytkownik
                  • 11-2008
                  • 1837

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nowoczesne knajpy nie mają "tego czegoś" co powodowało, że miało się swój dom w knajpie.
                  Ano właśnie. Parę razy próbowałem się zadomowić w okolicach miejsca zamieszkania, a kiedy było już blisko, lokal kończył działalnosć.
                  ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9735

                    W temacie lotek/rzutek/dartów: to rozwiązanie preferuje okularników .

                    Wiem, wiem - po jakimś czasie wszyscy bywalcy będą mieć albo piracka przepaskę, albo ciemne okulary... .
                    Poważnie - w knajpianej ciżbie gra w to coś może być znacznie mniej bezpieczna, niż piłkarzyki. Przy okazji, macie chłopaki ten lokal ubezpieczony...?

                    Comment

                    • Wujcio_Shaggy
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 4628

                      Ja nie jestem ani za piłkarzykami, ani za dartem – w knajpie wolę chlać bez sensu albo gadać o niczym. Nawet nie miałbym ochoty kibicować grającym; żadna to atrakcja przyglądać się, kto mniej nie trafi do tarczy/w bramkę.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275

                        Jak będą piłkarzyki, tam UEFA nie sięga, można odpalać race
                        Last edited by emes; 03-10-2013, 13:33.

                        Comment

                        • TTOP
                          Senior
                          • 03-2013
                          • 449

                          Zmieniając nieco temat, muszę ponarzekać - byliśmy wczoraj w Chmielarni ze znajomymi, wszystko, jeżeli chodzi o lokal/obsługę jak najbardziej na tak, ale ludzie! zróbcie coś z tym kiblem męskim! Wszędzie na podłodze full wody (mam nadzieję, że wody), w kabinie ktoś położył silikon wzdłuż ściany w taki sposób, że wygląda to przeokropnie, do tego nie działa (położony jest nierównomiernie i są w nim przerwy). Od otwarcia nie możecie poradzić sobie z tą kwestą, gdzie jest problem?

                          Comment

                          • barsliw
                            Senior
                            • 08-2013
                            • 289

                            A ja mam pytanie: czy bedzie info,gdy zabutelkowane zostanie to Brown Ale, które było warzone w niedziele 29.09 i czy bedzie można jakoś wejść w posiadanie butelczyny?

                            Comment

                            • perłyfan
                              Senior
                              • 02-2003
                              • 1244

                              Jak każdy zmienia temat to i ja sobie pozwolę. Kupiłem jakiś czas temu u was szkło i wydaje się być nieśmiertelne. Zaliczyło już trzy skoki z wysokości kwalifikującej do całkowitego zniszczenia a właśnie wlewam sobie w nie Lagerowego Ciechana. Nie wiem kto jest producentem ale chwała mu
                              Last edited by perłyfan; 05-10-2013, 16:23.
                              JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                              Comment

                              • wpadzio
                                Senior
                                • 06-2011
                                • 2645

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika perłyfan Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jak każdy zmienia temat to i ja sobie pozwolę. Kupiłem jakiś czas temu u was szkło i wydaje się być nieśmiertelne. Zaliczyło już trzy skoki z wysokości kwalifikującej do całkowitego zniszczenia a właśnie wlewam sobie w nie Lagerowego Ciechana. Nie wiem kto jest producentem ale chwała mu
                                Niechybnie to musi być produkt Made In China
                                Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                                Serviatus status brevis est
                                3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎