Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Twarda 42, Chmielarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fuliano
    Senior
    • 07-2010
    • 1825

    Ktoś na mecz się wybiera?
    Bym się przeszedł, a wcześniej przedbiegi np. w KiKu

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      Breaking news! Męski tojlet jest już suchy, wygląda na to że w końcu opanowaliśmy wyciek

      A w sobotę szykuje się premiera Kokolobolo - orkiszowego koźlaka z browaru Piwoteka. Jedyne trzy beczki na całą Warszawę.
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • emes
        Nadszyszkownik Chmielowy
        • 08-2003
        • 4275

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
        Ktoś na mecz się wybiera?
        Bym się przeszedł, a wcześniej przedbiegi np. w KiKu
        Na mecz mógłbym się wybrać jakby był sensowny stolik z widokiem na tv zarezerwowany. Ostatnio mecz w Chmielarni oglądałem siedząc tyłem do ekranu.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          W ten sposób? http://www.youtube.com/watch?v=6E9uq8W8REI&t=0m37s

          Też mam cichy plan wpaść, ale nie wiem, czy się urzeczywistni.

          Comment

          • fuliano
            Senior
            • 07-2010
            • 1825

            Poproszę plan nalewaków na jutro. Mam nadzieję, że się na Kokolobolo załapię

            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              Kokolobolo już się skończyło, taki niefart.
              Dzisiaj na kranach obecne:
              01. Limburgse Witte
              02. Manufakturowy Pils
              03. Lupulus Fructus
              04. Hey Now (a potem Primator Weizen)
              05. Lindemans Kriek (a potem Geuzue)
              06. Dziki Cydr

              07. Primator Pale Ale
              08. Artezan IPA
              09. Birra Amiata Crocus
              10. Artezan Grodziskie
              11. Artezan Pacific
              12. Left Hand 400 Pound Monkey

              13. Sint Gummarus Tripel
              14. Porter z Cieszyna
              15. Avesnois Blonde (a potem Klasztorne z Jabłonowa)
              16. Mikkeller Rauch Geek Breakfast

              Jedzie do nas Deszcz w Cisnej, a na początku przyszłego tygodnia dotrzeć powinien Porter Łódzki, w beczce ma się rozumieć!
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • legart
                Senior
                • 06-2012
                • 913

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                a na początku przyszłego tygodnia dotrzeć powinien Porter Łódzki, w beczce ma się rozumieć!
                długo czekałem w Warszawie na taką wiadomość

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9735

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                  ...a na początku przyszłego tygodnia dotrzeć powinien Porter Łódzki, w beczce ma się rozumieć!
                  Kon-kre-ty, agencie Mason, kon-kre-ty!

                  Comment

                  • purc
                    Senior
                    • 02-2009
                    • 650

                    Back to normal. Czyli znakomite jedzenie /kalmary i chilli chicken/, świetny Pacific, coraz lepsza lodówka /3 Mikkellery Single Hop/, na deser cudowny Stout Beer Geek Breakfast.
                    Baaaardzo fajnie.

                    Comment

                    • Piecia
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 3307

                      A ja w imieniu własnym i znajomych pozdrawiam miłą panią obsługującą nasz stolik
                      Koniec i bomba,
                      Kto nie pije ten trąba !!!
                      __________________________
                      piję bo lubię!

                      Comment

                      • tygrys77
                        Junior
                        • 10-2013
                        • 1

                        Piwka pierwsza klasa. Odkąd znajomy polecił mi ten pub witam do Was przynajmniej 2x w tygodniu. Niebywałe połączenie przepysznej kuchni i wspaniałych piw. Jestem pod wrażeniem. Tylko plz... jeśli rezerwujemy stolik koniecznie z prośbą o dobry widok na ekran (mecz) to proszę mieć to na uwadze...... Pozdrowienia dla bliźniaczek Pani A. i Pani O. ! fajne dziewczyny !

                        Comment

                        • warzechow
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 354

                          W piątek 1 listopada nie pracujemy, w sobotę i niedzielę działamy w typowych weekendowych godzinach. Pozdrawiam.

                          Comment

                          • warzechow
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 354

                            Nie mogłem się powstrzymać i wklejam jedną z recenzji Chmielarni na portalu kulinarnym Gastronauci

                            dzikant 94 recenzje .
                            01.10.2013, 11:05 napisał:
                            Zależy czego się oczekuje...
                            Ja się zawiodłam, bo wystrój był trochę hmm "pubowy". Myślałam, że będzie to wyższa klasa. Taki osiedlowy barek, z kapslami i etykietami na słupach, z małym barem i telewizorem. Nie jedliśmy, więc nie wypowiem się co do jedzenia. Wyglądało w porządku. Natomiast deska piw (15 zł za 5 x 100 ml) była niewypałem. Piwa są faktycznie mocno "specyficzne". Nie wypiłabym żadnego w dużej ilości. Nuty cytrusowe, kawowe... Trzeba to lubić. Mieliśmy dłużej siedzieć, ale bałam się zamawiać kolejne. Ceny butelkowych były bardzo wysokie, a również nie poznawałam marek. To coś dla odważnych


                            I tak, odważne chłopaki, wyszło, że mamy nierozpoznawalne marki - trza sięgnąć po asortyment z trumno-sarkofagu

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie mogłem się powstrzymać i wklejam jedną z recenzji Chmielarni na portalu kulinarnym Gastronauci

                              dzikant 94 recenzje .
                              01.10.2013, 11:05 napisał:
                              Zależy czego się oczekuje...
                              Ja się zawiodłam, bo wystrój był trochę hmm "pubowy". Myślałam, że będzie to wyższa klasa. Taki osiedlowy barek, z kapslami i etykietami na słupach, z małym barem i telewizorem. Nie jedliśmy, więc nie wypowiem się co do jedzenia. Wyglądało w porządku. Natomiast deska piw (15 zł za 5 x 100 ml) była niewypałem. Piwa są faktycznie mocno "specyficzne". Nie wypiłabym żadnego w dużej ilości. Nuty cytrusowe, kawowe... Trzeba to lubić. Mieliśmy dłużej siedzieć, ale bałam się zamawiać kolejne. Ceny butelkowych były bardzo wysokie, a również nie poznawałam marek. To coś dla odważnych


                              I tak, odważne chłopaki, wyszło, że mamy nierozpoznawalne marki - trza sięgnąć po asortyment z trumno-sarkofagu
                              Dobre, dobre, widać, że marki zastąpiły ludziom mózgi i chęć poszukiwania. Ciekawe czego takie osoby szukają w piwie? Kompletnego braku smaku? Lodowatości przykrywającej nicość? Gazu, że aż uszami wychodzi żeby tylko nie było niczego czuć?
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Być może są klienci, których przed podaniem deski piw trzeba walnąć tą deską w łeb.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎