Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Janka Bytnara "Rudego" 23/25, Locale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MrSatan
    Senior
    • 10-2012
    • 317

    Janka Bytnara "Rudego" 23/25, Locale

    Mały lokalik w peerelowskim pawilonie pośród osiedla, zaraz na wylocie z Mordoru. Wpadłem tam na pizze, okazało się, że niedawno otworzyli. Jadłem tam wspomnianą pizze (bardzo włoska w stylu, podobno sprowadzają prawdziwy piec opalany węglem prosto z Włoch, na razie była z pieca bardziej industrialnego), dobra, nie powiem, ale w menu zobaczyłem coś jeszcze - dobre piwo z nalewaka! I rzeczywiście, ze ściany za barem wystaje 8 kranów a w menu na razie cztery pozycje: Skalak 12, Primator Weizen, Lindemans Kriek i Pacific od Artezanów Dywagowałem dalej, okazało się że koncesji jeszcze nie ma, ale w ten piątek mają już być te cztery piwa na kranie + jakieś wino z nalewaka. Reszta kranów uzupełniana będzie sukcesywnie, a piwa oczywiście będą rotować. A, i będą dwie pojemności szkła - 0,4 i 0,2 plus deska degustacyjna na 4 sztuki. Ceny można podejrzeć - http://locale.waw.pl/

    Pewnie wrócę, jak będą coś lali
  • MrSatan
    Senior
    • 10-2012
    • 317

    #2
    Znów odwiedziłem Locale, tym razem czynne jest sześć nalewaków, w jednym jest Prosecco, ale reszta to fajne piwa, których się można napić do włoskiego jedzenia. Podobno od kwietnia rusza ogródek i pełna obsada kranów, poczekamy, zobaczymy Tablica wygląda tak -
    Attached Files

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎