Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

al. Jana Pawła II 82 (CH Arkadia), Bierhalle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • woli
    Senior
    • 10-2003
    • 121

    to trzeba wystrzelić na ciemne póki jeszcze warzą,chyba między 15 a 17-tą 50%taniej

    Comment

    • petrus33
      Gość
      • 01-2008
      • 888

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
      A wiesz może kiedy konkretnie?
      Konkretnie to się tam niczego nie można dowiedzieć niestety
      Od dzisiaj jest w sprzedaży piwo Marcowe, podobno ma być przez dwa tygodnie.
      Po Marcowym ma się pojawić Pszeniczne Ciemne.

      Comment

      • petrus33
        Gość
        • 01-2008
        • 888

        I już marcowego nie ma a ja znowu nie zdążyłem się załapać wamać !
        Ile oni tego piwa ważą....100 litrów chyba
        Ale jest już Ciemne Pszeniczne.

        Comment

        • petrus33
          Gość
          • 01-2008
          • 888

          Piłem dziś pszeniczne jasne i pszeniczne ciemne. Oba piwa znakomite ! Ciemne troszeczkę odbiegało smakiem od typowego Weizena. W kotle zacierana była brzeczka na Pilsa, a w piwnicach leżakował Kożlak. Kożlak ma być gotowy do rozlewania za 3 miesiące. Za 3-4 tygodnie ma być ponownie zrobione Marcowe, może tym razem się załapię
          pozd

          Comment

          • Jurandofil
            Senior
            • 10-2007
            • 976

            Chodzą plotki, że obecnie trwająca promocja "Szczęśliwe godziny" ma zostać zlikwidowana w raz z nadejściem promocji "Oktober fest". Czy ktoś ma na ten temat jakieś bliższe informacje?

            PS. Nie wierzę danym na stronie internetowej, bo już niejednokrotnie przedstwiały nieprawdę.
            Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

            Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
            Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

            Comment

            • petrus33
              Gość
              • 01-2008
              • 888

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
              Chodzą plotki, że obecnie trwająca promocja "Szczęśliwe godziny" ma zostać zlikwidowana w raz z nadejściem promocji "Oktoberfest". Czy ktoś ma na ten temat jakieś bliższe informacje?
              PS. Nie wierzę danym na stronie internetowej, bo już niejednokrotnie przedstwiały nieprawdę.
              Promocja Oktoberfest już trwa i cały czas są Happy Hours. Gdyby je zlikwidowano, sprzedaż piwa spadłaby zdecydowanie. Jestem często w Arkadii i widzę jakie tłumy tam przychodzą właśnie między 15-17.

              Comment

              • Maidenowiec
                Senior
                • 07-2004
                • 2287

                Z innej beczki, mocno się zdziwiłem widząc wielki banner Bierhalle na stronie TVN Warszawa. Bierhalle i Happy Hours są partnerem serwisu, no no. Fajnie, że więcej ludzi może z ciekawości zobaczyć cóż to za dziw
                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                Thou shallt not spilleth thy beer!

                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                Comment

                • dadek
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 4568

                  Jak najbardziej funkcjonują obie promocje: z okazji Oktoberfest oraz "happy hours". Zamawiając litrowe piwo otrzymujemy do niego gratis następne 0,4 l. Czyli gdy zamówimy litrowe piwo w godz. 15 - 17 otrzymujemy 1,4 l za 10 zł! Rewelacyjna cena! Wczoraj z dużą gorliwością wykorzystaliśmy tą możliwość. W ofercie był pils, pszeniczne i ciemny Alt. Jak zwykle niebo w gębie! Szkoda że Oktoberfest się tak szybko kończy...

                  Comment

                  • petrus33
                    Gość
                    • 01-2008
                    • 888

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jak najbardziej funkcjonują obie promocje: z okazji Oktoberfest oraz "happy hours". Zamawiając litrowe piwo otrzymujemy do niego gratis następne 0,4 l. Czyli gdy zamówimy litrowe piwo w godz. 15 - 17 otrzymujemy 1,4 l za 10 zł! Rewelacyjna cena!
                    Już tej łączonej promocji nie ma.
                    Jest tylko happy hours.

                    Comment

                    • Pancernik
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 9733

                      Panie i Panowie, co obecnie w kuflach piszczy? Może uda mi się w tym tygodniu przebiec przez ten lokal...

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        W zeszły piątek był pils, pszenica i dunkel. Pils podszedł mi najbardziej, dobra goryczka.

                        Comment

                        • petrus33
                          Gość
                          • 01-2008
                          • 888

                          Do końca tego tygodnia ma się podobno skończyć Dunkel i na jego miejsce wchodzi Marcowe !
                          Jest już uwarzone i czeka w kadziach na rozlew

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10837

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                            (...)
                            Jest już uwarzone i czeka w kadziach na rozlew
                            Kadziach? A to czemu, myślałem ze piwo leżakuje w tankach.
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • docent
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 5205

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Do końca tego tygodnia ma się podobno skończyć Dunkel i na jego miejsce wchodzi Marcowe !
                              Jest już uwarzone i czeka w kadziach na rozlew
                              Marcowe było w zeszłym tygodniu. Po dunklu ma pojawić się druga partia ciemnej pszenicy (najprawdopodobniej w ten weekend).
                              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                              Comment

                              • petrus33
                                Gość
                                • 01-2008
                                • 888

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                                Marcowe było w zeszłym tygodniu. Po dunklu ma pojawić się druga partia ciemnej pszenicy (najprawdopodobniej w ten weekend).
                                Wiem, że było, ale znowu się nie załapałem......dzwoniłem tam przed minutą i potwierdzono mi informacje, że jednak po Dunklu będzie Marcowe. Piwowar stwierdził, że będzie to dopiero za dwa tygodnie, ponieważ Dunkla uwarzono duży tank. Polowanie na to piwo przybiera już komiczną formę, ale żyję ciągle nadzieją, że dane mi będzie wreszcie go spróbować.
                                Zawsze tam dzwonię, bo informacje tu podawane, niewiele mają wspólnego z rzeczywistością niestety.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎