Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

al. Jana Pawła II 82 (CH Arkadia), Bierhalle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23807

    Skoro sam podajesz niesprawdzone informacje, to z kogo mają inni czerpać wzór?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Krzysztof
      Senior
      • 04-2001
      • 1689

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
      Wiem, że było, ale znowu się nie załapałem......dzwoniłem tam przed minutą i potwierdzono mi informacje, że jednak po Dunklu będzie Marcowe. Piwowar stwierdził, że będzie to dopiero za dwa tygodnie, ponieważ Dunkla uwarzono duży tank. Polowanie na to piwo przybiera już komiczną formę, ale żyję ciągle nadzieją, że dane mi będzie wreszcie go spróbować.
      Zawsze tam dzwonię, bo informacje tu podawane, niewiele mają wspólnego z rzeczywistością niestety.
      A nie lepiej PW do Piwowara?
      Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
      www.twojmalybrowar.pl

      Comment

      • Krzysztof
        Senior
        • 04-2001
        • 1689

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
        Wiem, że było, ale znowu się nie załapałem......dzwoniłem tam przed minutą i potwierdzono mi informacje, że jednak po Dunklu będzie Marcowe. Piwowar stwierdził, że będzie to dopiero za dwa tygodnie, ponieważ Dunkla uwarzono duży tank. Polowanie na to piwo przybiera już komiczną formę, ale żyję ciągle nadzieją, że dane mi będzie wreszcie go spróbować.
        Zawsze tam dzwonię, bo informacje tu podawane, niewiele mają wspólnego z rzeczywistością niestety.
        Zapewniam, że produkcja wszystkich piw odbywa się w takich samych zbiornikach. Nie ma małych i duzych zbiorników. Piwa w nich jest ta sama ilość. Nic nie poradzę, że marcowe jest po prostu.... dobre i się super sprzedaje.
        Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
        www.twojmalybrowar.pl

        Comment

        • petrus33
          Gość
          • 01-2008
          • 888

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof Wyświetlenie odpowiedzi
          A nie lepiej PW do Piwowara?
          Myślę, że najlepszą formą informowania klientów byłoby zamieszczenie stosownej informacji na waszej stronie internetowej w dziale Browar >> Aktualna Produkcja. Chyba w tym celu powstał ten link. Niestety tam rzadko kiedy cokolwiek się zmienia. Mam wrażenie, że pod ten link nikt z szefostwa po prostu nie zagląda. A tak nie powinno być. Także wciąż nie wiadomo co będzie jutro.
          pozd

          Comment

          • petrus33
            Gość
            • 01-2008
            • 888

            Jest Marcowe !!!
            Czy jest ktoś chętny na jutro, na happy hours (15-17) w CH Arkadia ??

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              Ja też uważam, że na stronie powinny być codzienne aktualizacje co do asortymentu. szczególnie w zimie gdzie wyprawy nie należą do przyjemności. Ostatnio kilka razy zmarzłem jadąc i polując na marcowe któego nie było i nikt nie wiedział kiedy będzie.
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • petrus33
                Gość
                • 01-2008
                • 888

                Marcowe palce lizać !!
                Piękne piwo, treściwe i zbalansowane.
                Warto było na nie czekać tak długo.
                Dzisiaj znowu będę je sączył

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  Warto było marznąć w drodze aby napić się Marcowego.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • Demandred
                    Member
                    • 04-2007
                    • 34

                    A może ktoś orientuje się, kiedy znów w ofercie będzie Koźlak lub Mai Bock? Krzysztofie, wiesz coś o tym?

                    Przedwczoraj rozpoczęta została kolejna warka Marcowego, chyba nieco gorsza od tej z początku miesiąca, ale i tak dużo powyżej przeciętnej.

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Demandred Wyświetlenie odpowiedzi
                      A może ktoś orientuje się, kiedy znów w ofercie będzie Koźlak lub Mai Bock? Krzysztofie, wiesz coś o tym?
                      Koźlak ma być koło 10 grudnia. Maibocka w planach na razie nie ma.
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9735

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                        Koźlak ma być koło 10 grudnia. Maibocka w planach na razie nie ma.
                        To "koło" jest dla mnie mocno kluczowe. Jakby ktoś wiedział precyzyjniej, proszę o cynk na forum. Dzięki!

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          No cóż wielka szkoda, że odwiedziłem Bierhalle ostatni raz. Oczywiście nikt nie wymaga od firmy aby było happy hours - to Wasza decyzja, ale przyzwoitość nakazywała by poinformować o rezygnacji z takiej formy sprzedaży.
                          Ja naciąłem się na jedno piwo i w sumie miałem jeszcze pełną kwotę ale co by było gdybym wypił piw 5 czy 10 i nagle okazałoby się, że miałbym zapłacić dwa razy - skończyłoby sie pewnie szarpaniem z ochroną i wzywaniem policji.

                          O czym piszę, pewnie większość z Was się już zorientowała. Nagle i znienacka okazało się, że isniejące do tej pory happy hours już nie ma.
                          Szkoda tylko, że przy wejściu nadal leżą ulotki informujące o tym happy hours czyli wprowadza się klienta świadomie w błąd licząc, że kupi piwo myśląc,że happy jest a potem, przy rachunku, cóż w sumie jaki będzie miał wybór - dopłaci bo mało kto lubi się wykłócać.
                          Barman i kelnera tez oczywiście nie informują, że happy już nie ma. Dowiadujesz się dopiero przy płaceniu

                          Cóż mnie ta sytuacja mocno zniesmaczyła. Do tego "normalne" ceny są tak absurdalnie wysokie, że niestety Bierhalle, dla mnie skończyło swoje istnienie. Oczywiście wiem, że mnie macie w dupie - w końcu i tak pewnie zyski są. Cóż trudno taki ustrój, takie miasto i tacy w nim właściciele. Trza się pogodzić, ale jednak szkoda i smutno, że pożegnanie z Waszej strony było takim chamskim numerem (naciaganie klienta).
                          Last edited by VanPurRz; 15-12-2009, 21:53.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • Maidenowiec
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 2287

                            Takie pytanie, kupowałeś bezpośrednio u barmana?
                            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                            Thou shallt not spilleth thy beer!

                            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Tak.
                              Ale nawet nie to jest istotą sprawy. Istotą jest to, że cały czas są przy wejściu ulotki reklamujące happy hours, jakby nic się nie zmieniło. Wystarczyłoby dla mnie aby była info na stronie www i przy wejściu przez kilka dni , że już nie ma happy hours. Natomiast ulotki sugerują, że happy jest
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • Maidenowiec
                                Senior
                                • 07-2004
                                • 2287

                                Ależ ja nie w celu obrony kelnera Po prostu chciałem sobie zobrazować ogrom Twojej krzywdy. Bardzo lubię to podejście pt. "każde piwo kupię w barze, bo nie dam się oszwabić żadnej kelnerce, jeszcze krzywo na mnie spojrzy jak nie dam napiwku". Serce mi krwawi jak widzę taki brak pomocy dla ludu pracującego od czołowego wojownika o równość i sprawiedliwość.
                                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                                Thou shallt not spilleth thy beer!

                                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎