Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Most Poniatowskiego - wieżyca A-22, Czeska Baszta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • czeskabaszta
    replied
    Witamy,

    W najbliższych 3 tygodniach będzie u Nas można skosztować z beczki m.in.:

    Pivovar Jelinkova Vila - Harrach 12 Svetly Lezak
    Pivovar Jelinkova Vila - Harrach 14 American Pale Ale (premiera)
    Podklasterni Pivovar Trebic - Cornel 12 Red Ale
    Podklasterni Pivovar Trebic - Cornel 14 India Pale Ale
    Pivovar Matuska - Raptor 15 India Pale Ale
    Pivovar Konicek - Ryzak, Grosak, Vranik

    oraz wiele innych.
    Będziemy informować co i kiedy.

    Do zobaczenia,

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Witamy,

    Zapraszamy na beczkowe:

    Poutnik 12 Svetly Lezak
    Krakonos 10 Tmave Vycepni

    Na podpięcie czeka:

    Vyskovsky 11 Dzban Svetly Lezak


    O godz. 20.40 będzie u Nas można także obejrzeć rewanżowy mecz eliminacji Ligi Mistrzów:

    Legia Warszawa - Molde FK


    Do zobaczenia,

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Witamy,

    Zapraszamy na beczkowe:

    Konicek 11 Ryzak Svetly Lezak
    Chotebor 10 Svetle Vycepni

    Na podpięcie czekają:

    Policka 11 Otakar Svetly Lezak
    Kout na Sumave 12 Svetly Lezak

    Do zobaczenia,

    Czeska Baszta

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Witamy,

    Zapraszamy na piwo beczkowe:

    Konicek 11 Ryzak Svetly Lezak
    Hukvaldy 14 Polotmavy Special

    Na podpięcie czeka:

    Policka 12 Zavis Svetly Lezak


    a od godz.18.55 na transmisję meczu eliminacji Ligi Mistrzów:

    Molde FK - Legia Warszawa


    Do zobaczenia,

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Witamy,

    We wtorek 30 lipca od godz. 18.00 zapraszamy na wyśmienite beczkowe piwo, w nalewaku popłynie po długiej przerwie:

    Minipivovar u zastavky - Hukvaldska 14 Polotmavy Special

    Zapraszamy,
    Last edited by czeskabaszta; 29-07-2013, 08:07.

    Leave a comment:


  • purc
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika czeskabaszta Wyświetlenie odpowiedzi
    No właśnie, człowiek pisze jeden post, potem drugi a Ty czytasz i tak nie rozumiesz.
    Wszystko jest w Twojej głowie, u Nas nic się nie zmieniło w odbiorze Twojej osoby.
    Wiemy, czego się po Tobie można spodziewać, Ty wiesz o czym czasem z Tobą dyskutujemy przy barze, że poruszamy z Tobą kontrowersyjne tematy.
    Z naszej strony nikt się na "śmierć i życie" nie obraża na Ciebie, bo póki co nikt według Nas jeszcze żadnej ostatecznej granicy nie przekroczył. Oczywiście masz świadomość tego, że ta sytuacja może się zmienić po każdej ze stron, ale na razie nie ma takiej potrzeby.
    Jeśli wybierzesz na zawsze swoją "poprawność polityczną/światopoglądową" etc., to masz teraz do wyboru w Warszawie taki wachlarz knajp, w których nikt Cię przy barze o nic niestosownego według Ciebie nie zagada, że nie musisz nas brać w ogóle pod uwagę.
    Jeśli natomiast Ci przeszło, zapraszamy.

    Ps. Niestosowne i infantylne jest czynienie Nam uwag na temat pieniędzy. To twój wybór na co je wydajesz, jesteś dorosły. My swoje pozyskujemy z kliku źródeł utrzymania, w tym od ponad 2 lat z Czeskiej Baszty, przy wsparciu bardzo wielu stałych Klientów, w tym także Ciebie.
    Pewnie to już nikogo nie obchodzi - pisząc o wydanych pieniądzach chciałem zaznaczyć jak ważna była dla mnie ta knajpa , gdzie fajnie było pogadać z Karolem za barem, albo gdzie spotkałem bardzo interesujących ludzi przy albo niedaleko baru. Uważam, że Karol powinien chronić specjalnych /wiernych/ klientów przed chuliganami. Nie zrobił tego. Ja mam 59 lat, Karol trochę ponad 30, a chuligan dwadzieścia parę. Oczekuję publicznych przeprosin i obietnicy,że taka sytuacja się nigdy nie powtórzy.
    Last edited by ART; 29-07-2013, 07:41. Powód: cyt.

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Witamy,

    We wtorek 16 lipca od godz. 16.00 po raz drugi zapraszamy na beczkową IPA z Trebici:

    Podklasterni Pivovar Trebic - Cornel 14 India Pale Ale

    Do zobaczenia,
    Attached Files

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Witamy,

    Zapraszamy na beczkowe:

    Kout Na Sumave 12 Svetly Lezak
    Vyskovsky 14 General Svetly Special
    Svijany 13 Knezna Tmavy Special

    Na podpięcie czekają:

    Poutnik 12 "Horky" Svetly Lezak
    Konicek 14 Grosak Polotmavy Special

    Do zobaczenia,

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Witamy,

    Właśnie podpięliśmy kolejną premierę z beczki.

    Zapraszamy na:

    Podklasterni Pivovar Trebic - Urban 13 Polotmavy Special

    Do zobaczenia,

    Czeska Baszta

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Zapraszamy na beczkową premierę.
    Na jednym z kranów właśnie pojawił się:

    Podklasterni Pivovar Trebic - Cornel 12 Red Ale

    Do zobaczenia,

    Czeska Baszta
    Attached Files
    Last edited by czeskabaszta; 09-07-2013, 20:38.

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Witamy,

    W sobotę zapraszamy na beczkowe:

    Vyskovsky 11 Rezak
    Kocour 11 American Pale

    Na podpięcie czeka:

    Podklasterni Pivovar Trebic - Urban 12 Svetly Lezak (premiera)

    Zapraszamy,

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie bardzo rozumiem ten przekaz. Czy mam prawo czy też nie mam prawa przyjść na piwo?.
    No właśnie, człowiek pisze jeden post, potem drugi a Ty czytasz i tak nie rozumiesz.
    Wszystko jest w Twojej głowie, u Nas nic się nie zmieniło w odbiorze Twojej osoby.
    Wiemy, czego się po Tobie można spodziewać, Ty wiesz o czym czasem z Tobą dyskutujemy przy barze, że poruszamy z Tobą kontrowersyjne tematy.
    Z naszej strony nikt się na "śmierć i życie" nie obraża na Ciebie, bo póki co nikt według Nas jeszcze żadnej ostatecznej granicy nie przekroczył. Oczywiście masz świadomość tego, że ta sytuacja może się zmienić po każdej ze stron, ale na razie nie ma takiej potrzeby.
    Jeśli wybierzesz na zawsze swoją "poprawność polityczną/światopoglądową" etc., to masz teraz do wyboru w Warszawie taki wachlarz knajp, w których nikt Cię przy barze o nic niestosownego według Ciebie nie zagada, że nie musisz nas brać w ogóle pod uwagę.
    Jeśli natomiast Ci przeszło, zapraszamy.

    Ps. Niestosowne i infantylne jest czynienie Nam uwag na temat pieniędzy. To twój wybór na co je wydajesz, jesteś dorosły. My swoje pozyskujemy z kliku źródeł utrzymania, w tym od ponad 2 lat z Czeskiej Baszty, przy wsparciu bardzo wielu stałych Klientów, w tym także Ciebie.
    Last edited by czeskabaszta; 06-07-2013, 08:54.

    Leave a comment:


  • purc
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika czeskabaszta Wyświetlenie odpowiedzi
    Marek,

    My, Karole, na bieżąco analizujemy naszą pracę i naszych pracowników, rozmawiamy, oceniamy siebie, dokonujemy rachunku sumienia, wyciągamy wnioski, czasem razem, czasem każdy z osobna w różnych momentach.
    Ani nie zgadzamy się z wersją ostatniego zdarzenia przedstawioną przez Ciebie ani nie wyciągamy z niego wniosków i konsekwencji tylko wobec Ciebie i tylko radykalnych.
    Zrobisz co zechcesz, wybór należy do Ciebie, dla Nas sprawa jest zamknięta, bo wiemy jak w przyszłości postępować.

    "...błędy są źródłem pokory, jeśli masz mózg a nie próżnię, bo wyssał go egoizm..."

    Przepraszam za offtopy.
    Nie bardzo rozumiem ten przekaz. Czy mam prawo czy też nie mam prawa przyjść na piwo?
    /nie znaczy to, że przyjdę - chcę tylko wiedzieć - jako klient, który w Waszej knajpie wydał około 10 tys. zł przez 2 lata - czy lepiej kolejne środki zainwestować np.w III filar/.
    Last edited by purc; 06-07-2013, 03:45.

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Tylko kanały naziemnej tv cyfrowej.
    Last edited by czeskabaszta; 05-07-2013, 13:04.

    Leave a comment:


  • emes
    replied
    Polsat Sport działa u Was ?

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎