Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Górczewska 228, Wlazł Kotek [zamknięte]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bayern71
    Senior
    • 06-2006
    • 1004

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
    Ale są i dobre wieści. Chciałbym wstępnie zaprosić wszystkich na Happy Weekend Svijanowego Kija - ostrożna data 17-18-19 luty. W planie Knezna, Knize, Rytir i Maz 11%.
    Mamy czas na przemyslenie oferty do poniedziałku, wtorku. Czekam na sugestie do tego czasu. Pozdrawiam. Sławek
    No. I to jest dobra koncepcja.
    Wczoraj wpadłem na szybkie 4, bo dziś wyrabiam nadgodziny. Pannini bardzo smaczne.
    Ta promocja na piwo chyba zbyt głęboka. Myślę, że 6/sztukę tez byłaby magnesem. Ale mam jedną uwagę - nie znają was w okolicy. Kolega nie mógł trafić, pytał kilku osób (w tym ochronę) bez powodzenia. Trzeba chyba jakąś akcję ulotkową zrobić (albo potykacze czy coś takiego ustawić), bo to osiedle jest całkiem spore.

    Comment

    • fuliano
      Senior
      • 07-2010
      • 1825

      akcja ulotkowa była, u mnie w skrzynce się pojawiła

      Comment

      • fuliano
        Senior
        • 07-2010
        • 1825

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika travel Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja też byłem wczoraj i niestety stwierdzam, że w kolegach z tego portalu energia dawno temu chyba wygasła Były zaledwie dwie osoby i to wszystko ! A gdzie reszta, co tak głośno krzyczała ??
        Może na jakąś rotację czekają

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika travel Wyświetlenie odpowiedzi
          W każdym razie Proimatora Weizen i Stout butelkowy bardzo dobre.
          I Ty Brutusie? Piwo butelkowe w knajpie pijesz?
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            I Ty Brutusie? Piwo butelkowe w knajpie pijesz?
            Warzechow zaprezentował klasę. Butelkowa pszenica pychota, powrót do wielkiej formy (24.12.12). W dodatku za piątke. Beczkowego ciemniaka spróbowałem próbkę i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że to nie moja bajka.
            Przykro patrzeć na pustki w lokalu z czeskim piwem za piątkę w piątek...
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Daj czas czas ludziom, by do nich dotarła ta informacja.
              Poza tym pogoda...

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika travel Wyświetlenie odpowiedzi
                To raczej SCD, czyli Syndrom Ciężkiej D....y kolego.
                Fakt, że szaleństwa w wyborze nie było.
                Nie przypominam sobie twojej d... na jakimkolwiek spotkaniu piwnym. Dużo waży? Może daj zdjęcie. Tylko zdejm kapelusz!

                Wiem. Ten post jest naganny. Przynajmniej mam tego świadomość (taka subtelna różnica).

                Comment

                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2295

                  Byłem tam wczoraj wieczorem. Lane piwa bez promocji po 8 zł., więc wolałem wziąć butelkę Rezanego za 6 zł.
                  Z dotarciem nie było tak źle, pomógł szyld z kotkiem dostrzeżony z daleka.
                  W sobotni wieczór pusto, dwie osoby przy barze. Nie wróży to najlepiej.

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    Posty odbiegające od tematu, jakim jest w dalszym ciągu Wlazł kotek zostały usunięte.
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • pga
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 126

                      Ekipa zetkowa dziękuje za miłe przyjęcie

                      Comment

                      • kibi
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 1875

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pga Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ekipa zetkowa dziękuje za miłe przyjęcie
                        Przyłączamy się!

                        Comment

                        • Tapir
                          Senior
                          • 10-2009
                          • 730

                          Jesli mnie dzis mroz nie pokona to pewnie zajrze ok. 20 i w zwiazku z tym mam 2 pytania:
                          - co aktualnie w kranach?
                          - czy nadal macie tarte ze szpinakiem (a to wazny argument bo chce zabrac swoja sojowa narzeczona)?
                          - czy jest u was wifi?
                          Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                          Comment

                          • Mason
                            Senior
                            • 02-2010
                            • 3280

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tapir Wyświetlenie odpowiedzi
                            chce zabrac swoja sojowa narzeczona
                            Wiem, że bywają dmuchane narzeczone, ale żeby sojowe? Sojowe kotlety, parówki, smalec widziałem, ale narzeczoną? Czego to teraz ludzie nie wymyślą
                            JEDNO PIVKO NEVADI!

                            Comment

                            • Komar_Pafnucy
                              Senior
                              • 08-2005
                              • 1114

                              Fifirifi znaczy WIFI jest.

                              Multitap Crawl
                              Multitap Crawl na Facebook

                              "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                              Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                              Comment

                              • Tapir
                                Senior
                                • 10-2009
                                • 730

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wiem, że bywają dmuchane narzeczone, ale żeby sojowe? Sojowe kotlety, parówki, smalec widziałem, ale narzeczoną? Czego to teraz ludzie nie wymyślą
                                Przy obecnych mrozach sojowe sprawdzaja sie najlepiej

                                Ktos jeszcze sie dzis wybiera?
                                Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎