Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Górczewska 228, Wlazł Kotek [zamknięte]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
    a na rozstanie dowiedziałem się że dziś piwka po 8
    Po ile ten Primator? Brak słów.
    Właśnie wróciłem z pubu, gdzie za trzy Primatory (Polotmave i Lezaki) zapłaciłem 12,00.
    A koszt dostawy ten sam...
    Last edited by Pendragon; 22-01-2012, 20:43.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • bayern71
      Senior
      • 06-2006
      • 1004

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
      W każdym bądź razie wykończyłem dziś lagera, by przejść na ciemne, a na rozstanie dowiedziałem się że dziś piwka po 8, a w poniedziałki tylko po 5.
      Jeśli piwa klasy Primatora będą po 8, to czarno widzę przyszłość. Za złotówkę więcej trafiają się w CzB unikaty. Za tą cenę odpadną też chyba klienci przypadkowi.
      Radziłbym przemyśleć politykę cenową. Wydaje mi się, że może pojawić się problem po "miesiącu miodowym"

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
        Jeśli piwa klasy Primatora będą po 8, to czarno widzę przyszłość. Za złotówkę więcej trafiają się w CzB unikaty. Za tą cenę odpadną też chyba klienci przypadkowi.
        Radziłbym przemyśleć politykę cenową. Wydaje mi się, że może pojawić się problem po "miesiącu miodowym"
        Bez przesady, lane czeskie piwa w cenie 8 zł to bardzo dobra cena, ile jest lokali serwujących Warkę, Lecha czy tyskie w takiej cenie, a co dopiero czeskie z beki
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • jotpecet
          Member
          • 01-2008
          • 35

          #94
          I ja dzisiaj zajrzałem.
          Tmavý Primátor wszedł mi bezproblemowo, chodź może troszeczkę za zimne.
          A pszenica już gorzej, ale nie z powodów smakowych... Błagam, następnym razem (zwłaszcza że powiedziałem miłej Pani nalewającej że ja sobie spokojnie poczekam aż piana opadnie), nie traktujcie nalewanego piwa łyżeczką.

          Mimo to wpadnę do Was na pewno jeszcze nie raz. Zwłaszcza na panini z salami i suszonymi pomidorami.

          Comment

          • fuliano
            Senior
            • 07-2010
            • 1825

            #95
            wczoraj też łyżeczkowali

            Comment

            • warzechow
              Senior
              • 07-2005
              • 354

              #96
              Fuliano - gadaliśmy o takiej dogrywce, nie było dzisiaj Mikołaja, oraz kontakt ze mną prawie żaden, a wina moja bo faktycznie ustaliłem z Maciejem ( młody człowiek za barem - wczoraj mało widoczny, bo zajmował się pierogami i panini ) dogrywkę w poniedziałek. Ale nic straconego - jeszcze wrócimy do tematu.
              Pendragon - 3 primatory kupujemy za 9, no nie da się sprzedac za 12
              Bayern71 - oj żebyś wiedział, że myślimy. Głównie nad Wami ( browarbizowcy ). Klient z ulicy ( typu lokalny mieszkaniec, nie fanatyk piwny ) kupi czeskie piwo z kija za taką cenę - ma blisko, jego zdanie o Primatorze nie jest tak bezwzgledne jak Twoje , wypije 1-2 piwa bez problemu. Oczywiscie czas pokaze. Natomiast pomyśl proszę ( prosba do wszystkich ), jak ładnie zaakcentować cenowo browarbizowców w stosunku do "normalnych klientów". Piszę "ładnie" w stosunku do normali. Takie poniedziałki typu 5 pln, są dedykowane sa dla Was, ale normal tez się łapie - przecież nie powiem mu, że nie jest z forum, to płaci 8. Jednym słowem jest duzo jeszcze do ustalenia.
              W tygodniu ustalę z Darsem co mogą nalać na specjalne zamówienie - wieści podrzucę oczywiście.

              Comment

              • warzechow
                Senior
                • 07-2005
                • 354

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jotpecet Wyświetlenie odpowiedzi
                I ja dzisiaj zajrzałem.
                Tmavý Primátor wszedł mi bezproblemowo, chodź może troszeczkę za zimne.
                A pszenica już gorzej, ale nie z powodów smakowych... Błagam, następnym razem (zwłaszcza że powiedziałem miłej Pani nalewającej że ja sobie spokojnie poczekam aż piana opadnie), nie traktujcie nalewanego piwa łyżeczką.

                Mimo to wpadnę do Was na pewno jeszcze nie raz. Zwłaszcza na panini z salami i suszonymi pomidorami.
                Wiemy, że nie nalezy łyżeczkować. Gadalismy zresztą o tym wczoraj. Będzie szkolenie typu - jak spokojnie poczekać na opad piany
                Dobrze, że panini było bez zastrzeżeń.

                Comment

                • emes
                  Nadszyszkownik Chmielowy
                  • 08-2003
                  • 4275

                  #98
                  Ciekawy i klimatyczny lokal, dobre piwo, pyszne pianini z łososiem. Ciekawe urozmaicenie piwnej mapy stolicy. Szkoda, że pub nie jest w mojej okolicy, ,,odległość'' np autobusowa ode mnie, to prawie godzina drogi.

                  Comment

                  • Komar_Pafnucy
                    Senior
                    • 08-2005
                    • 1114

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ciekawy i klimatyczny lokal, dobre piwo, pyszne pianini z łososiem. Ciekawe urozmaicenie piwnej mapy stolicy. Szkoda, że pub nie jest w mojej okolicy, ,,odległość'' np autobusowa ode mnie, to prawie godzina drogi.
                    Ode mnie też, ale pewnie zajrzę parę razy w drodze do Progresji gdzie nota bene czeskie piwa butelkowe są po 10 zł.

                    Pierogi z mięsem też dobre.

                    Multitap Crawl
                    Multitap Crawl na Facebook

                    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Ufff. Jesteście solą i orzeszkami ziemnymi tej ziemi. Szkoda że wszyscy się nie zdrzemnęliście, to bym nie musiał sam pod koniec siedzieć. No cóż, nie każdy myśli perspektywicznie.

                      Salka na dole bardzo przyjemna. Mnie też piwo wydało się za zimne, a ponadto trochę za bardzo nagazowane (głównie pils, który zresztą był taki sobie). Polotmave niezłe, dobra pszenica, na tmave się nie załapałem.

                      PS Czy wspominałem, że tarta szpinakowa bardzo dobra?

                      Comment

                      • Komar_Pafnucy
                        Senior
                        • 08-2005
                        • 1114

                        Dla ciebie to piwo okazało się przede wszystkim za mocne. Co więcej akurat wtedy wpadli paparazzi.

                        Multitap Crawl
                        Multitap Crawl na Facebook

                        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Wiem o tym i zamierzam zbić na tym kapitał medialny (niedługo rusza szoł "Jak oni zasypiają").

                          Comment

                          • wpadzio
                            Senior
                            • 06-2011
                            • 2645

                            Żą - libertyński mistrz ciętej riposty

                            Gęba mi się śmieje od ucha do ucha i zahacza o potylicę jak czytam Twoje posty.
                            Twoje zdrowie!
                            Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                            Serviatus status brevis est
                            3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Ja może nie mam po drodze ale i tak bliżej niż miałem do Odessy. Lokal mnie się podobał, jedzenie bardzo dobre. Piwo OK (polotmave całkiem całkiem mimo, że nie jest to mój ulubiony gatunek). 8 zeta wydaje się trochę sporą ceną jak na połozony na uboczu lokal osiedlowy ale zobaczymy jak to wyjdzie. Najwazniejsze, że planowane sa promocje itp... Super, że jest TV i mozna się będzie umawiać na meczyki.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • bayern71
                                Senior
                                • 06-2006
                                • 1004

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
                                Bayern71 - oj żebyś wiedział, że myślimy. Głównie nad Wami ( browarbizowcy ). Klient z ulicy ( typu lokalny mieszkaniec, nie fanatyk piwny ) kupi czeskie piwo z kija za taką cenę - ma blisko, jego zdanie o Primatorze nie jest tak bezwzgledne jak Twoje , wypije 1-2 piwa bez problemu. Oczywiscie czas pokaze. Natomiast pomyśl proszę ( prosba do wszystkich ), jak ładnie zaakcentować cenowo browarbizowców w stosunku do "normalnych klientów". Piszę "ładnie" w stosunku do normali. Takie poniedziałki typu 5 pln, są dedykowane sa dla Was, ale normal tez się łapie - przecież nie powiem mu, że nie jest z forum, to płaci 8. Jednym słowem jest duzo jeszcze do ustalenia.
                                No dobra. Skoro wszystkim piwo smakowało to nie będę się czepiał. Ale mam nadzieję, że piwa będą rotować.
                                Jeśli chodzi o ceny to musi decydować kalkulacja finansowa (no bo ja czynszu nie zapłacę jakby Wam brakowało). Choć cena 8/piwo wydaje mi się wygórowana jak ten rejon miasta. Ale też nie znam okolicy dobrze. Jesteście zlokalizowani na chyba nowym osiedlu więc jak kogoś stać na płacenie 9000/metr mieszkania to pewnie wyda i 8 na piwo.
                                Tańsze poniedziałki są dobrym pomysłem (chociaż z pracy w firmie zarządzającej centrum handlowym pamiętam, że nie wspiera się promocjami okresów martwych - ale może jest to inna specyfika). Jednakowoż ja się raczej w takie dni wybierał nie będę bo we wtorek trzeba dotrzeć do pracy.
                                Jeśli chodzi o wyróżnienie osób z browarbizu to dobre rozwiązanie stosuje łódzka piwoteka - zniżki dla premium użytkowników. Przy okazji wesprzecie rozwój inicjatywy browarbizowej.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎