Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Górczewska 228, Wlazł Kotek [zamknięte]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
    We Wlazłkotku jest telewizor, aby można było oglądnąć mecz Polska-Szwecja ok 16 ?
    Nie będzie meczu, będą skoki
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #77
      może multiroom? Skoki dziś i w niedzielę, jutro ręczna - przynajmniej 2 połowa
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • warzechow
        Senior
        • 07-2005
        • 354

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
        We Wlazłkotku jest telewizor, aby można było oglądnąć mecz Polska-Szwecja ok 16 ?
        Mamy takie urządzenie, jest płaskie i wisi na ścianie. Poniewaz traktujemy je po macoszemu oferta kanałów nie jest nie ma 1000 pozycji, ale mecz lub skoki są dostepne
        ( bo to chyba TVP2 i TVP1 ).
        Wyboru kanału dokona zwycięski właściciel najładniejszej etykiety rycerskiej jaką otrzymam w prezencie - przyznajcie sami, pomysł równie niezły, co bezczelny

        Comment

        • Komar_Pafnucy
          Senior
          • 08-2005
          • 1114

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
          A, to trochę zmienia postać rzeczy. Giełda nominalnie trwa do 14 więc zapewne w tych okolicach czasowych ekipa pojawi się u Was.
          A nie do 13?

          Multitap Crawl
          Multitap Crawl na Facebook

          "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
          Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
            Darek pisze, że 14. Ale też podejrzewam, że koło 13 będzie już finisz.
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • fuliano
              Senior
              • 07-2010
              • 1825

              #81
              Na spotkaniu pogiełdowym tradycyjnie wielka nudaa. Żą się obudził i postanowił zostać sam w momencie gdu wszyscy ostatni już wychodzić chcieli

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                #82
                Wlazł Kotek na płotek podrap po futerku na płocie
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • Tapir
                  Senior
                  • 10-2009
                  • 730

                  #83
                  A znalazł się w końcu pilot do telewizora? Bo dwóch wyżej podpisanych pilotów i dwie różne dyscypliny sportu na raz to chyba za wiele jak na ten lokal
                  Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                  Comment

                  • fuliano
                    Senior
                    • 07-2010
                    • 1825

                    #84
                    to o której dziś poprawkę robim?

                    Comment

                    • danhaj
                      Senior
                      • 04-2010
                      • 619

                      #85
                      A taki przy okazji, poprawcie sobie nazwę lokalu w tytule tematu, bo co ten kotek lub komu właściwie "wlał"?
                      Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

                      www.czechforum.pl

                      Comment

                      • fuliano
                        Senior
                        • 07-2010
                        • 1825

                        #86
                        pewnie w siebie wczorajsze primatory

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danhaj Wyświetlenie odpowiedzi
                          A taki przy okazji, poprawcie sobie nazwę lokalu w tytule tematu, bo co ten kotek lub komu właściwie "wlał"?
                          Miałem tyle zgłoszeń na temat błędnej nazwy, że zdurniałem. Okazało się że w ulotce giełdowej była literówka.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • warzechow
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 354

                            #88
                            Browarbizowcy.
                            Chciałem wszystkim podziękować za wczorajsze zapoznanie się z lokalem.
                            Dla mnie super sprawą okazało sie poznać osobiscie ludzi, których wcześniej kojarzyłem z wpisów na forum. Mam nadzieję, że spotkamy się w podobnym gronie jeszcze wiele razy.
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                            Miałem tyle zgłoszeń na temat błędnej nazwy, że zdurniałem. Okazało się że w ulotce giełdowej była literówka.
                            Nie sądziłem, że sprawa nazwy otrze się o tak wysokie instancje
                            Oficjalna nazwa to WLAZŁ KOTEK, natomiast na użytek własny i zróżnicowanie klienteli i stref czasowych ( rano kawka, szarlotka bla, bla, bla, a wieczorem konkrety ) rozdzieliliśmy się na WLAZŁ i WLAŁ KOTKA. Jak ktos miał w ręku czarno-białą ulotkę to wie o co idzie. Natomiast ja walnąłem literówkę w tytule tego wątku, miał być oficjalny Wlazł Kotek, ale z przyczyn powyższych juz tego nie zmieniałem.

                            Teraz tak. Po jutrzejszym dniu zostało ok. połówki przeniczniaka i nie ruszony tmavy. Pozostałości lagera - 5-8 piw zejdzie dzisiaj ( o ile nie okaże się niekonczącą beczką jak polotmawy ) i na jego miejsce podpinamy Tmavego.
                            Zapraszam jutro w poniedziałek od 16 na poprawiny, na tych samym rzecz jasna warunkach. Pozdrawiam. Sławek

                            Comment

                            • fuliano
                              Senior
                              • 07-2010
                              • 1825

                              #89
                              Czy tylko mi się wydawało, że te 4 beczki miały być opróżnione w stałej cenie 5zł, a już napewno dziś dogrywka w tej cenie? W końcu z docentem się umawiałem na dziś, ale nie zadzwonił.
                              W każdym bądź razie wykończyłem dziś lagera, by przejść na ciemne, a na rozstanie dowiedziałem się że dziś piwka po 8, a w poniedziałki tylko po 5.

                              Comment

                              • Komar_Pafnucy
                                Senior
                                • 08-2005
                                • 1114

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
                                Browarbizowcy.
                                Chciałem wszystkim podziękować za wczorajsze zapoznanie się z lokalem.
                                Dla mnie super sprawą okazało sie poznać osobiscie ludzi, których wcześniej kojarzyłem z wpisów na forum.
                                Dzięki za spotkanie, pszenicznego Primatora i bardzo atrakcyjną promocyjną cenę.

                                Multitap Crawl
                                Multitap Crawl na Facebook

                                "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                                Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎