Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Podwale 6-7, C. K. Browar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • toto
    Senior
    • 12-2006
    • 949

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antylop Wyświetlenie odpowiedzi
    Jednsk RISy które wybieram na ogół są smaczne
    czego nie można powiedzieć o piwach serwowanych
    obecnie w CK Browarze...
    Jeśli ktoś lubi degustować piwa z wadami bądź kwasiżury,
    nie można mu tego zabronić
    Kwasiżurów nie lubię, ale w 2012 i 2013 bywało w CK całkiem fajnie (patrz moje wpisy w tym temacie), więc co jakiś czas daję im szansę. Generalnie bywam tam jakieś 3 razy na rok (pomijając zmienną formę piw - nie ta atmosfera).

    Comment

    • Antylop
      Senior
      • 10-2009
      • 1415

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
      Kwasiżurów nie lubię, ale w 2012 i 2013 bywało w CK całkiem fajnie (patrz moje wpisy w tym temacie), więc co jakiś czas daję im szansę. Generalnie bywam tam jakieś 3 razy na rok (pomijając zmienną formę piw - nie ta atmosfera).
      Mam podobne podejście do Twojego w tym temacie.
      Było to moje pierwsze piwne miejsce w Krakowie (rok 2009)
      i mam do niego sentyment.
      Zawsze dawałem im szanse, jednak obecnie
      (po trzech pod rząd nieudanych wizytach)
      uważam że jest małe prawdopodobieństwo poprawy...
      Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9735

        Wieki całe tu nie byłem...
        Sobotni upalny wieczór, gwarno, ale tłumu nie ma. Kelnerki rozkojarzone... Wnętrze wiadomo, dość klimatyczne. Oferta restauracyjna spora, ale nie korzystaliśmy.
        Wziąłem zestaw degustacyjny - pięć piw po 125 ml. Jasne lekko goryczkowe, całkiem niezłe. Weizen wodnisty, bezpłciowy. Ingwer na szczęście mało imbirowy, zaskakująco sympatyczny. Dunkel również daje radę, ale ma jakiś podpalany posmaczek, który mi przeszkadza. Miodowe - czuć miód, chyba nawet za bardzo, lekko słodkawe - najbardziej podeszło Młodemu... .
        Chleb ze smalcem na poziomie "pijany Anglosas zeżre wszystko"...

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19170

          C.K. Dalej bez zmian. Dunkel taki jakiego pamiętam. Oktoberfest to chyba dawne jasne, bo tak smakuje. Gadżetów brak.

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Rewolucja zawitała do C.K. Od dzisiaj, jakoby, ma być lana "ajpa".

            Comment

            • Antylop
              Senior
              • 10-2009
              • 1415

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
              Rewolucja zawitała do C.K. Od dzisiaj, jakoby, ma być lana "ajpa".
              Miejmy nadzieję że będzie smaczniejsza od ich pozostałych piw...
              Zawitam do CK dziś lub jutro.
              Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                Wbrew wszystkim kontrowersjom wizyta była udana. Wystrój typowej piwiarni niemieckiej w formie hali, lubię to. Dzieciom smakował rosół (ogólnie dobre ceny na obiady), nam smakowała deska piw - najlepszy Ingwer i Miodowe. Miejsce na fajną biesiadę (są wieże piwne, duże drewniane stoły, atmosfera biesiady). Gdyby jeszcze zmieniono muzykę
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • holycrap
                  Member
                  • 10-2015
                  • 33

                  Nie polecam tego miejsca. Kilka pierwszych lat było ok. teraz to zwykła masówa, ze słabym piwem , kelnerkami oszustkami i muzyką aby nie można się było porozumieć. Wstyd mi że w moim mieście takie coś funkcjonuje jako browar restauracyjny.

                  Comment

                  • Antylop
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 1415

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika holycrap Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie polecam tego miejsca. Kilka pierwszych lat było ok. teraz to zwykła masówa, ze słabym piwem , kelnerkami oszustkami i muzyką aby nie można się było porozumieć. Wstyd mi że w moim mieście takie coś funkcjonuje jako browar restauracyjny.
                    Niestety potwierdzam to info.
                    Może z wyjątkiem kelnerek - dla mnie zawsze były miłe i uprzejme
                    Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                    Comment

                    • holycrap
                      Member
                      • 10-2015
                      • 33

                      CK Browar

                      Żeby nie wyglądało to na trollowanie to w CK polecam część restauracyjną a tam dobre jedzenie a jak już ktoś musi to imbirowe i weizen w ostateczności. Gdybym miał komuś polecać w Krakowie kolejność minibrowarów to 1 miejsce Stara Zajezdnia, potem Browar Lubicz a jak ktoś jest kompletnie zagubiony to CK. Dalej z knajp to bardzo znane Strefa Piwa na Józefa i Non Iron na Marka.

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika holycrap Wyświetlenie odpowiedzi
                        Żeby nie wyglądało to na trollowanie to w CK polecam część restauracyjną a tam dobre jedzenie a jak już ktoś musi to imbirowe i weizen w ostateczności. Gdybym miał komuś polecać w Krakowie kolejność minibrowarów to 1 miejsce Stara Zajezdnia, potem Browar Lubicz a jak ktoś jest kompletnie zagubiony to CK. Dalej z knajp to bardzo znane Strefa Piwa na Józefa i Non Iron na Marka.
                        A to w Zajezdni bywa piwo?

                        Zapomniałeś o TEA Time, moim zdaniem krakowski pewniak.

                        Comment

                        • pizmak666
                          Senior
                          • 12-2006
                          • 1898

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                          A to w Zajezdni bywa piwo?

                          Zapomniałeś o TEA Time, moim zdaniem krakowski pewniak.
                          Od kiedy?
                          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Od kiedy?
                            Statystycznie szansa wypicia tam niezepsutego piwa jest większa niż w CK czy Zajezdni. A od kiedy to sam wiesz...

                            Comment

                            • holycrap
                              Member
                              • 10-2015
                              • 33

                              Do TEA TIMU jakoś do tej pory nie trafiłem czego bardzo żałuję ale muszę się zgodzić że żaden z krakowskich minibrowarów do tej pory nie uwarzył piwa wybitnego. Mimo tego Imbirowe z Zajezdni uważam za ponadprzeciętne.

                              Comment

                              • Pankracy
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2772

                                Ludeczkowie,

                                Ktoś wie co to za probiotyczne piwo z Lactobacillusami zamierzają robić w najbliższym czasie w CK Browarze?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎