Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

św. Marka 27, Non Iron

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tuborg22
    Junior
    • 01-2007
    • 27

    To nie sa bledy, ja pisze poprostu tak na forach i juz wiec nie musisz punktowac

    Comment

    • piowen
      Senior
      • 09-2007
      • 207

      Czy jest szansa, że na weekend przyjadą Kvasnicaki?
      "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

      Comment

      • NonIron
        PiwBiz
        • 04-2008
        • 269

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piowen Wyświetlenie odpowiedzi
        Czy jest szansa, że na weekend przyjadą Kvasnicaki?
        Svijanski Kvasar już jest, tylko czeka na miejsce. Myśle, że najpóźniej w czwartek go podepniemy. Opat-owskie Kvasnicaki przyjadą w czwartek późnym wieczorem, bądź nawet nocą. Będa także "Pepper" i "Kolendra" z beczki

        Mamy także kilka innych gatunków lanego Svijan-a. Weekend zapowiada się ciekawie

        Zapraszamy...

        Comment

        • NonIron
          PiwBiz
          • 04-2008
          • 269

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomek35 Wyświetlenie odpowiedzi
          Gdańsk pozdrawia Non Iron, na wiosnę wybieram się do Krakowa i chętnie powtórnie was odwiedzę
          Zapraszamy i pozdrawiamy serdecznie Gdańsk

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tuborg22 Wyświetlenie odpowiedzi
            To rozumiem, ze jak bede chcial zarezerwowac, a naprzyklad wtedy bedzie mecz to nie bede mogl to stali klienci przyjda, a inni kliencie to juz sa beeee i wogole, kompletna dyskryminacja!!
            Czy nie rozumiesz idei stałego klienta? Pod każdą szerokością geograficzną mają uprzywilejowaną pozycję, w wielu miejscach mają swój stolik na którym nawet jak ich nie ma, nikt nie ma prawa siadać. I jest to zrozumiałe i własnie piekne. A osobie bywającej od dzwonu do dzwonu jak postoi na meczu przez trochę czasu korona z głowy nie spadnie.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • Tuborg22
              Junior
              • 01-2007
              • 27

              Tylko ze ja nie bywam od dzwonu do dzwonu, tylko prawie codziennie Ogolnie mnie to zbulwersowalo... Jesli wlasciciel albo przedstawiciel pisze, ze nie rezerwuja miejsc na mecze, to powinni zaznaczyc (nawet na stronie internetowej), ze nie dotyczy to znajomych, chodzi mi o to zeby nie wprowadzac niewtajemniczonych w błąd.
              PS. Dalej czekam na piwko w petach.

              Comment

              • Cez
                Senior
                • 01-2003
                • 1789

                To przedstaw się w kanjpie a nie robisz sceny
                Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                Comment

                • pizmak666
                  Senior
                  • 12-2006
                  • 1898

                  "Tylko ze ja nie bywam od dzwonu do dzwonu, tylko prawie codziennie Ogólnie mnie to zbulwersowało... Jeśli właściciel albo przedstawiciel ..."-kolego jakbyś bywał tam prawie codziennie to byś wiedział kim jest ten Pan .Trochę szacunku i pokory a dowiesz się jak funkcjonuje ten lokal i inne ... .Pozdrowienia dla Pana zza baru
                  „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                  "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                  Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    Mam wrażenie, że Krakusy zachowują się po krakusowsku To oczywiście żart
                    A powaznie robicie z igły widły - zawsze w każdym lokalu będą klienci bardziej uprzywilejowani i mniej bo stolikó jest tyle ile jest. Jeszcze raz przypomnę Wam sytuację czeską - w wielu lokalach są stoliki które nawet jak są puste nie wolno tam nikomu siadać bo są dla wybranych klientów (stamgastów). Juz widzę jak tuborg robi a wanturę o to, że nie mogli usiąść a przecież jest wolne. A rto jest po prostu TRADYCJA i SZACUNEK dla pewnych gości którzy przychodzą do lokalu latami i zparzyjaźniają się z obsługą/właścicielem.

                    W Rybitwie najlepszej swego czasu knajpie Warszawy, panowie by Wam się nie podobało bo też były miejsca dla wybranych których nie moglibyście zająć. A dla nas to był drugi dom i dlatego mieliśmy przywileje. Trudno jeżeli tego nie rozumiecie.
                    Last edited by VanPurRz; 04-12-2008, 08:55.
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • NonIron
                      PiwBiz
                      • 04-2008
                      • 269

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Pozdrowienia dla Pana zza baru
                      Pozdrawiam

                      Comment

                      • NonIron
                        PiwBiz
                        • 04-2008
                        • 269

                        Pomijając tematy okołopiwne.
                        Zapraszamy na:
                        OPAT Specjalni pivo poltmave 17% ekst. 6,6 alk.

                        oraz
                        - Radegast 10%
                        - Vielkopopovicky Kozel Cerny i Svetly
                        - Skalak 12%
                        - Corgon Tmavy i Svetly

                        W oczekiwaniu jak już wspominaliśmy SVIJANY Kvasnicak 6% alk
                        oraz inne ale ten, że niepasteryzowany "pójdzie" na pierwszy ogień.

                        OPAT-woskie specyjały dojadą dopiero w sobote koło południa (problemy transportowe )

                        Zapraszamy

                        Comment

                        • Tuborg22
                          Junior
                          • 01-2007
                          • 27

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                          A powaznie robicie z igły widły - zawsze w każdym lokalu będą klienci bardziej uprzywilejowani i mniej bo stolikó jest tyle ile jest. Jeszcze raz przypomnę Wam sytuację czeską - w wielu lokalach są stoliki które nawet jak są puste nie wolno tam nikomu siadać bo są dla wybranych klientów (stamgastów). Juz widzę jak tuborg robi a wanturę o to, że nie mogli usiąść a przecież jest wolne
                          To zle widzisz, sam wiem, o co chodzi i mam w pradze w jednej knajpie swoje miejsce... chodzi mi o to, zeby nie wprowadzac ludzi w blad.
                          Last edited by Tuborg22; 04-12-2008, 14:35.

                          Comment

                          • NonIron
                            PiwBiz
                            • 04-2008
                            • 269

                            Kvasnicak podpięty, kończy sie Kozel Svetly, którego zastąpi Cerna Hora 12%

                            Zapraszamy

                            Comment

                            • piowen
                              Senior
                              • 09-2007
                              • 207

                              OPAT-woskie specyjały dojadą dopiero w sobote koło południa (problemy transportowe )
                              To dobrze, w niedzielę o 14:01 będą w sam raz
                              "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

                              Comment

                              • MarcinKa
                                Senior
                                • 02-2005
                                • 2729

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika NonIron Wyświetlenie odpowiedzi
                                Kvasnicak podpięty...
                                Wczoraj z Krakusem i toto delektowaliśmy się nim i nie tylko. Na koniec spotkania podpięto genialne ciemne piwo. Ja odprowadzałem Krakusa, toto zamawiał piwo, za chwilę wychodził, i w tym zamieszaniu nie dopytałem dokładnie co mi tak smakuje.
                                Pytanie do NonIrona, co to było.
                                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎