Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

św. Wawrzyńca 12, Stara Zajezdnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #16
    Trzy Korony w Puławach też mają ogromną hale restauracyjną z piwem i jedzeniem i nic z tego nie wynika. Już głowa w tym managera, by tę krakowską wypełnił.

    Comment

    • pablito_81
      Junior
      • 06-2012
      • 2

      #17
      Ale chyba nie ma co porównywać Krakowa i Puław jeśli chodzi o potrzeby konferencyjno-eventowe. Do tego w Krakowie brakuje duzych miejsc. A Stara Zajezdnia wraz z Muzeum na przeciwko ma ogromny potencjał !

      Comment

      • pizmak666
        Senior
        • 12-2006
        • 1898

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Już głowa w tym managera, by tę krakowską wypełnił.
        Który właśnie zaczął działać
        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #19
          Czekam na kolejne entuzjastyczne wpisy dotyczące możliwości lokalu a pomijające walory istotne dla tego forum. Zwłaszcza wpisy kolegów i koleżanek zarejestrowanych pięć minut temu

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #20
            A jakie to są istotne?

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              #21
              Dla mnie coś wiecej niż krótkie: "piwo-rewelacja", na cały akapit wypowiedzi. Bo szczerze to dynda mi potencjał "iwentowy" obiektu.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #22
                To idź tam i opisz. Opinie o konkretnym piwie mają swoje dedykowane wątki w innym dziale. Lokal ma taką a nie inną kubarurę i nie jest to typowa knajpka a la pub, więc nie powinny dziwić powyższe opinie odwiedzających. Lokal został uruchomiony na Euro 2012 i zamierza wykorzystać swój potencjał pod tym kątem.

                Comment

                • toto
                  Senior
                  • 12-2006
                  • 949

                  #23
                  Byłem znów wczoraj na drugiej połowie meczów. Na 3 telebimach Anglia - Ukraina, na kilkunastu telewizorach z boków - Francja - Szwecja. Można było oglądać jednocześnie. Ludzi dość sporo ilościowo, ale i tak mnóstwo wolnej przestrzeni.
                  W stosunku do pierwszej, nieudanej smakowo wizyty było zdecydowanie lepiej. Pszeniczne całkiem niezłe, bananowo-kwaskowe, ale praktycznie bez goździkowych fenoli. Jasne wyraźnie słodowo-chlebowe, też nawet całkiem znośne, choć bez uniesień. W porównaniu do poprzedniego spróbowania dużo lepsze. No ale za pierwszym razem jasne sprawiało wrażenie jakby zaczynało się już psuć.
                  Pojawiły się też podstawki Spiża.
                  Last edited by toto; 20-06-2012, 15:57.

                  Comment

                  • MarcinKa
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 2729

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    To idź tam i opisz. ...
                    Ja chciałem tam iść w ostatnią sobotę, ale.... mnie nie wpuścili.
                    Wpuszczali tylko na rezerwację (to było przed popisem naszych Orł..... znaczy Wróbelków).
                    Wylądowałem w Strefie-Piwa i było pysznie. No ale wiadomo, piwnie Strefa miażdży kolosa z Wawrzyńca
                    Jak będą boks też puszczać to będzie super.
                    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                    Comment

                    • AlbertWrith
                      Junior
                      • 06-2012
                      • 6

                      #25
                      pozwolę sobie tylko na mały skok w przeszłość ...





                      a tu teraz stoją kadzie ...



                      wcześniej to miejsce gościło tor gokartowy (gdzie trenował z powodzeniem junior Kubica ) potem niestety popadło w ruinę.

                      p.s. nie jestem managerem ;p no i mi zasmakowało to ciemne

                      Comment

                      • pizmak666
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 1898

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AlbertWrith Wyświetlenie odpowiedzi
                        pozwolę sobie tylko na mały skok w przeszłość ...

                        p.s. nie jestem managerem ;p no i mi zasmakowało to ciemne
                        Pewnie jego zastępcą
                        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                        Comment

                        • AlbertWrith
                          Junior
                          • 06-2012
                          • 6

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Pewnie jego zastępcą
                          i po co ta złośliwość bo nie rozumiem?

                          Comment

                          • pizmak666
                            Senior
                            • 12-2006
                            • 1898

                            #28
                            Pierwszy post na forum w pierwszym dniu po zarejestrowaniu chwalący otwarty raptem 2 tyg. temu lokal.Jak dla mnie jest prawdopodobieństwo graniczące z pewnością że to próba reklamy którą w takim miejscu i w takiej formie się brzydzę.
                            „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                            "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                            Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                            Comment

                            • AlbertWrith
                              Junior
                              • 06-2012
                              • 6

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Pierwszy post na forum w pierwszym dniu po zarejestrowaniu chwalący otwarty raptem 2 tyg. temu lokal.Jak dla mnie jest prawdopodobieństwo graniczące z pewnością że to próba reklamy którą w takim miejscu i w takiej formie się brzydzę.
                              ... możesz wskazać miejsce w moim poście gdzie chwalę lub w jakiś inny sposób zachęcam do odwiedzenia tego miejsca ?? bo jakoś mi to umkneło. Zdjęcia pochodzą z prywatnej kolekcji. Z tego co wiem operatorem Hali jest firma z Warszawy a ja jestem z KR ..... Oczywiście można mi zażucić brak lub zbyt małe nawiązanie do produkowanego tam browaru, ale jak juz dało się przeczytac na forum piwa własnego tam jeszcze nie ma a to co leją pochodzi z Katowic. każdy ma jakieś hobby - Twoje to piwo moje architektura. I może czasem warto czasem odłożyć kufel i spojrzeć dookoła siebie...

                              Comment

                              • venomous
                                Junior
                                • 07-2011
                                • 16

                                #30
                                Był ktoś jeszcze? Jakie warunki do oglądania euro? Są jacyś ludzie ?:] coś się zmieniło w kwestii piwa?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎