Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Straganiarska 2, Pułapka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    Pułapka odwiedzona tydzień temu. W samym centrum miasta, ładna okolica, fajny ogródek, w środku też dobrze. Na kranach jeszcze lepiej! Mamy tutaj casus wrocławskiego ZUPu, czyli: kranów nie ma wiele (10), ale na nich naprawdę dobrze wyselekcjonowana reprezentacja styli i browarów. Kupiłem i Bazyliszka, i Pracownię, i Artezana... Ceny dobre, odnosiłem wrażenie że czasem o 1 zł niższe niż w multitapach we Wrocławiu.

    Fajne miejsce, jeśli jeszcze kiedyś trafi mi się troche wolnego czasu w Gdańsku to chętnie tam wrócę.

    Comment

    • bartoszm
      Junior
      • 06-2013
      • 10

      Miejsce już chyba kultowe w Trójmieście, jeśli chodzi o krafty. Zawsze można trafić na coś ciekawego na kranach, a jeśli już w ostateczności totalnie nic nie przypasuje, to jest wybór butelek.

      Jedyne co mnie razi mocno, to kilkukrotnie przy zamawianiu piwa, spotykałem się z pytaniem/stwierdzeniem "ale ono jest drogie/to jedno z droższych piw jakie mamy/a wiem Pan że ono kosztuje 22 zł za 0,3" itd. Może nie wyglądam na bogacza, ale jeśli już decyduję się na konkretne piwo to również jestem świadomy ile kosztuje, a takie teksty zalatują mi lekko ocenianiem, czego bardzo nie lubię.

      Tak czy owak, polecam

      Comment

      • Antylop
        Senior
        • 10-2009
        • 1415

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bartoszm Wyświetlenie odpowiedzi
        Miejsce już chyba kultowe w Trójmieście, jeśli chodzi o krafty. Zawsze można trafić na coś ciekawego na kranach, a jeśli już w ostateczności totalnie nic nie przypasuje, to jest wybór butelek.

        Jedyne co mnie razi mocno, to kilkukrotnie przy zamawianiu piwa, spotykałem się z pytaniem/stwierdzeniem "ale ono jest drogie/to jedno z droższych piw jakie mamy/a wiem Pan że ono kosztuje 22 zł za 0,3" itd. Może nie wyglądam na bogacza, ale jeśli już decyduję się na konkretne piwo to również jestem świadomy ile kosztuje, a takie teksty zalatują mi lekko ocenianiem, czego bardzo nie lubię.

        Tak czy owak, polecam
        To bardziej dbałość niż ocenianie.
        Mi tego nie mówią ale jestem stałym klientem bez limitu PLN na piwo
        Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

        Comment

        • bartoszm
          Junior
          • 06-2013
          • 10

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antylop Wyświetlenie odpowiedzi
          To bardziej dbałość niż ocenianie.
          Mi tego nie mówią ale jestem stałym klientem bez limitu PLN na piwo
          Niestety ton wypowiedzi, jak i sama wypowiedź nie wskazują moim zdaniem na dbałość. Ale może po prostu źle to odebrałem

          Comment

          • Antylop
            Senior
            • 10-2009
            • 1415

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bartoszm Wyświetlenie odpowiedzi
            Niestety ton wypowiedzi, jak i sama wypowiedź nie wskazują moim zdaniem na dbałość. Ale może po prostu źle to odebrałem
            Myślę że masz rację - źle odebrałeś.
            Dobrze znam obsługę i sądzę że powodem jest to że zdarzali się klienci oburzeni wysokimi cenami piw które de facto już wypili
            Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

            Comment

            • Carlo22
              Senior
              • 05-2012
              • 182

              To tak jak np. z restauracją, jak Cię znają to nie mówią Ci gdzie masz zająć miejsce czy też gdzie znajdują się sosy/oliwa itp

              Comment

              • Carlo22
                Senior
                • 05-2012
                • 182

                Niestety klimat pubu psuje pewna osoba, która ma wieczne pretensje...właściwie o wszystko, także kasuje komentarze na Facebooku jeśli mu się coś nie spodoba. Przypomina mi to zachowanie pań pracujących w urzędach . Takie "buractwo" nie przystoi dobremu pubowi

                Comment

                • bartoszm
                  Junior
                  • 06-2013
                  • 10

                  O kogo/o co chodzi? Możesz konkretniej?

                  Comment

                  • Carlo22
                    Senior
                    • 05-2012
                    • 182

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bartoszm Wyświetlenie odpowiedzi
                    O kogo/o co chodzi? Możesz konkretniej?
                    Chodzi o T. współwłaściciela i jego podejście do ludzi. Nie możesz o nic zapytać bo zaraz focha strzeli, że śmiesz mu przeszkadzać. A piwnych "januszy" traktuje z pogardą

                    Comment

                    • Antylop
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 1415

                      Lokal w czasie Jarmarku czynny od 12:00.
                      Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                      Comment

                      • Łapa
                        Senior
                        • 12-2007
                        • 314

                        Niestety Pułapka zakończyła działalność w starym miejscu. Przenoszą się do lokalu po Mestwinie.

                        Comment

                        • Carlo22
                          Senior
                          • 05-2012
                          • 182

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Łapa Wyświetlenie odpowiedzi
                          Niestety Pułapka zakończyła działalność w starym miejscu. Przenoszą się do lokalu po Mestwinie.
                          I bardzo dobrze, mieszkańcy wreszcie odpoczną od patologii A skoro właściciele nie potrafili zapanować nad klientelią, to wspólnota nie przedłużyła im koncesji. A w nowym miejscu będzie jeszcze trudnej się utrzymać

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            Nono, wspólnoty przedłużające koncesje.... to by było
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎