Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Grodzka 16, Degustatornia Multitap [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomek35
    Senior
    • 02-2007
    • 497

    11 X 2008 Piwa beczkowe :

    Kujawiak
    Koźlak
    Żywe
    Złote lwy
    Żywe n
    Eire
    Irlandzkie
    Weitzenbier
    Zlatopramen bursztynowy
    Urpiner jasny

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Stan na dziś, tj. 15.X:

      1. Amber - Żywe
      2. Amber - Żywe n/f
      3. Amber - Złote Lwy
      4. Amber - Koźlak
      5. EB(?) - Kujawiak
      6. Krajan - Irlandzkie
      7. Krajan - Irlandzkie Zielone
      8. Zlatopramen - Bursztynowe
      9. Tucher - Weizen
      10. Cerna Hora - niefiltrowane
      i uwaga uwaga....
      11. JANÓW !! - w końcu po roku namolnego naciskania
      Last edited by Pendragon; 15-10-2008, 20:32.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • colkurtz
        Member
        • 05-2007
        • 65

        czy ktoś poza mną odniósł wrażenie, że podawane piwo jest zdecydowanie za zimne? czy to może zima za pasem? w każdym razie coraz trudniej odróżnić jeden smak od drugiego. w domu bynajmniej nie mam z tym problemu - piwa te same

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Akurat nie mam zastrzeżeń co do temperatury, jeśli już to czasmi załapię się na zbyt ciepłe, no ale zazwyczaj jesli jestem, to chwile po otwarciu.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Jak słusznie spostrzegł (i dał mi znać) tomek35, Degustatornia w końcu zaczęła podawać na swojej stronie aktualne "menu" beczkowe. Szkoda, że również nie na naszym forum, ale nie można mieć wszystkiego, zwłaszcza biorąc pod uwagę ile się trzeba było naprosić, naprzekonywać, podawać dobre wzory z Krakowa

            Domena degustatornia.pl jest wystawiona na sprzedaż w serwisie premium.pl. Domena oczekuje na oferty zainteresowanych, zachęcamy do zakupów.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • piokl13
              Senior
              • 06-2003
              • 946

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Jak słusznie spostrzegł (i dał mi znać) tomek35, Degustatornia w końcu zaczęła podawać na swojej stronie aktualne "menu" beczkowe. Szkoda, że również nie na naszym forum, ale nie można mieć wszystkiego, zwłaszcza biorąc pod uwagę ile się trzeba było naprosić, naprzekonywać, podawać dobre wzory z Krakowa

              http://degustatornia.pl/index.php?id=degusta
              To teraz wcale nie będzie się opłacało tam chodzić. Przedtem zawsze liczyłem na jakąś miłą piwną niespodziankę. A teraz od razu będę wiedział, że nic z tego.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                I to był chyba właśnie argument przeciwko. Ale zauważ, że jest to lista z założenia tygodniowa. Zawsze może Cię spotkać niespodzianka w postaci braku tego, na co akurat się skusiłeś

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10838

                  Dziękuję za taką cena informację co do menu pwinego. Przynajmniej wiem podobnie jak Piokl, że nie ma po co tak iść
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • piokl13
                    Senior
                    • 06-2003
                    • 946

                    W ostatnią sobotę spotkała nas miła niespodzianka. Pyszny bartek w promocji za 5zł.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Poziom buractwa, ba - chamstwa - wzrósł już do poziomu niewybaczalnego. Ewidentnie w znak daje się odczuć brak konkurencji. Obsługa nadaje się do wymiany. Z wyjątkiem jednej pani, która pracuje od początku (akurat dziś nie było). Ona przynajmniej ma styl i nie sposób się na nią pogniewać, nawet pozostając przy własnym zdaniu,ale z uśmiechem. Na stronie lokalu można poczytać równie ciekawe opinie o obsłudze, więc coś jest na rzeczy... Dwa tygodnie temu "zonk" w Gdyni, dziś w Gdańsku, czy już tak zawsze ma być? Jeśli tak, to ja wysiadam, napije się w domu z butelki - będzie taniej i sympatyczniej. Albo pójdę na Ambera w okolicę - też taniej i też przyjemniej.

                      Krzysztofie, zrób coś z tym i odbieraj telefony, także te z nieznanymi numerami.
                      I nie mów, że olewasz opinie z tego forum ...

                      Do pani obsługującej dziś w Gdańsku - nie, nie chciałem pani zastraszyć, tylko dla pani własnego spokoju sumienia uzyskać zgodę szefa. wiele hałasu o nic - i po co?

                      A poza tym po co ja to piszę...

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        - nie, nie chciałem pani zastraszyć,
                        Dzizas, coś ty jej robił?
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Pani nalewająca piwo sądziła, że próba uzyskania numeru telefonu do jej szefa jest próbą jej zastraszenia Akurat numeru nie znałem (właściciela i owszem ale nie na tyle by mi kontakt prywatny podał), ale znałem człowieka, który ten numer mi podał. Niestety, właściciel nie odebrał telefonu, co spotkało się z u barmanki z gestem triumfu

                          A ja chciałem tylko by na miejsce piwa, które właśnie się skończyło (czeskie) podpiąć Ciechana, który sobie czekał na zapleczu. W ofercie było 8 czy 9 piw, z czego wszystkie nie licząc niefiltrowanego Żywego z Ambera, to piwa ciemne albo/i aromatyzowane - jakieś wiśniowe, jagodowe, ch... wie jakie, a żadnego normalnego do napicia się w upalne popołudnie. No ale nie dało się dogadać, więc cóż - zarobili inni
                          Pani pokazała, kto rządzi w lokalu. I w sumie słusznie, ale liczy się forma, czyli tzw. "medialny przekaz". Koniec końców dano mi do zrozumienia w niewybredny sposób, że mogę sobie już pójść do domu. Nie chcą zarobić, to ich problem...

                          PS - piszę te szczegóły tylko po to, bo wiem, że zainteresowany to przeczyta, chociaż się nie ujawni
                          Last edited by Pendragon; 30-07-2009, 23:16.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • jacer
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 9875

                            Mnie ta knajpa się nie spodobala jak stałem 15 minut po godzinie otwarcia i nikt się nie pojawił.
                            Milicki Browar Rynkowy
                            Grupa STYRIAN

                            (1+sqrt5)/2
                            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                            No Hops, no Glory :)

                            Comment

                            • piokl13
                              Senior
                              • 06-2003
                              • 946

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              ...
                              A ja chciałem tylko by na miejsce piwa, które właśnie się skończyło (czeskie) podpiąć Ciechana, który sobie czekał na zapleczu. ...D
                              Trochę chyba przesadzasz. Przychodzisz do knajpy, nakazujesz personelowi, że ma podłączyć Ciechana, bo akurat na takie piwo masz ochotę. A jak personel odmawia, to od razu żądasz numeru właściciela, bo chcesz się poskarżyć. I zresztą to robisz, bez sukcesu.
                              I to ma być chamstwo, buractwo ze strony personelu? Więcej pokory .

                              Comment

                              • piokl13
                                Senior
                                • 06-2003
                                • 946

                                Jeszcze dodam, że byłem tam kilka dni temu i miłe osoby z obsługi nalewały mi smacznego Bartka za 5zł i jeszcze smaczniejsze niefiltrowane Dawne za 7zł.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎