Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Grodzka 16, Degustatornia Multitap [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT Wyświetlenie odpowiedzi
    A czy coś wlokalu jest na temat HH napisane czy tylko na stronie internetowej?
    Tylko na stronie. W środku nie zauważyłem żadnej wzmianki.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • MLT
      Senior
      • 12-2003
      • 1045

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Tylko na stronie. W środku nie zauważyłem żadnej wzmianki.
      A to ze mnie dzbanek. Nie widząc nic na ten temat napisanego w lokalu myślałem, że HH juz nie istnieją i nie upominałem się. A zaprowadziłem znajomych mówiąc, że za pół ceny napiją się ciekawszego niż gdzie indziej piwa. Z drugiej strony ciekawe dlaczego nic nie piszą o HH w lokalu. Oczywiście kasowali nas w normalnych cenach.
      Last edited by MLT; 01-12-2011, 17:08.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        Czyli trzeba wiedzieć... Nie byłoby problemu, gdyby było napisane, że promocja "na hasło", a tak to pozostał niesmak. Na szczęście ostatnio jestem wrażliwy przy zakupach piwa, bo na każdym kroku ktoś próbuje mnie oszukać. To już 4 raz w ciągu tygodnia, w trzecim kolejnym miejscu

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Coś mi się wydaje, że moja wczorajsza wizyta była ostatnią na długi czas. Nie wiem czym by mnie musiał skusić ten lokal bym tam ponownie zajrzał. Czeskie piwo za 10 zł! Żeby to jeszcze było z małego browaru, to by dało się przeżyć, a tak to co mamy? Ciemnego Litovla i Jasnego Zubra za 10. Śmiechu warte. W sytuacji gdy w mieście są już lokale z lepszym czeskim piwem za 6-8 zł (chociażby ten sam Zubr za 8), to gratuluję pomysłu, bawcie się tam w tej D. tak dalej, ale już beze mnie. Kiedyś byliście pionierami, teraz "przepłaconymi" maruderami. I jeszcze pozostaje pytanie po co tam jest zamontowanych ze 20 kranów, skoro czynnych jest 7-8, w porywach 10?

          Zdegustowany

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Bombadil13
            • 05-2005
            • 2479

            Kolega zapomniał dodać, że wczoraj lano również:
            Ale Szycha za 7zł i Stout Owsiany za 10zł
            Poszukuję

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Owszem, o 16 była Ale Szycha za 7, ale Stouta nie było jeszcze w menu. Niczego to nie zmienia w odbiorze jednakże. Nie wypisywałem przecież wszystkich dostępnych piw.
              Po prostu ten zakres cenowy piw zagranicznych mnie nie interesuje, a polskich jest na granicy akceptowalności. Co ważne to ta Ale Szycha to cena chyba jakaś promocyjna, bo polskie piwa mają sztywną cenę 8 zł. I tu pewien paradoks cenowy - Miłosław Pilzner był po 8. Był ale się zmył - wykreślony z menu.
              Last edited by Pendragon; 17-03-2012, 23:32.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Łapa
                Senior
                • 12-2007
                • 314

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                (...) Ciemnego Litovla i Jasnego Zubra za 10. Śmiechu warte. (...)
                Rzeczywiście parodia, za Litovela 10 PLN. Miejmy nadzieję, że powstaną w centrum jeszcze jakieś knajpki, lejące dobre piwa w rozsądnych cenach. Konkurencja zbije ceny.

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Skończył się Grolsch, no to teraz będzie... Heineken! Tak, tak...

                  Za to czynne codziennie od 12 do 2 (od 8 czerwca).
                  Last edited by Pendragon; 29-05-2012, 10:32.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • tomek35
                    Senior
                    • 02-2007
                    • 497

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Skończył się Grolsch, no to teraz będzie... Heineken! Tak, tak...

                    Za to czynne codziennie od 12 do 2 (od 8 czerwca).
                    Możesz się jeszcze napić pszeniczniaka z sokiem wiśniowym, kokosowym lub brzoskwiniowym oraz nektary bananowe z syropem miętowym. Uhmmm, pycha

                    Comment

                    • Łapa
                      Senior
                      • 12-2007
                      • 314

                      Grolsch się znowu pojawił. Do tego między innymi Toruńskie Piernikowe, Fortuna Wiśniowa, Kozel Světlý i Obolon Aksamitny.
                      Niestety wydaje mi się, że lokal infrastrukturalnie nieźle podupadł w ostatnim czasie. W męskiej ubikacji jakieś wyrwane kratki wentylacyjne na spłuczce leżały. Do tego urwany kran w umywalce. Pijąc piwo za 10 albo 12 zł można oczekiwać trochę lepszego standardu.
                      Last edited by Łapa; 18-11-2012, 21:46.

                      Comment

                      • Rzeszowiak
                        Piwny Radykał
                        • 04-2009
                        • 1596

                        Wybór piw beczkowych raczej też nie zachwyca.

                        Comment

                        • Łapa
                          Senior
                          • 12-2007
                          • 314

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wybór piw beczkowych raczej też nie zachwyca.
                          Gdańsk zdecydowanie nie jest przychylny koneserom złotych trunków. W centrum nie ma lokalu z większym wyborem lanych piw

                          Comment

                          • colkurtz
                            Member
                            • 05-2007
                            • 65

                            Coś się zmienia.
                            Wczoraj z nalewaków m.in.: Kocour AM Lager 14, Naked Mummy, Weizenbock z Kormorana.
                            Wszystko po 10 zł.
                            Niestety, Kocour tak mnie 'zalepił', że z reszty zrezygnowałem
                            W każdym razie, chyba znowu można tam chodzić.

                            Comment

                            • dreads
                              Basowy
                              • 09-2009
                              • 520

                              Dzis z kija: koniec swiata, stare ale jare, naked mummy, artezan wit, grand imperial porter i jeszcze kilka mniej interesujacych rzeczy dla nas, np torunskie miodowe czy piernikowe. Wszystko po 10 zl. Jestem w szoku! Zapowiada sie mile popoludnie z makaronem jutro.

                              Comment

                              • Balesss
                                Member
                                • 09-2012
                                • 54

                                Ano też zaobserwowałem zmianę na plus. Najbardziej się cieszę, że zrozumieli, że 12zł to przesada za Pintę i AleBrowar. Jeszcze tylko usuną ten wszędobylski smród z kanalizy i będzie gitara :-)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎