Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Szafarnia 9, Brovarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Saks
    Senior
    • 09-2008
    • 108

    14 grudnia w Brovarni będzie miała miejsce premiera piwa Świątecznego Czekoladowe. Jest to Schwarzbier z podkreślonymi wyraźnie aromatami i smakami gorzkiej czekolady. W dniu premiery odbędzie się piwna loteria z fantami, oczywiście piwno - czekoladowymi oraz do każdego piwa serwowane będą prażone ziarenka kakaowca.

    Piwo czekoladowe będzie butelkowane w nową butelkę 1litrową z uchem, z nową dedykowaną etykietą i krawatką.

    Serdecznie Zapraszam
    Mel Gaudii Vitae Est

    www.michalsaks.com

    Comment

    • Saks
      Senior
      • 09-2008
      • 108

      Dwie premiery w Lutym! DYMIONE&IPA

      Luty szykuje się wyjątkowo ciekawie w Brovarni. W połowie miesiąca będzie powrót piwa Dymionego i to w ilości 2 warek i z ciekawymi gadżetami mu dedykowanymi. Pod koniec lutego natomiast odbędzie się premiera American India Pale Ale.
      Mel Gaudii Vitae Est

      www.michalsaks.com

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        Szkoda, że niemożliwe jest jednoczesne podpięcie tych efemeryd. Trzeba będzie 2 razy odwiedzić Gdańsk.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Bombadil13
          • 05-2005
          • 2479

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Trzeba będzie 2 razy odwiedzić Gdańsk.
          Jezu, jak My to wytrzymamy
          Poszukuję

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
            Jezu, jak My to wytrzymamy
            Przecież nie musisz mnie spotkać

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Szkoda, że niemożliwe jest jednoczesne podpięcie tych efemeryd. Trzeba będzie 2 razy odwiedzić Gdańsk.
              Nie marudź, blisko masz
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • Bombadil13
                • 05-2005
                • 2479

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie marudź, blisko masz
                Widzisz, tak to jest jak komuś sodówka uderzy
                Poszukuję

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Ja nie marudzę, to jest negatywna interpretacja. Jesteś z założenia pesymista?
                  Ocho, Bombi w wojnie na słówka, przekomarzacz.
                  Trzeba dopić piwo i iść lulu.
                  Last edited by Pendragon; 19-01-2012, 22:58.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    Skoro są 2 warki dymionego to może się coś ostanie do premiery AIPY. Przynajmniej w butelkach. A koszulek AIPA nie będzie?
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Albo tak jak rok temu - załapałem się na 2 ostatnie kufle Dymionego. W tankach już nie było, piłem to, co zostało w rurach. Podczas picia drugiego podpięli Ciemne. O taka koordynacja byłaby najlepsza

                      Docent - pozostają butelki. Instalacja chyba nie pozwala na podłączenie więcej niż 3 piw, a przecież nie podłączą jednocześnie 2 specjalnych w miejsce stałej oferty. No chyba, żeby Wayermann nie dostarczał przez kilka tygodni słodu pszenicznego na czas
                      Last edited by Pendragon; 20-01-2012, 10:20.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • Saks
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 108

                        @Docent będę się starał żeby jakaś trwała pamiątka po IPA została, jeszcze nie wiem czy to będzie koszulka.
                        Mel Gaudii Vitae Est

                        www.michalsaks.com

                        Comment

                        • Saks
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 108

                          DYMIONE Marcowe

                          Już w piątek 17tego lutego Wielki Come Back piwa Dymionego. Wyszynk Dymionego rozpoczynamy od 18:00.

                          Na piątkową premiere piwa DYMIONEGO już czeka 297 sztuk ceramicznych kufli. W pełni szczęścia, pełne piwa DYMIONEGO będą w piątek od godziny 18:00.
                          Mel Gaudii Vitae Est

                          www.michalsaks.com

                          Comment

                          • VanPurRz
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 4229

                            Przewidujecie, wzorem Kowala, wysyłki przez internet, Waszych piw?
                            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Przewidujecie, wzorem Kowala, wysyłki przez internet, Waszych piw?
                              Jestem na TAK
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              • MINIAKos
                                Senior
                                • 02-2010
                                • 151

                                W Kowalu leją w butelki 0,5l; Brovarnia tego nie robi, także wątpię czy będą prowadzić sprzedaż internetową, póki nie zaczną rozlewać piw do tego typu butelek.

                                Z innej beczki, Michał czy Dymione będzie dostępne w specjalnych butelkach ( wzorem Czekoladowego lub jak wspomniałeś, że możliwe iż będą bączki)?
                                Last edited by MINIAKos; 14-02-2012, 20:51.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎