Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Szafarnia 9, Brovarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Wydaje mi się, że w poprzednich latach ograniczali latem produkcję do tych dwóch.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Antylop
      Senior
      • 10-2009
      • 1415

      Nie raz piłem u nich ciemne latem
      Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        A to może mi się z kimś innym pomyliło?

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          W minioną środę było jasne (reedycja piwa uwarzonego na EURO 2012), ciemne i pszenica.
          Piłem to jasne oraz ciemne, oba bardzo różne, ale i bardzo smaczne, być może do wysokich not przyczyniła się wzmagająca pragnienie pogoda .
          Gdyby ktoś chciał posiedzieć popołudniami w ogródku, uprzejmie donoszę, że panowie, mozolnie wiercący dziury w betonie po drugiej stronie nabrzeża pracują zazwyczaj do 17-ej (we środę pracowali nieco dłużej ).

          Comment

          • Balesss
            Member
            • 09-2012
            • 54

            A jak ceny w tym sezonie wyglądają?

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Balesss Wyświetlenie odpowiedzi
              A jak ceny w tym sezonie wyglądają?
              Nie pamiętam dokładnie , ale Brovarnia od zawsze była lokalem "z górnej półki", cenowej także i nic się tutaj nie zmieniło...
              W każdym razie za zupę rybną, dwa dania główne i kilka (chyba osiem, a może dziewięć?) piw zapłaciłem niespełna PLN 200.

              Comment

              • Balesss
                Member
                • 09-2012
                • 54

                W zeszłym roku sprzedawali piwo po 12zł, zastanawia mnie czy będzie kolejny sezon podwyżki. Ze strachem myślę o cenach w Barbadosie.

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9733

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                  ... jasne (reedycja piwa uwarzonego na EURO 2012)...
                  Wiem, żenada, sam się cytuję , ale... Tego piwa jeszcze nie ma w bazie!!! Help!!! Ktokolwiek zna parametry, niech dodaje!!! Piwo bardzo zacnym jest, warto!

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    To sam je zgłoś, nawet bez parametrów. Nazwa jest najważniejsza. I czym ono się różni od zwykłej edycji?
                    Last edited by Pendragon; 17-06-2013, 11:14.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Pancernik
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 9733

                      Tak sami napisali http://www.brovarnia.pl/aktualnosci?NewsID=6479, nazywa się "Piwo Mistrzów" . Tak też zaraz je zgłoszę, mimo reedycji.

                      Comment

                      • colkurtz
                        Member
                        • 05-2007
                        • 65

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Balesss Wyświetlenie odpowiedzi
                        A jak ceny w tym sezonie wyglądają?
                        W sobotę (15.6) jasne po 12 zł/0.5l.
                        Piwo faktycznie dobre, w aromacie delikatnie wyczuwalne hamerykany.

                        Comment

                        • Carlo22
                          Senior
                          • 05-2012
                          • 182

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika colkurtz Wyświetlenie odpowiedzi
                          W sobotę (15.6) jasne po 12 zł/0.5l.
                          A był taki czas kiedy było za 8zł (lub 7, nie pamiętam dokładnie) Nie znam się, ale pewnie "hotelowość" browaru robi swoje...

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Wystarczy spojrzeć do pierwszego wpisu, by zobaczyć ceny z jakimi startowali. Jasne było za 6...

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wystarczy spojrzeć do pierwszego wpisu, by zobaczyć ceny z jakimi startowali. Jasne było za 6...
                              Piwo dwukrotnie. Pensje 80% ludzi stoją w miejscu lub spadły.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • Balesss
                                Member
                                • 09-2012
                                • 54

                                Przypomina mi to historię Concorde'a. Swego czasu, po tym jak zabroniono mu latać nad lądem, ze względu na hałas, przynosił ogromne straty British Airways. Plan naprawczy zakładał drastyczne podniesienie ceny biletów i stworzenie elitarnej klasy podroży, wyższej niż pierwsza. Po dwóch latach, jeżeli dobrze pamiętam, flota kilku Concorde'ów przynosiła BA 25% całego zysku firmy.

                                Wydaje mi się, że w przypadku Brovarnii zastosowano podobny manewr. Z mojego punktu widzenia kanjpa dużo straciła na uroku. Jej klientela teraz to zazwyczaj panowie w polo z młodszymi o 20 lat partnerkami. Brakuje już piątkowych spotkań ludzi po pracy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎