Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Szafarnia 9, Brovarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gringo
    Senior
    • 07-2007
    • 2151

    No tak, jasne piłem jeszcze za czasów Michała, a że pamieć mam ulotną, to mogę tylko powiedzieć że różniło się kolorem, wysyceniem (Oktoberfest jest jakiś mało nasycony) i delikatnym karmelowym smaczkiem u oktobefestowego.

    Chciałem też przetestować jakość pszenicy ale jakoś źle mi się siedzi w takich miejscach jak Browarnia, taki blichtr. Czuję się tam jako taki nie będący targetem tego miejsca
    Tak że wypiłem jedno i radośnie przeniosłem się do Degustatorni.

    Comment

    • Antylop
      Senior
      • 10-2009
      • 1415

      Pumpkin Ale

      Już w najbliższy czwartek premiera kolejnego piwa z Brovarnii Gdańsk. Tym razem w jak przystało na Halloween będzie to piwo PUMPKIN ALE.
      Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        I pomyśleć, że 6 lat temu takie piwa były osobliwością.
        Last edited by e-prezes; 29-10-2013, 12:34.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23798

          Na święta ma być "piernikowe", za słowami obsługi. Wypiliśmy ze skrzywioną miną jasne, ciemne natomiast stosunkowo smaczne, choć raczej płaskie. Wystrój stonowany. Obsługa nieco ignorująca w sobotę obecnych na miejscu gości czyniąc aktywną rearanżację wnętrza na potrzeby grup rezerwujących hurtowo miejsca.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • filipgun
            Member
            • 03-2012
            • 99

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            ... Obsługa nieco ignorująca w sobotę obecnych na miejscu gości czyniąc aktywną rearanżację wnętrza na potrzeby grup rezerwujących hurtowo miejsca.
            obsługa ignoruje klientów bez względu na to czy robi rearanżacje czy nie

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23798

              W kontekście obsługi - zamówienia piwa, zapłacenia za nie - nie odnotowałem dyskomfortu, było pozytywnie.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • filipgun
                Member
                • 03-2012
                • 99

                zależy od kelnera/kelnerki ja co pójdę to loteria: albo długo albo szybko

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  A ja, jak już raz na rok się tam wybiorę, to siadam przy barze i piwo zaraz ląduje przede mną.
                  ART kiedy ty tam byłeś? W sobotę przed 16-tą w jasnym nie odczułem żadnych skarpet i tego typu. Piwo było dość nudne, pod koniec męczące, ale wad nie miało.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Antylop
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 1415

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika filipgun Wyświetlenie odpowiedzi
                    zależy od kelnera/kelnerki ja co pójdę to loteria: albo długo albo szybko
                    Żeby nie czekać zbyt długo na obsługę, trzeba być stałym (znanym obsłudze) klientem
                    Choć ostatnimi czasy rzadko tam przychodzę (premiery nowych piw) to nigdy nie czekałem zbyt długo.
                    Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                    Comment

                    • Antylop
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 1415

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      A ja, jak już raz na rok się tam wybiorę, to siadam przy barze i piwo zaraz ląduje przede mną.
                      ART kiedy ty tam byłeś? W sobotę przed 16-tą w jasnym nie odczułem żadnych skarpet i tego typu. Piwo było dość nudne, pod koniec męczące, ale wad nie miało.
                      To też dobry pomysł (zajęcie miejsca przy barze).
                      Co do piwa, znów muszę się zgodzić z opinią
                      Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                      Comment

                      • filipgun
                        Member
                        • 03-2012
                        • 99

                        Jak idę sam to siadam przy barze, ale z rodziną albo grupą 8 osób jest to raczej ciężkie

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23798

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          A ja, jak już raz na rok się tam wybiorę, to siadam przy barze i piwo zaraz ląduje przede mną.
                          ART kiedy ty tam byłeś? W sobotę przed 16-tą w jasnym nie odczułem żadnych skarpet i tego typu. Piwo było dość nudne, pod koniec męczące, ale wad nie miało.
                          Byliśmy o 13:03 w sobotę, niestety nie zadzwoniłeś do nas po tym gdy stwierdziłem brak Twojego numeru w telefonie chcąc wcześniej zadzwonić do Ciebie

                          A piwo jasne może dostaliśmy specjalnie refermentowane w przewodach od dnia poprzedniego.
                          Last edited by ART; 26-11-2013, 08:43.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                            Byliśmy o 13:03 w sobotę (...)
                            A piwo jasne może dostaliśmy specjalnie refermentowane w przewodach od dnia poprzedniego.
                            I tak to zapewne wyglądało. Kiedyś załapałem się na 1,5 kufla wędzonego. W tankach się już skończyło, ale w rurach jeszcze było. 3 minuty po otwarciu w rurach musiało być z poprzedniego dnia.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • docent
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 5205

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              3 minuty po otwarciu w rurach musiało być z poprzedniego dnia.
                              No to niezła żenada
                              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13949

                                No dobra, światek piwny jest przewrażliwiony na swoim punkcie, więc zawczasu skoryguję
                                W rurach MOGŁO być piwo z poprzedniego dnia, to moje przypuszczenia (do których mam prawo), nie mam żadnej wiedzy na ten temat

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎