Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Piwna 50/51, Browar Piwna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Antylop
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
    Amerykańska pszenica bardzo smaczna. Super aromat. Trochę zbyt niska goryczka.
    Miło to słyszeć - nie omieszkam spróbować

    Leave a comment:


  • bayern71
    replied
    Amerykańska pszenica bardzo smaczna. Super aromat. Trochę zbyt niska goryczka.

    Leave a comment:


  • Areh
    replied
    Na plus to, że Szczerbaty Smok (nie wiem czy to druga warka, czy pierwsza odleżana) zdecydowanie lepszy niż za pierwszym razem kiedy piłem.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Po prostu trzeba było zwolnić tank z piwem, które już trochę w nim przebywało - stąd podmiana na poprzedni Chmielogród. Obsługa na barze najwidoczniej nie została wprowadzona w te tajniki. Mi też tak na wstępie powiedziano, by po 2 minutach osoby kompetentne wyjaśniły, w czym rzecz.
    Last edited by Pendragon; 28-01-2015, 21:21.

    Leave a comment:


  • Areh
    replied
    Ciekawi mnie dlaczego wcześniej zniknął i w jakiż to magiczny sposób powrócił. W sobotę, podczas wizyty w barze usłyszałem ę już się skończył i nie będzie.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Na krany wrócił Foszasty Olbrzym. Ostatnie szansa by wypić to piwo.

    Leave a comment:


  • Areh
    replied
    Z tym rozmijaniem się ze stylem to fakt. Faktem jednak jest też to, że piwa z Chmielogrodu wychodzą im całkiem nieźle. Pyskaty Troll - mój faworyt na razie, ostatni, Szczerbaty Smok - jakoś mi nie podszedł. Za tydzień zobaczę co tam nowego przygotowali.

    Leave a comment:


  • Antylop
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Areh Wyświetlenie odpowiedzi
    Zaglądam tam co jakiś czas. Z tego co zauważyłem, teraz w stałej ofercie mają pilsa (nie próbowałem) i pszeniczne (piłem w listopadzie, nie podszedł mi), do tego co miesiąc nowe piwo, warzone we współpracy z Degustatornią (nie wiem dokładnie na czym ta współpraca polega). Premiery nowych piw odbywają się zawsze w drugi piątek miesiąca, na zmianę - raz w Piwnej (piwa jasne), raz w Degustatorni (piwa ciemne).
    Z tego co się orientuję, współpraca ta polega na tym że Browar Piwna warzy te piwa a Degustatornia w osobie Wojtka Szlosowskiego zajmuje się ich promocją i marketingiem.
    Uważam że robią dobrą robotę, piwa są ciekawe acz nie zawsze mieszczą się w zakładanym stylu

    Leave a comment:


  • Areh
    replied
    Zaglądam tam co jakiś czas. Z tego co zauważyłem, teraz w stałej ofercie mają pilsa (nie próbowałem) i pszeniczne (piłem w listopadzie, nie podszedł mi), do tego co miesiąc nowe piwo, warzone we współpracy z Degustatornią (nie wiem dokładnie na czym ta współpraca polega). Premiery nowych piw odbywają się zawsze w drugi piątek miesiąca, na zmianę - raz w Piwnej (piwa jasne), raz w Degustatorni (piwa ciemne).

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Piwa niestety nie polepszyły się w stosunku do mojej pierwszej tam wizyty 2 lata temu. Natomiast bardzo polecam chleb ze smalcem - za 9 zł dostajemy przepyszny smalec i chleb - chyba własnego wypieku w takiej ilości, że spokojnie wystarczy jako lunch.

    Leave a comment:


  • olie
    replied
    Nie wiem jakie to musiałyby być uwagi, bo pils jest ewidentnie wadliwy. W sensoryce mam wykształcenie podstawowe, ale obstawiam, że to może być utlenienie. Zawód spory, bo pils z Piwnej zdobył 1 miejsce w Żywcu, a męczyłem się z nim niemiłosiernie. Pite 27 września.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Dziwne, ostatnio (koniec sierpnia) Pils był aż zbytnio piołunowaty. Czyżby przyjęli moje uwagi i wahadło odbiło w drugą stronę?

    Leave a comment:


  • Vortex
    replied
    na kranach w ostatni weekend: pszenica, pils i kudłaty elf
    Pszenica naprawdę rewelacja, piwo na medal, wypiłem z autentyczną przyjemnością.
    Pils niestety nie dorównał, na pewno był poprawny i pijalny, lecz bez większych zachwytów, goryczka słaba i piwo mało wyraziste.
    Kudłatego w browarze nie piłem.

    Leave a comment:


  • Paco
    replied
    Wczoraj podawany był ponownie Bitter.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Skończył się Bitter, a w jego miejsce ponownie podłączono Alta.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎