Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Piwna 50/51, Browar Piwna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • heckler
    Senior
    • 09-2012
    • 1817

    Drożej niż w najdroższej Brovarni

    Comment

    • Antylop
      Senior
      • 10-2009
      • 1415

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi
      Drożej niż w najdroższej Brovarni
      Wyścig cenowy trwa...
      Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        W zeszłym roku nie dotarłem, choć byłem praktycznie u wejścia, ale z ostatnich wizyt pamiętam, że piwa były mocno przeciętne. Głównie to skłoniło mnie do odwiedzin innego miejsca.
        Natomiast zaoponuję oburzenie postawą obsługi. Barmani czy inny personel sali nie ma obowiązku oprowadzać wycieczek, czy pokazywać czegokolwiek w browarze! Jest to dobra wola i autoryzacja dostępu dla tychże pracowników do strefy, bądź co bądź chronionej z punktu widzenia prawa podatkowego i sanitarnego. Poziom komunikacji tych ludzi jest różny i czasem można odnieść wrażenie, że się nas obraża. Wszystko zależy od doboru słownictwa i nastawienia. Pamiętam, jak w dość kulturalny sposób poinformowano mnie, że nie ma możliwości wejścia do pomieszczeń browaru w Żelechowie, ale udostępniono dostęp do tego czym dysponowała obsługa sali. Kulturalnie, acz stanowczo.
        Last edited by e-prezes; 08-03-2018, 21:38.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          Sprzęt na Piwnej,a przynajmniej jego część można zobaczyć zza baru gdy otwarty zostanie dolny poziom. W soboty od godz. 19. W inne dni nie wiem.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            Nr 6 (na osiem) mojego Rankingu Browarów Restauracyjnych TRÓJMIASTO - luty 2019

            Browar Piwna

            Piłem tylko Koźlaka Pszenicznego z kufelka i Alta z bączka 0,33.
            Nie zawiodłem się na tych piwkach, ale z fanfarami się wstrzymam.
            Duży plus kolekcjonerski. Pierwszy raz zdarzyło mi się dostać kilka sztuk etykiet-nieetykiet, czyli tych pasków.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • Tomas73
              Member
              • 08-2013
              • 40

              z fb
              Idzie nowe. Z dniem 6 stycznia 2020 zamknięta zostaje restauracja o nazwie Browar Piwna. Browar pozostaje w tym samym miejscu i nadal będzie produkować piwa pod marka Browar Piwna. W lutym w tym miejscu otworzy się HOLA TAPAS

              Hola!
              Przygotujcie się na hiszpańsko-meksykańską rewolucję w Gdańsku.
              HOLA TAPAS zajmie miejsce restauracji „Browar Piwna” i zatrzęsie Waszymi kubkami smakowymi już w drugiej połowie lutego.
              Nie martwcie się jednak - z szacunku do tradycji i jakości, Browar Piwna pozostanie na naszych kranach jako marka piwa, które warzone jest w tym miejscu od 2012 roku.

              ~~~~~~~
              receptury oraz piwowar podobno zostają
              Last edited by Tomas73; 07-01-2020, 14:23. Powód: niepełny wklejony tekst

              Comment

              • volodos
                Senior
                • 09-2008
                • 717

                Browar odwiedzony 1.07. Po spróbowaniu czegoś, co miało udawać Alta (w rzeczywistości będącego cienkim Schwarzbierem) udaliśmy się w lepsze miejsca, których w okolicy nie brakuje. Kuchni nie próbowaliśmy.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎