Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Mysłowice, Mikołowska 40, Nie-bo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • boku
    Senior
    • 09-2002
    • 444

    #31
    Koncert promujący CD ISS cieszył się dużym zainteresowaniem. Ja osobiście widziałem kilku innych znanych muzyków, ale w tej chwili to nawet ja sugerowałbym "zdjęcie plakatu"
    Wracając do spraw piwnych to cena lanego się nie zmieniła. Nawet podczas koncertu zarówno lany Lech jak i "tyskie" kosztowały 4 zł.

    Comment

    • boku
      Senior
      • 09-2002
      • 444

      #32
      The October Leaves

      W niedzielę 11 maja o godz. 20:00 wybiorę się znowu do tego lokalu. Zespół z Rybnika, o nazwie jak w tytule, wystąpi w tym pubie w ramach międzynarodowego festiwalu Mediawave.
      Strona internetowa tej grupy też jest interesująca, więc mam nadzieję, że jakiś piwosz połączy "ducha z ciałem".

      Comment

      • boku
        Senior
        • 09-2002
        • 444

        #33
        Zespół gra ciekawie. Na koncercie zobaczyłem kilku znanych muzyków, a sam Artur Rojek podał mi dłoń
        Tym razem wstęp na koncert był bezpłatny, ale lane piwo kosztowało 4,30 zł.

        Comment

        • boku
          Senior
          • 09-2002
          • 444

          #34
          logo

          Zmienił się zupełnie zewnętrzny wygląd lokalu. Jeszcze niedawno kilkadziesiąt metrów kwadratowych szyb było pokryte malowidłami. Chciałem nawet uwiecznić to na fotografii, ale nie zdążyłem. Teraz okna są nowe, a w niektórych miejscach zamurowane. Ponadto jedna ze ścian jest ocieplana. Pozostałe to okna, więc nie ma co ocieplać. Najbardziej żal mi grafik, które opisywały ten lokal. Dzisiaj powiewał jeden papierowy plakat, ale jest na nim logo lokalu jak i telefon 509 867 867.

          Comment

          • boku
            Senior
            • 09-2002
            • 444

            #35
            Nie-bo

            Lokal znowu zmienił się. Teraz jest restauracją o nazwie jak w tytule tego postu. Proszę uwzględnić tę kreskę w nazwie. Piwa lane to tylko żywiec i tyskie. Cena odpowiednio 6 i 5 PLN. Telefony 323 177 777 i 603 603 403. Oprócz tych numerów jest informacja o stronie internetowej www.nie-bo.com.pl

            Comment

            • kuba123
              Junior
              • 10-2009
              • 1

              #36
              to tu jesli chcesz zjeść lody to dostaniesz z resztkami cebuli, a właścicielka skasuje cie jak za normalne lody. Knajpa jest do niczego nie zjem ani nie wypiję juz tam nic nigdy w zyciu. Nie polecam

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boku Wyświetlenie odpowiedzi
                Piwa lane to tylko żywiec i tyskie. Cena odpowiednio 6 i 5 PLN.
                Po co pisać tu o knajpie, która nie sprzedaje piwa? To nie jest forum herbaciarzy...
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • boku
                  Senior
                  • 09-2002
                  • 444

                  #38
                  "4 października 2009
                  W lokalu przy ul. Mikołowskiej czterech klientów pobiło mieszkańca Nowego Jorku, goszczącego w naszym mieście. Poza potłuczeniami twarzy m.in. naderwali mu ucho. Policja zatrzymała sprawców pobicia."

                  Nie-bo stało się jeszcze mniej przyjazne. Wiadomość pochodzi z lokalnego tygodnika "Co tydzień" i dotyczy właśnie tej restauracji.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎