Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Małe Antyle, Sint Maarten, Cole Bay, Pelikaan Brewery

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pebejot
    Senior
    • 01-2010
    • 1416

    Małe Antyle, Sint Maarten, Cole Bay, Pelikaan Brewery

    Browar Pelikaan Brewery znajduje się zaledwie kilkaset metrów od przemysłowego SXM, który opisywałem już wcześniej.
    Pelikaan jako pierwszy został przeze mnie wzięty na cel w czasie piwnej eksploracji wyspy.
    Browar znajduje się w willi w pobliżu zatoki, na spokojnej uliczce domków jednorodzinnych.
    Browarek posiada firmowy bar, jednak nie dane mi było przekroczyć bramy i spróbować warzonych tu piw.
    Gugle mówi, że czynne jest we wtorki, czwartki i piątki we wskazanych godzinach.
    Na miejscu zjawiłem się ze wtorek 31 stycznia o godzinie 13.00, czyli w godzinach pracy (10:00 - 16:00) i pocałowałem klamkę.
    Z uzyskanej informacji od sąsiadów dowiedziałem się, że podobno otwierają o zachodzie słońca, a w piątki trzeba koniecznie przyjść, bo jest wielka impreza z barbecue

    Na zdjęciu budynek, w którym mieści się browar i firmowy pub.
    Attached Files
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    #2
    Facebook wyjaśnia sytuację: czynne tylko w czwartki i piątki.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment


    • e-prezes
      e-prezes commented
      Editing a comment
      Też się ostatnio na tym złapałem we Włoszech, że jest różnica pomiędzy Google i FB w tym co jest prawdziwą informacją.
      Last edited by e-prezes; 08-04-2023, 11:53.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎